Złe zachowanie Jędrzejczyka i Verbicia. Strata gości.

3
80'

. Schodzi: Fabio Sturgeon. Wchodzi: Milan Rundić.

79'

Ależ mogli zaszokować goście! Johansson dograł do niepilnowanego na dwunastym metrze Verbicia. Piłkarz Legii przestrzelił jednak nad bramką.

11
8
1
7
9
76'

Bomba Ivi Lopeza z rzutu wolnego tuż obok dalszego słupka.

5
4
1
6
3
74'

Faulowany Gutkovskis przed polem karnym rywali. Kolejna szansa Rakowa na gola.

15
5
2
3
3
73'

Nieudane dośrodkowanie Sorescu, który próbował dogrywać w kierunku Wdowiaka.

2
2
2
2
3
72'

Strzał Ivi Lopeza z rzutu wolnego nieudany. Futbolówka poleciała wysoko nad bramką.

3
5
2
4
7
71'

Raków chce dobić rywala. Rzut wolny dla gospodarzy.

21
13
2
2
70'

Znów kapitalna szansa dla Rakowa. Lopez miał okazję podwyższyć prowadzenie, ale dobrze interweniowali Wieteska wraz z Strebingerem.

10
10
1
2
69'

Raków powinien prowadzić wyżej, ale rzeczywistość jest taka, że Legia wciąż ma nadzieję na doprowadzenie do remisu. Czy to ostatnie 20 minut półfinału przed nami?

7
6
1
3
67'

Dośrodkowanie Lopeza na bliższy słupek zamykał Wdowiak! Piłka przeleciała tuż obok dalszego słupka.

3
2
1
1
1
66'

Ależ rozpaczliwie broni się Legia. Bezpośredni strzał Lopeza z rzutu wolnego wybronił Strebinger. Przez moment było sporo zamieszania w polu karnym gości.

2
3
2
65'

3
63'

Piłka trafiła do siatki po akcji Rakowa Częstochowa! Konkretnie strzał oddał Ivi Lopez, ale podający do niego Vladislavs Gutkovskis był na minimalnym spalonym.

2
3
3
4
8
61'

Dośrodkowanie Josue z rzutu wolnego na głowę Jędrzejczyka. Piłka po strzale defensora odbiła się od pleców Tudora. Po chwili do futbolówki dopadł jeszcze Wieteska i uderzył na bramkę Rakowa. Broni jednak Trelowski.

5
4
4
2
60'

Faulowany Mladenović przy linii końcowej. Rzut wolny dla Legii Warszawa z dobrej pozycji.

3
2
4
4
3
59'

I znów blisko gola Raków Częstochowa! Lederman znalazł w polu karnym Lopeza. Hiszpan zszedł na lewą nogę i oddał strzał po długim słupku, który przeleciał obok bramki.

2
4
1
3
1
57'

Faul Gutkovskisa w środku pola.

2
2
2
2
2
55'

W wozie VAR sędziowie sprawdzali jeszcze czy za rękę Wieteski można byłoby podyktować rzut karny. Ostatecznie podjęli decyzję, że nie. Gramy dalej!

1
1
2
6
53'

Krótko rozegrany rzut rożny i dośrodkowanie Sturgeona w kierunku Arsenicia. Defensor gospodarzy wywalczył pozycję w polu karnym i oddał strzał głową. Piłka odbiła się jeszcze od ręki Mateusza Wieteski. Ostatecznie instynktownie zachował się Richard Strebinger i wybronił uderzenie. To mogło być 2:0!

1
1
4
51'

Ivi Lopez wywalczył rzut rożny dla Rakowa.

5
2
1
50'

Zła centra Ledermana. Futbolówka poleciała za linię końcową. Od bramki rozpocznie ekipa Vukovicia.

1
1
1
1:0'

Starli się ze sobą Josue i Ivi Lopez. Zdaniem sędziego to ten pierwszy faulował swojego rywala. Rzut wolny dla gospodarzy.

1
1
48'

Fatalnie mógł zakończyć się błąd Richarda Strebingera. Golkiper Legii Warszawa źle wybił piłkę, ale szybko naprawił swój błąd.

1
1
3
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

4
1
1
45''

Żółtą kartkę otrzymał Giannis Papanikolaou.

4
2
5
1
45'

Ależ zamieszanie pod bramką gości! Wydawało się, że po zbyt lekkim dośrodkowaniu Lopeza z rzutu rożnego, nic z tego nie będzie. Jednak po chwili futbolówka wpadła pod nogi Papanikolau, a ten huknął na bramkę Legii. Piłka trafiła jeszcze w Wieteskę i zmieniła tor lotu. Richard Strebinger był jednak w odpowiednim miejscu.

4
4
3
2
1
43'

Nieudane dośrodkowanie Bartosza Slisza. Od bramki rozpocznie Raków Częstochowa.

4
2
2
2
41'

Podają do siebie piłkarze Legii, jednak przez dłuższy czas nic z tego nie wynikało. W końcu strzał z dalekiej odległości oddał Josue, który z łatwością wyłapał Trelowski.

2
5
3
37'

Sporo miejsca w środku pola miał Lopez, który podał do Musiolika. Napastnik Rakowa źle przyjął futbolówkę, przez co nie było mowy o jakimkolwiek zagrożeniu ze strony gospodarzy.

1
1
35'

Podanie Wieteski do nikogo. Łapie piłkę Trelowski.

6
4
33'

Papanikolau oddał strzał po długim rogu z dobrej pozycji, ale niecelny.

2
1
2
31'

Żółtą kartkę otrzymał Lindsay Rose.

4
5
2
31'

Rosołek faulowany w środku pola. Chwilę wcześniej dobrze z kontrą wychodzili gospodarze. Za długo holował piłkę jednak Wdowiak.

1
2
1
3
1
29'

Wysokie podane Josue do Johanssona przecina jeden z defensorów Rakowa. Rzut rożny dla gości.

2
2
1
3
1
27'

Dużo na boisku widzi Ivi Lopez, który dograł do wbiegającego w pole karne Mateusza Wdowiaka. Nikt nie zamknął jego dośrodkowania i łapie futbolówkę golkiper Legii Warszawa.

1
5
2
24'

Dobre ustawienie defensorów Rakowa Częstochowa przy stałym fragmencie gry rywali.

4
3
2
2
24'

Odpowiedź ekipy ze stolicy i ciekawa akcja na prawej stronie. Rzut rożny dla Legii.

5
4
1
2
1
22'

Świetna akcja Rakowa Częstochowa. Lopez podał do wychodzącego na czystą pozycję Musiolika. Piłka była już pod linią bramkową, ale wybił ją jeden z defensorów Legii. Nawet gdyby wpadła do bramki, gol nie zostałby zaliczony, bo sędzia odgwizdał spalonego.

5
4
2
1
1
20'

Bardzo słabe dośrodkowanie Slisza wprost w ręce Trelowskiego.

1
5
1
3
1
19'

Spadło nieco tempo gry. Raków zrobił to co chciał, czyli udokumentował przewagę w pierwszych minutach.

3
3
1
2
1
16'

Problemy Rakowa w ostatnich minutach. Podopieczni Papszuna popełniają niewymuszone błędy.

5
4
4
4
1
14'

Otrzymał piłkę przed polem karnym rywali Maciej Rosołek. Zawodnik Legii zszedł na prawą nogę i oddał strzał, który przeleciał nad bramką.

3
5
1
2
2
12'

Ostry faul Musiolika na Josue w środku pola.

1
2
3
3
2
11'

Dośrodkowanie Mladenovicia z lewej strony. Przytomnie zachował się Trelowski, który łapie piłkę.

1
1
2
7'

I kolejna akcja Rakowa! Mogło być już 2:0! Świetną interwencją tym razem popisał się Strebinger, który zatrzymał strzał Musiolika z bliskiej odległości.

8
3
4
4
3
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Wdowiak. Asystował mu Ivi Lopez. Rzucili się zawodnicy Rakowa Częstochowa od początku do ofensywy i szybko trafili do siatki. Dośrodkowanie z rzutu rożnego Ivi Lopeza wykorzystał Mateusz Wdowiak, który głową pokonał Richarda Strebingera.

61
43
13
17
32
4'

Ciekawa próba Bena Ledermana, który prawdopodobnie próbował przelobować bramkarza gości. Ten nie dał się jednak zaskoczyć i sparował piłkę nad poprzeczką. Rzut rożny dla zespołu Marka Papszuna.

2
3
3
3
1
2'

Przedzierał się prawą stroną Mateusz Wdowiak. Wydawało się, że to Filip Mladenović ostatni dotknął piłki, ale sędzia był innego zdania. Od własnej bramki rozpocznie Legia Warszawa.

1
1
2
czas Start meczu
17:55

Początek meczu już o godzinie 18:00. Mamy nadzieję na wielkie emocje!