2
1
1
90+4'

Ostre dośrodkowanie Dembele wzdłuż pola karnego, ale nie było tam żadnego z partnerów, który dostawiłby nogę...

1
1
2
2
90+2'

Galatasaray. Schodzi: Kerem Akturkoglu. Wchodzi: Baris Alper Yilmaz.

wchodzi Wchodzi
Baris Alper Yilmaz #53
schodzi Schodzi
3
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

1
2
4
89'

4
86'

Pokazał się na lewym skrzydle Cicaldau, ale niedokładnie podawał w jego kierunku van Aanholt. Zmarnowana okazja do kontry przez Galatasaray.

1
2
2
85'

Dośrodkowanie w pole karne w kierunku włączającego się Alby, ale świetnie w defensywie spisał się Boey.

2
1
1
2
82'

Czas ucieka, a gospodarze biją głową w mur. Nic się nie zmienia. Dośrodkowanie Alby i pewnie łapie piłkę na przedpolu Inaki Pina.

3
3
1
5
2
80'
79'

Galatasaray. Schodzi: Sofiane Feghouli. Wchodzi: Alexandru Cicaldau.

Alexandru Cicaldau #33
1
1
1
78'

Gomis strzela gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale krótko trwała radość napastnika Galatasaray! Minimalny spalony!

6
5
3
4
4
77'

2
76'

Kwadrans do końca. Barcelona atakuje, gniecie przeciwnika, ale wciąż nie potrafi strzelić gola.

1
2
2
1
2
75'

Nie wierzy Xavi, nie wierzą piłkarze i kibice Barcelony! Ależ okazja! Przewrotką strzelał Aubameyang, trafił w de Jonga, piłka odbiła się od Holendra i trafiła w słupek! Po chwili uspokoił sytuację Inaki Pena!

3
5
3
1
4
73'

Kolejny raz wstali z krzesełek kibice Barcelony. Wypracował sobie trochę przestrzeni przed polem karnym Dembele, jednak strzelił nad bramką.

1
2
1
3
3
72'

Zaskoczył wszystkich Adama Traore. Nie strzelał prawą nogą, zszedł do lewej, ale dość mocno się pomylił. Uderzył obok.

1
3
2
2
1
69'

Dośrodkowanie Dembele, był blisko oddania strzału Aubameyang, ale nagle upadł na murawę. Sygnalizował, że był pchnięty przez rywala, jednak sędzia nie dopatrzył się przekroczenia przepisów.

1
1
2
1
1
68'

Galatasaray. Schodzi: Ryan Babel. Wchodzi: Emre Kilinc.

Emre Kilinc #54
2
68'

Galatasaray. Schodzi: Mostafa Mohamed. Wchodzi: Bafetimbi Gomis.

Mostafa Mohamed #11
1
67'

Jakieś problemy zdrowotne Babela. Usiadł na murawie bez kontaktu z rywalem.

2
64'

Mocne uderzenie de Jonga z dwudziestu metrów. Inaki Pena nie popełnił jednak błędu i pewnie złapał piłkę.

1
1
1
62'

Minimalnie niecelny strzał Alby z dwudziestu metrów! Inaki Pena by nie zdążył!

1
1
60'

Kolejny rzut rożny dla Barcelony. Krótkie rozegranie, ale Pedri się nie popisał przy dośrodkowaniu. Wyjaśniają sytuację goście.

1
59'

Dośrodkowanie Alby z lewej strony. Nie miał szans powalczyć o piłkę w powietrzu de Jong, a zamykający akcję na dalszym słupku Adama Traore był spóźniony.

1
1
1
57'

I ponownie w ataku Barcelona! Dośrodkowanie Depaya i Inaki Pena w świetnym stylu broni uderzenie Busquetsa!

1
1
1
56'

Szansa dla Barcelony! Najpierw zablokowany został strzał Dembele, była jeszcze poprawka Adamy Traore, ale i w tym przypadku zdążyli z interwencją przyjezdni!

1
1
1
53'

Pedri dostrzegł wbiegającego w pole karne de Jonga, zagrał prostopadle, ale Holender nie doszedł do piłki.

1
2
51'

Inaki Pena faulowany przez Busquetsa. Wcześniej krótko rozegrali rzut rożny gospodarze, ale Busquets został trafiony piłką przez Adamę Traore i nie miał czasu na reakcję.

3
1
1
50'

Miękkie dośrodkowanie Alby z rzutu wolnego i niewiele brakowało, a przeciąłby to zagranie Pique. Zabrakło mu centymetrów!

2
1
49'

Indywidualna akcja Adamy Traore. Złamał akcję do środka boiska i był faulowany przez Kutlu. Szansa dla gospodarzy z rzutu wolnego.

2
46'
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

2
komentarz

Będą trzy zmiany w ekipie Barcelony.

komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
44'

Ostatnie minuty są nieco bardziej wyrównane. Na początku Galatasaray było jakby przestraszone, ale z biegiem czasu wyglądają coraz pewniej na Camp Nou.

2
42'

Depay z rzutu rożnego, ale bez problemu oddalili zagrożenie goście.

41'

Świetne uderzenie Depaya zza pola karnego! Inaki Pena wyciągnął się jak struna i odbił piłkę na rzut rożny.

40'

Centrował z prawej strony Feghouli i Mohamed uderzył nad bramką. A poza tym i tak był na spalonym w momencie dośrodkowania.

37'

Po rzucie rożnym lekko główkował Marcao i pewnie broni ter Stegen.

1
1
1
36'

Galatasaray mogło sensacyjnie prowadzić na Camp Nou! Kapitalna akcja Kerema, mijał rywali jak tyczki, wreszcie strzelił z narożnika pola karnego, ale jakimś cudem wsadził tam nogę Eric Garcia i zdołał to zablokować! Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką!

1
2
3
2
1
35'

Żółtą kartkę otrzymał Memphis Depay. Wyliczył przewinienia Holendra arbiter i wyciągnął kartonik.

1
1
34'

W odpowiedzi akcja Barcelony prawym skrzydłem, jednak Inaki Pena bez problemu poradził sobie z dośrodkowaniem. Nie było zbyt wielu zawodników Galaty w polu karnym.

33'

Groźne dośrodkowanie Babela z prawej strony, przez moment było zamieszanie w polu karnym Barcelony, ale ostatecznie gospodarze wyjaśnili sytuację.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Berkan Kutlu. Faulowany Pedri.

Berkan Kutlu #22
1
1
28'

To dopiero pierwszy celny strzał w tym meczu!

3
1
1
2
1
27'

Co za strzał Depaya z rzutu wolnego! Mocno, precyzyjnie, ale znakomicie broni Inaki Pena!

2
2
6
1
1
26'

Pedri faulowany na dwudziestym metrze od bramki Galaty. To będzie doskonała szansa dla Barcelony.

1
25'

Długie zagranie od bramkarza w stronę Mohameda, ale ten nawet nie powalczył o futbolówkę.

1
24'

Goście mieli drugą w tym meczu okazję do wyjścia z kontrą, ale nie do końca się to udało. Feghouli się zawahał i zwolnił akcję. Przez moment przerodziło się to w atak pozycyjny, jednak po chwili Barcelona odebrała piłkę.

1
1
21'

Chcieli podejść wyżej do pressingu przyjezdni, ale Barcelona nic sobie z tego nie robi. Z łatwością wychodzą z opresji.

4
20'

Brakuje sytuacji bramkowych. Bo choć Barcelona ma wyraźną przewagę, to nie potrafi jej udokumentować.

17'

Ależ mają problemy zawodnicy gości z wyjściem z własnej połowy. Barcelona znakomicie pressuje.

9
1
15'

Niezła akcja Turków, ale doszło do nieporozumienia na skraju pola karnego. Kerem skiksował przy próbie dośrodkowania i pewnie złapał piłkę ter Stegen.

1
13'

Ponownie bardzo szybko stracili piłkę goście. Barcelona ma to spotkanie pod kontrolą, brakuje tylko gola.

5
2
12'

Kolejny raz pokazał się Dest, lecz jego dośrodkowanie było wysokie i bardzo niedokładne. Galatasaray jest jednak zamknięte na własnej połowie i nie ma zbyt wielu argumentów, by cokolwiek zmienić.

2
1
9'

Okazja do kontry dla gości, ale Feghouli podawał zdecydowanie zbyt mocno w kierunku Mohameda. Zmarnowali świetną szansę.

1
1
8'

Urwał się prawym skrzydłem Dest, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, jednak nie było tam nikogo, kto zamknąłby akcję.

2
8'

Barcelona cierpliwie buduje kolejne akcje.

1
1
1
7'

Przerwana akcja gospodarzy. Alba był na wyraźnym spalonym. Ale nie maleje przewaga Katalończyków.

1
5'

Świetne dośrodkowanie Alby, był blisko oddania strzału Ferran Torres, ale w ostatniej chwili wślizgiem wybił piłkę Marcao!

5'

Dośrodkowanie Depaya, ale wybijają piłkę zawodnicy Galaty. Przynajmniej na moment oddalają zagrożenie od własnej bramki.

1
4'

Od pierwszych minut przewagę mają gospodarze. Adama Traore szarżował prawym skrzydłem i wywalczył rzut wolny.

4
2'

Długie podanie do Ferrana Torresa, ale Marcao nie pozwolił rywalomi na oddanie strzału z dość ostrego kąta.