Mocny strzał z dystansu Zubera, Rui Patricio pewnie złapał piłkę.

86'

Strzelał Horta, piłka o dwa metry minęła bramkę gospodarzy.

1
84'

Coraz mniej czasu mają Portugalczycy. Szwajcarom udaje się oddalać grę od własnego pola karnego.

1
1
82'
80'
ŻÓŁTA KARTKA
1
2
1
80'
wchodzi Wchodzi
Leonidas Stergiou #2
schodzi Schodzi
79'
Michel Aebischer #20
1
1
79'

Strzał Cancelo, piłka poszybowała tuż ponad bramką!

78'

Dośrodkował Guedes, głową uderzył Jota. Omlin odbił piłkę!

1
1
76'

Guedes przymierzył z dystansu, ponad bramką.

1
75'

Jota już leżał, ale mimo tego zdołał uderzyć. Piłka padła łupem bramkarza Helwetów.

1
74'
Matheus Nunes #23
2
1
72'

Odpowiedź Szwajcarów. Strzał Steffena poszybował ponad bramką.

2
1
72'

Guedes uderzał z pola karnego, piłkę klejnotami rodu Omlinów odbił bramkarz!

1
3
70'

Portugalia w ataku, ale Szwajcarzy wyprowadzili kontrę. Piłka padła łupem bramkarza.

67'

Bruno Fernandes uderzył z rzutu wolnego, piłka poszybowała tam, gdzie stał bramkarz.

1
1
65'
63'

Mocno z dystansu uderzył Bernardo Silva, bramkarz zdołał odbić piłkę!

2
1
62'
62'
62'

Kontra gospodarzy, w pole karne wpadł z piłką Severović, ale naciskany przez Danilo przestrzelił.

1
1
60'

Rzut wolny dla Szwajcarów, ale dogranie z rzutu wolnego poszybowało wprost w ręce bramkarza.

59'
1
1
58'

Szwajcarzy kradną cenne sekundy, irytują się Portugalczycy, ale niewiele potrafią wskórać.

55'

Mogło być groźnie pod bramką gości, Szwajcarom zabrakło zdecydowania.

3
2
1
52'

Portugalia atakuje, Szwajcarzy muszą się cofać coraz głębiej. Helweci mogą mieć spore problemy.

1
49'

Błąd Szwajcarów w środku pola. Po chwili piłka trafiła do Andre Silvy, uderzenie dość szczęśliwie obronił nogami bramkarz!

6
5
3
2
48'

Pierwsze minuty 2. połowy za nami. Portugalia stara się atakować, ale bez większego przekonania.

4
1
czas Druga połowa
46'
Otavio #16
1
46'
komentarz

Szwajcarzy prowadzenie objęli po pierwszej akcji, Portugalczycy przez trzy kwadranse nie byli w stanie odpowiedzieć.

4
5
3
5
4
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
1
1
1
42'

Nie potrafią złamać obrony gospodarzy goście. Szwajcarzy nie kwapią się do ofensywy. Brakuje uderzeń i spięć podbramkowych.

4
2
39'

Akcja gości lewą stroną. Gospodarze momentalnie zagęścili strefę i spokojnie zatrzymali próbę Portugalczyków.

2
2
1
37'

Portugalczycy na połowie Helwetów. Jednak goście zbyt długo konstruują swoje akcje.

6
6
2
2
1
34'
1
31'

Niespełna kwadrans do przerwy. Gra przeniosła się do środka pola.  Częściej przy piłce znajdują się goście.

29'

Szukają wyrównania Portugalczycy. Jednak w ostatnich minutach nie są w stanie zagrozić gospodarzom.

2
1
26'

Piłkę w polu karnym przyjął Andre Silva, natychmiast uderzył, ale został zablokowany.

23'

Jedno z nielicznych wyjść Helwetów w ostatnim czasie. Jednak niewiele z tego wyszło. Zabrakło dokładności.

22'
Noah Okafor #17
1
1
1
18'

A teraz Leao głową do siatki, jednak gol nie mógł być uznany. Wcześniej był spalony.

2
1
1
17'

Powinien być remis! Po rzucie rożnym strzał z bliska Danilo odbił bramkarz!

1
15'

Rzut karny został anulowany, wcześniej miał miejsce faul.

2
1
1
2
14'

Jeszcze mamy VAR, sędzia sprawdza czy wcześniej nie było faulu jednego ze Szwajcarów.

13'
Portugalia
1
12'

Sędzia dostrzegł zagranie ręką i podyktował rzut karny dla Szwajcarów!

3
1
11'

Otavio zderzył się z bramkarzem i trochę to starcie odczuł. Portugalczyk pozbierał się z murawy.

1
10'

Szwajcarzy po przejęciu piłki starają się długo ją rozgrywać, ale nie są w stanie przedostać się pod bramkę gości.

8'

Portugalia ruszyła do ataku. Szwajcarzy mają coraz większe problemy pod własną bramką.

5'

Korner dla gości, po dośrodkowaniu piłka spadła na piąty metr, ale nie miał kto wbić jej do bramki. Zabrakło zdecydowania.

1
4'

Szwajcarzy świetnie weszli w mecz. Portugalczycy na razie niewiele potrafią zdziałać.

1
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Haris Seferović. Asystował mu Silvan Widmer. Kapitalny początek Helwetów! Dośrodkowanie z prawej strony Widmera, Seferović uderzył głową. Piłka tuż przy słupku wpadła do siatki. 1:0!