Osobisty dramat Luana. Najpierw sprokurowany karny, a teraz faulował Havertza i otrzymał bezpośrednią czerwoną kartkę!

Luan #13
3
2
120+5'

Kolejne doliczone minuty mijają, a to wciąż nie koniec emocji. Być może będzie jeszcze czerwona kartka. Kolejna konsultacja VAR!

2
1
3
120+1'

Żółta kartka dla trenera Palmeiras Sao Paulo.

1
2
120+1'

Trzy minuty doliczone!

4
118'

Palmeiras Sao Paulo. Schodzi: Marcos Rocha. Wchodzi: Deyverson.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Marcos Rocha #2
2
118'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kai Havertz.

Za niesportowe zachowanie.

3
117'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kai Havertz.

Chelsea FC wychodzi na prowadzenie!

8
1
1
116'

Żółtą kartkę otrzymał Eduard Atuesta.

Eduard Atuesta #20
115'

Żółtą kartkę otrzymał Luan.

Dramat Luana, który to dotknął piłki ręką.

Luan #13
115'

Przy strzale Cesara Azpilicuety było dotknięcie ręką! Mamy rzut karny!

2
1
1
2
114'

Gracze Chelsea sygnalizują zagranie ręką.

2
2
114'

Ziyech dośrodkowywał. Trochę zamieszania i ostatecznie piłka wybita. Jednak jeszcze raz Ziyech miał okazję dograć, lecz również i z tego nic nie wyszło. Po chwili z drugiej strony dogrywał Pulisić i piłka powędrowała na górną siatkę. Będzie sprawdzenie VAR!

1
1
113'

Kai Havertz wyskoczył do piłki, ale minimalnie się pomylił. Tylko rzut rożny dla Chelsea FC.

111'

Ładna wymiana Wernera z Pulisićem, ale Niemiec nie trafia w bramkę.

110'

Anglicy wciąż w natarciu.

1
109'

Kai Havertz faulował Wevertona przy wyskoku do główki. Obaj wylądowali za linią końcową, ale są w stanie kontynuować grę.

108'

Chelsea FC usilnie próbuje strzelić bramkę. Londyńczycy prawie nie opuszczają połowy Palmeiras Sao Paulo.

106'

Gramy dalej!

1
105+1'

Na spalonym gracz Palmeiras.

105+1'

Sędzia doliczył jedną minutę.

105'

Żółtą kartkę otrzymał Wesley.

Wesley #11
104'

Saul Niguez faulował w polu karnym rywali. Z własnego pola karnego Weverton.

103'

Palmeiras Sao Paulo. Schodzi: Dudu. Wchodzi: Rafael Navarro.

Rafael Navarro #29
Dudu #7
101'

Havertz prawą stroną. Wypychany delikatnie przez rywala zdążył jeszcze pchnąć piłkę w kierunku bramki, ale tam już czekał Weverton.

1
101'

Wszystko skończyło się w rękach bramkarza.

1
1
1
100'

Piłka wylądowała na drugiej stronie boiska. Po dośrodkowaniu Wernera piłka została wybita. Wróciła jednak do niego chwilę później i zawodnik Chelsea FC wywalczył rzut rożny.

1
3
1
99'

Przyspieszyła Chelsea FC, ale spojenie słupka z poprzeczką ratuje Brazylijczyków. Będzie jeszcze rzut rożny.

1
98'

Malang Sarr uderzył, ale wysoko nad bramką,

98'

Christian Pulisić próbował z daleka, ale został zablokowany.

1
97'

Dudu faulował Hakima Ziyecha w środku pola.

1
97'

Kolejna okazja i znów wybijają obrońcy Palmeiras Sao Paulo, a konkretnie Gomez.

96'

Ziyech dograł w pole karne, ale nikt w niebieskiej koszulce nie zdołał doskoczyć do piłki, by skierować ją do bramki.

95'

Chelsea nie forsuje tempa, spokojnie rozgrywa piłkę z tyłu, by ewentualnie przyspieszyć w decydującym momencie i nie popełnić błędów. Londyńczycy wciąż częściej w posiadaniu piłki. Faulowany zawodnik angielskiej drużyny.

92'

Dośrodkowanie Ziyecha wybite przez defensorów, ale zebrał to Kante.

1
2
91'
komentarz

Ponowne losowanie połów.

90+5'

Ostatnia akcja Chelsea i piłka wybita przez obrońców.

90+5'

Aut dla Chelsea.

90+5'

Weverton wypiąstkował piłkę.

90+4'

Piłka odbita od obrońcy i będzie rzut rożny.

90+4'

Pulisić skorzystał z przywileju korzyści. Chelsea atakuje.

90+3'

Strata piłki blisko linii środkowej i przeszli na prawą stronę gracze z Brazylii. Nie udało się jednak dotrzeć do pola karnego.

90+2'

Pulisic z rzutu rożnego, ale nic z tego. Z drugiej strony dośrodkowywał Werner, ale poradzili sobie defensorzy Palmeiras.

90+1'

Christian Pulisić dośrodkował w pole karne, ale wybili obrońcy. Sędzia dolicza pięć minut.

90'

Starcie dwóch rywali i rzut wolny dla Chelsea.

88'

Atuesta na spalonym. Od momentu wejścia na boisko jest bardzo aktywnym graczem.

1
87'

Na niewiele się to zdało, choć piłkarze Palmeiras nadal przy piłce.

87'

Dośrodkowanie Atuesty przeleciało nad polem karnym. Udało się jednak wywalczyć wrzut z autu.

84'

Gracze rezerwowi zainicjowali akcję. Dogranie Wesleya w pole karne zostało jednak wybite przez obrońców.

83'

Posiadanie piłki zdecydowanie po stronie Chelsea FC. Palmeiras Sao Paulo gra mniej piłką, ale to ekipa z Brazylii ma więcej strzałów w światło bramki. Różnica jest jednak minimalna, a więcej prób mają "niebiescy".

Czy będzie dogrywka?
80'

Po tej serii zmian sporo świeżych sił w obu drużynach. Czy ktoś przechyli szalę na swoją stronę w ostatnich 20 minutach czy będziemy mieli dogrywkę?

77'

Palmeiras Sao Paulo. Schodzi: Raphael Veiga. Wchodzi: Eduard Atuesta.

Raphael Veiga #23
77'

Palmeiras Sao Paulo. Schodzi: Roni. Wchodzi: Wesley.

Wesley #11
Roni #10
76'

Chelsea FC. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Timo Werner.

1
1
2
1
1
75'

Dobra interwencja Gustavo Scarpy, ale Chelsea pozostaje w okolicach pola karnego Palmeiras.

1
1
1
1
1
75'

Lukaku utrzymał się przy piłce w polu karnym rywali, ale zaraz został z niego wyparty, a piłkę wybito na aut.

74'

Dzieje się w Abu Dhabi! Chelsea FC próbuje odzyskać inicjatywę.

1
73'

Pulisić obok bramki!

71'

Obrona Mendy'ego!

70'

Havertz w pole karne spod linii końcowej. Z tym podaniem minął się jeden z jego kolegów, a nikt nie znalazł się na wprost bramki, aby uderzyć.

69'

Z ostrego kąta gracz Chelsea i nie zdołał tego wkręcić do bramki.

66'

Tym razem bez zagrożenia pod bramką Mendy'ego.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Raphael Veiga.

Edouard Mendy nie zdołał zostać bohaterem, tak jak to zrobił dla drużyny narodowej w Pucharze Narodów Afryki. Mamy remis!

1
2
1
62'

Będzie rzut karny!

Ręką zagrał Thiago Silva w momencie interwencji.

1
1
61'

Dobry wrzut z autu wprost w pole karne. Było tam czterech graczy Palmeiras Sao Paulo, którzy jednak nie dogadali się ze sobą i nie wykorzystali zamieszania, by strzelić bramkę. Mamy jednak sprawdzenie VAR pod kątem ewentualnego karnego.

60'

Palmeiras Sao Paulo. Schodzi: Ze Rafael. Wchodzi: Jailson.

Jailson #30
Ze Rafael #8
58'

Dudu niemalże sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał się przebić.

57'

Christian Pulisić próbował z daleka, ale obok bramki.

55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Callum Hudson-Odoi.

Dużo było gry w środku pola, ale stroną przeważającą była Chelsea FC. Hudson-Odoi pognał lewą stroną i spod końcowej linii dośrodkował na piąty metr. Tam najwyżej wyskoczył Belg, który pokonał Wevertona.

49'

Naciska Chelsea FC. Z dalszej odległości próbował Antonio Ruediger i nie pomylił się zbyt mocno, ale strzelił nad bramką.

1
48'

Callum Hudson-Odoi dośrodkował, ale wprost w ręce bramkarza.

47'

Atak Havertza lewą stroną powstrzymany przez defensorów. Przejął to jeszcze drugi z graczy Chelsea i został sfaulowany.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45+4'

Silva uderzał głową, ale obok bramki.

45+3'

Spore zamieszanie w środku boiska, ale udało się londyńczykom zawiązać atak. Akcja jednak przerwana przez defensywę Brazylijczyków. Będzie jeszcze jeden rzut rożny.

45+2'

Doskoczył do piłki Ruediger, ale nie miał możliwości oddać dobrego strzału.

45+2'

Co za uderzenie Thiago Silvy! Weverton dotknął piłki i będzie rzut rożny.

45+1'

Trzy minuty doliczył arbiter Chris Beath.

45'

Z daleka Antonio Ruediger, ale nie miał z tym problemów Weverton.

44'

Zmarnowana szansa Raphaela Veigi, który próbował przełożyć sobie piłkę i minąć tym manewrem defensora, ale "futbolówka" odbiła się od nóg gracza Chelsea.

43'

Callum Hudson-Odoi czaił się na piłkę zagrywaną w pole karne, ale faulował przy tym obrońcę.

41'

Callum Hudson-Odoi odebrał piłkę, a gracz Palmeiras Sao Paulo nie był tym faktem zadowolony, sygnalizując faul. Sędzia pozostał niewzruszony.

39'

Chwila przerwy dla Wevertona, który jest opatrywany przez służby medyczne.

38'

Szansa Pulisica, ale uprzedził go bramkarz z Brazylii, który ucierpiał w tym starciu.

37'

Bezpośredni strzał Christian Pulisić nad bramką.

36'

Christian Pulisić faulowany niedaleko pola karnego Palmeiras Sao Paulo.

35'

Gustavo Scarpa chciał ukąsić głębokim dośrodkowaniem, z którego wyszedł ostatecznie strzał. Połapał się w tym Mendy.

34'

Rozkręca się Chelsea FC. Strzał Romelu Lukaku obroniony przez bramkarza.

35'

Dośrodkowanie na Lukaku, ale Belg nie dotarł do tej piłki, a spokojnie za linię końcową odprowadził ją obrońca.

33'

Romelu Lukaku próbował przejąć piłkę w środku boiska, ale bezskutecznie.

33'

Z narożnika ekipa Palmeiras, ale nie udało się oddać strzału na bramkę.

27'

Udana próba wyjścia z atakiem Palmeiras, chociaż przy odrobinie szczęścia. Wykończenie pozostawiało jednak wiele do życzenia, bowiem Dudu stracił równowagę w decydującym momencie.

25'

Kai Havertz zdołał się odwrócić z piłką i oddać strzał, ale był on bardzo niecelny.

24'

Strzał Dudu, ale obronił Edouard Mendy.

17'

Jest strzał na bramkę drużyny z Brazylii, ale z łatwością złapał to bramkarz.

16'

Tym razem Mason Mount uderzył bezpośrednio na bramkę, ale piłka przeleciała obok słupka.

15'

Faulowany Romelu Lukaku. Nie do końca zgodził się z taką interpretacją trener Brazylijczyków.

14'

Blisko strzelenia bramki Cesar Azpilicueta, ale minimalnie za mocne było to dogranie pod bramkę Palmeiras Sao Paulo.

13'

Duża odległość od pola karnego i kiepskie dośrodkowanie gracza Chelsea FC.

11'

Kolejna już okazja londyńczyków, ale powstrzymany Callum Hudson-Odoi.

7'

Triumfator europejskiej Ligi Mistrzów jest oczywiście faworytem tego starcia. To widać również na boisku, bowiem to Chelsea FC zdecydowanie częściej gości na połowie przeciwnika.