117'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Ferland Mendy.

115'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard. Asystował mu David Alaba. Alaba w okolicach środka boiska do Hazarda, ten przed polem karnym minął bramkarza i strzałem do pustej bramki wyprowadził Real na prowadzenie! 1:2!

25
13
3
1
7
113'

Real gra w osłabieniu, ale ma więcej z gry. Królewscy zdążą zdobyć drugą bramkę czy jednak czeka nas konkurs rzutów karnych?

6
1
110'

Do uderzenia doszedł Vinicius Junior, piłka poszybowała tam, gdzie stał Werner.

3
1
1
108'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Isco. Asystował mu Dani Ceballos. A jednak Real doprowadził do remisu! Casemiro do Ceballosa, który uderzył. Tor lotu piłki zmienił jeszcze Isco i Werner skapitulował! 1:1!

18
13
1
4
9
106'

Rozpoczęło się ostatnie 15 minut meczu!

2
1
105'

4
1
104'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dani Ceballos. Mamy sensację! Z rzutu wolnego uderzył Verdu, ale trafił w mur. Po chwili zawodnik Elche poprawił, tor lotu piłki zmienił jeszcze Ceballos i Łunin został zmylony! 1:0!

17
8
1
3
6
102'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Marcelo. Obrońca sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala. Sędzia wątpliwości nie miał!

Real Madryt
12
7
4
3
8
102'

Modrić dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, ale nikt do piłki nie doszedł.

1
1
2
100'

Już sto minut grania za nami. Wciąż nie wiemy, która z drużyn zagra w kolejnej rundzie.

1
1
1
97'

Wycofanie piłki do Casemiro, ten uderzył płasko z ok. 15 metrów, ale niecelnie.

1
96'

Z rzutu wolnego uderzył Gumbau, Łunin zdołał sparować strzał.

1
95'

Elche CF. Schodzi: Guido Carrillo. Wchodzi: Jose Friaza.

wchodzi Wchodzi
Jose Friaza #34
schodzi Schodzi
1
95'

Niewiele dzieje się jak na razie w dogrywce. Za moment gospodarze wykonają rzut wolny.

94'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Alaba.

Real Madryt
1
91'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Eden Hazard.

91'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

91'

Rozpoczęła się dogrywka.

90+2'

Zamieszanie na przedpolu bramki gospodarzy, ale po raz kolejny zabrakło uderzenia.

1
1
1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
1
87'

Elche CF. Schodzi: John Nwankwo. Wchodzi: Gonzalo Verdu .

Gonzalo Verdu #5
John Nwankwo #26
87'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro.

Real Madryt
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Pere Milla.

Elche CF
85'

Real w ataku. Nerwowo jest w końcowych minutach. Gospodarze już raczej marzą o dogrywce.

82'

Marcelo do Viniciusa, ten płasko uderzył, ale słabo i wprost w bramkarza.

1
1
79'

Elche CF. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Pere Milla.

Lucas Perez #12
1
79'

Real. Schodzi: Luka Jović. Wchodzi: Isco.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Toni Kroos. Niemiec ukarany za protesty po tym, kiedy sędzia odgwizdał faul, którego nie było.

Real Madryt
2
1
78'

Vinicius Junior na piąty metr, ale nie miał kto wbić piłki do siatki.

1
2
77'

Strzał Casemiro sprzed pola karnego, Werner sparował piłkę na rzut rożny.

2
1
1
75'

Już tylko kwadrans mają zespoły na uniknięcie dogrywki. Chyba żadna z drużyn nie chciałaby grać dodatkowych dwóch kwadransów.

2
74'

Ożywiło się Elche. Jednak wszystko wygląda dobrze jedynie do okolic pola karnego.

2
2
1
1
1
72'

Real. Schodzi: Eduardo Camavinga. Wchodzi: Casemiro.

1
1
2
1
2
71'

Reak. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Luka Modrić.

68'

Rwane spotkanie. Niewiele dzieje się pod bramkami w ostatnich minutach. Czyżby jednak czekała nas dogrywka?

6
4
3
3
4
66'

Elche CF. Schodzi: Josan Ferrandez. Wchodzi: Tete Morente.

2
63'

Problemy ma Palacios, nie wiadomo czy zawodnik Elche wróci na boisko.

2
1
1
1
1
60'

Dwa kwadranse do końca. Real przełamie obronę gospodarzy? Królewscy systematycznie kruszą mur.