Liga Konferencji Europy: 1/8 finału, pierwsze mecze
(1:0)
Zakończony
FC Basel
komentarz

Koniec. Olympique wygrał 2:1, ale gospodarze mogą mieć do siebie pretensje o słabą skuteczność. Przed rewanżem wszystko jest jeszcze możliwe.

1
2
90+3'

Under uderzył z rzutu wolnego, ale w bramkę nie trafił!

1
2
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Darian Males.

Darian Males #19
FC Basel
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
89'

Gubią się gospodarze w końcówce. Gdyby więcej zimnej krwi zachowali goście, to już byłby remis.

88'

Piłkarzom gospodarzy udało się przenieść grę w okolice środka boiska. Do końca pozostało coraz mniej czasu.

85'

Rongier tak podawał głową do bramkarza, że omal go nie pokonał! Mandanda tuż sprzed linii wybił piłkę!

2
3
84'

Optyczna przewaga należy teraz do gości. Gracze Olympique chcą dowieźć skromne prowadzenie do końca.

1
1
81'

Goście poczuli, że w meczu mogą coś jeszcze zdziałać. Gospodarze trochę zaskoczenie przebiegiem gry.

1
2
2
1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sebastian Esposito. Chwila nieuwagi i goście złapali kontakt. Prostopadłe zagranie do Esposito, a ten w sytuacji sam na sam trafił na 2:1!

Sebastian Esposito #9
FC Basel
2
2
1
3
78'

Olympique Marsylia. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Luan Peres.

wchodzi Wchodzi
Luan Peres #14
schodzi Schodzi
1
78'
76'

Nic nie potrafią zdziałać goście w ofensywie. Miejscowi cały czas utrzymują się przy piłce.

1
3
73'

Zespół z Marsylii nie ustępuje. Gra cały czas toczy się na połowie gości.

1
1
70'

Basel. Schodzi: Taulant Xhaka. Wchodzi: Wouter Burger.

Wouter Burger #23
1
70'

Basel. Schodzi: Fedor Chałow. Wchodzi: Darian Males.

Fedor Chałow #99
70'

Basel. Schodzi: Liam Miller. Wchodzi: Joelson.

Joelson #96
1
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Środkiem w pole karne wszedł z piłką Rongier, bramkarz odbił dość prosty strzał. Do piłki dopadł Milik i potężnym strzałem trafił na 2:0!

33
8
1
2
1
64'

Gościom udało się wyjść z piłką w okolice środka boiska. Do bramki gospodarzy jednak daleko.

61'

Under do Milika, Polak uderzył płasko z pola karnego, trafił w słupek!

1
2
5
3
2
61'

Dwa kwadranse do końca. Olympique w ataku. Skromna przewaga w rewanżu może okazać się zbyt mała.

1
komentarz

58'

Jak to nie wpadło. Tavares najpierw nie pozwolił uderzyć Milikowi, a po chwili zablokował strzał Gersona!

1
1
57'

Groźne są próby gości. Dogrywał Tavares, Chałow głową uderzył metr obok słupka.

54'

Under wycofał do Guendoziego, ten jednak huknął w okolice pobliskich kebabowni.

1
52'

Sprzed pola karnego mocno, ale obok bramki, uderzył Gerson.

50'

Gracze z Marsylii ponownie na połowie gości. Drużyna z Bazylei nie potrafi przejąć piłki.