Zakończony
Dwumecz: 1:2
FC Barcelona
90+2'

Świetnie zagranie Busquetsa, który dograł do Torresa. Ten w sytuacji sam na sam trafił w poprzeczkę. Sędzia po akcji podniósł jednak chorągiewkę.

5
4
7
2
9
90+1'

Sędzia spotkania doliczył sześć minut.

2
2
5
3
14
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Omer Bayram.

Omer Bayram #19
7
4
3
89'

Gramy dalej.

6
4
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Alba.

3
2
1
18
87'

Alba kopnął piłkę w trybuny. Gorąco na stadionie w Stambule.

11
3
2
1
86'

Lecą przedmioty z trybun na murawę.

1
2
13
85'

Galatasaray. Schodzi: Patrick van Aanholt. Wchodzi: Omer Bayram.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
1
1
84'

Znów działo się sporo na lewej stronie Galatasaray. Podanie Akturkoglu przeciął jeden z defensorów FC Barcelona. Ter Stegen z łatwością złapał piłkę.

4
4
2
1
82'
81'

Urwał się na lewej stronie Kerem Akturkoglu. Zamiast strzelać, podawał, co zaskoczyło wielu kibiców na stadionie. Decyzja była błędna i akcja Galatasaray została zakończona.

1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Pedri.

3
5
79'

Szukał sobie miejsca do oddania strzału Ferran Torres i ostatecznie znalazł. Jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego z defensorów gospodarzy.

1
3
1
77'

Walczą piłkarze Galatasaray, którzy dwukrotnie odebrali piłkę na połowie rywali. Z ostrego kąta uderzył Mostafa Mohamed, ale przestrzelił.

1
3
1
74'

Mocny strzał Ousmane'a Dembele'a z rzutu wolnego prosto w mur. Ucierpiał Ryan Babel, który bronił dostępu do własnej bramki.

4
3
3
3
72'

Żółtą kartkę otrzymał Patrick van Aanholt.

3
3
3
1
1
70'

Kluczowa interwencja Marcao, który zablokował wślizgiem Torresa. Arbiter spotkania odgwizdał jednak spalonego.

3
5
68'

FC Barcelona. Schodzi: Frenkie de Jong. Wchodzi: Gavi.

6
7
3
66'

Strzał Pedriego z linii pola karnego został zablokowany. Blisko trzeciego gola są piłkarze FC Barcelona.

6
4
1
1
65'

Pierwsze zagranie Mostafy Mohameda bardzo niedokładne. Nie wiadomo do kogo zagrywał zawodnik, który wszedł przed chwilą na boisko.

3
4
3
64'

Galatasaray. Schodzi: Bafetimbi Gomis. Wchodzi: Mostafa Mohamed.

Mostafa Mohamed #11
2
1
63'

Galatasaray głęboko się broni, a FC Barcelona rozgrywa piłkę i zyskuje czas.

12
4
60'

Ależ bomba van Aanholta! Piłka przeleciała tuż nad bramką Ter Stegena.

5
2
4
59'

W końcu Galatasaray wyszedł ze swojej połowy. Na tę chwilę brakuje argumentów tureckiemu zespołowi.

2
57'
56'

Leży po tej interwencji Sergino Dest. Wygląda na to, że potrzebna będzie zmiana.

1
4
3
55'

Świetny wślizg Desta, który zakończył akcję Galatasaray. Rzut rożny dla gospodarzy.

2
53'

Optymistyczna próba Pedriego mocno niecelna.

2
1
2
1
52'

Przejęli inicjatywę zawodnicy Xaviego. Rzut rożny dla gości.

7
6
51'

Kolejna akcja Barcelony, która szuka kolejnej bramki. Niedokładnie dośrodkowywał jednak Aubameyang.

3
3
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Frenkie de Jong. To był prawdziwy szturm na bramkę Galatasaray. Świetnie dwukrotnie interweniował Inaki Pena, który ostatecznie skapitulował po strzale Aubameyanga z bliskiej odległości.

48'

Siedzi na murawie Patrick van Aanholt. Przed chwilą starł się z jednym zawodników FC Barcelona.

2
1
46'
46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

2
2
1
45+2'

Niedokładne zagranie Alby w kierunku Aubameyanga.

3
2
3
45+1'

Arbiter spotkania doliczył trzy minuty.

3
1
45+1'

Wracamy do gry. FC Barcelona próbuje ataku pozycyjnego.

6
2
45'

Akturkoglu starł się z Traore i leży za linią boczną.

2
1
1
44'

Próbował dośrodkowywać Ryan Babel. Dobrze zachował się Jordi Alba, który zablokował centrę.

4
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Garcia.

2
1
2
4
5
40'

Eric Garcia wyprowadzał piłkę podczas akcji FC Barcelona i dotarł aż do okolic 25. metra. Faulował jednak w ataku i od rzutu wolnego rozpocznie Galatasaray. Co więcej otrzymał nawet żółtą kartkę.

2
2
3
4
39'

Eric Garcia szukał podaniem Pierre-Emerick Aubameyanga, ale dogrywał niedokładnie.

4
3
1
1
2
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Ferran Torres. Ależ się zabawił Pedri w polu karnym gospodarzy. Młody Hiszpan położył dwóch rywali i z łatwością pokonał bramkarza Galatasaray!

36
31
1
2
1
35'

Indywidualna akcja Pedriego, który prowadził piłkę w polu karnym Galatasaray, zakończona niecelnym strzałem.

4
4
2
32'

Ale gramy i od razu FC Barcelona rzuciła się do ataku.

10
5
31'

Mieliśmy chwilę przerwy, ponieważ trzeba było wymienić chorągiewkę, którą po strzeleniu gola znokautował Marcao. Brazylijczyk za swoje zachowanie otrzymał żółtą kartkę.

7
5
30'

Żółtą kartkę otrzymał Marcao.

Marcao #45
5
1
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcao. Dośrodkowanie Alexandru Cicaldau z rzutu rożnego. Łatwo walkę o pozycję z Ferranem Torresem wygrał Marcao, który strzałem głową pokonał Marc-Andre Ter Stegena! Szaleje stadion w Stambule!

Marcao #45
3
2
1
19
11
27'

Żółtą kartkę otrzymał Sergio Busquets.

1
3
26'

Dobrą okazję miał Gavi, który oddał strzał zza linii pola karnego. Daleki był jednak od ideału.

1
24'

Ciekawa akcja FC Barcelona. Mnóstwo podań i dośrodkowanie Traore, które nie znalazło odbiorcy. Przewrócił się Aubameyang w polu karnym rywali, ale Orsato kazał mu natychmiast wstać.

2
22'

Faulował w środku pola Eric Garcia.

2
2
20'

Ale nie zagrozili goście po tym stałym fragmencie gry. Wybijają piłkę obrońcy Galatasaray.

1
2
18'

Ależ świetnie przedarł się prawą stroną Sergino Dest, którego faulował Patrick van Aanholt. Rzut wolny dla FC Barcelona.

4
1
17'

Van Aanholt zatrzymał Traore przy linii bocznej i wydaje się, że zrobił to w nieczysty sposób. Sędzia Orsato nie odgwizdał jednak faulu.

3
16'

Prostopadłe podanie Jordiego Alby w kierunku Frenkiego de Jonga. Holender został przepchnięty przez jednego z defensorów Galatasaray. Od bramki rozpocznie golkiper gości.

2
1
1
2
15'

Rozgrywa teraz piłkę FC Barcelona. Cały czas głośne gwizdy na Nef Stadium.

3
13'

Mocne uderzenie Ryana Babela z ostrego kąta! Piłkę z łatwością łapie Marc-Andre Ter Stegen.

1
1
12'

Niedokładne podanie Adamy Traore zakończyło akcję FC Barcelona.

1
10'

Setka Frenkiego de Jonga! Ten w sytuacji sam na sam strzelił tuż obok słupka. Trzeba pochwalić Sergio Busquetsa, który świetnie dograł do Holendra.

3
1
1
2
8'

Strzał głową Gomisa po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka poleciała jednak wysoko nad bramką gości.

7'

Ależ szansa dla gospodarzy! Gomis przez moment był w sytuacji sam na sam z Ter Stegenem, ale świetnie wrócił Alba, który zablokował jego strzał.

5'

Drugi rzut rożny dla FC Barcelona.

1
1
1
4'

Za każdym razem gdy FC Barcelona jest przy piłce, słychać głośne gwizdy. Ależ kocioł na stadionie w Stambule.

1
2'

Krótkie rozegranie i dośrodkowanie Alby. Zbyt głębokie i piłkę łapie Pena.

1
1'

I już pierwszy rzut rożny dla Barcelony.

3
2
czas Start meczu
18:30

Czekamy na pierwszy gwizdek. Ten zabrzmi już o godzinie 18:45.

18:30

A oto wyjściowy skład gości:

1
18:29

Tak prezentuje się jedenastka gospodarzy:

18:26

Czwartkowe starcie na Nef Stadium poprowadzi sędzia Daniele Orsato.

18:25

Przed nami rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Europy pomiędzy Galatasaray Stambuł a FC Barcelona. Tydzień temu na Camp Nou doszło do niespodzianki, ponieważ tak można nazwać bezbramkowy remis.