Maignan broni płaski strzał Vlasicia z dwudziestu metrów.

88'

A Chorwaci spokojnie, nie spieszą się.

3
86'

Ładnie przyjął piłkę w polu karnym Rabiot, ale następnie kopnął wysoko nad bramką.

1
1
85'

Coraz więcej sił angażują w akcje ofensywne gospodarze, jednak niewiele z tego wynika. Chorwacja w dalszym ciągu mądrze się broni.

1
1
82'

Dośrodkowanie Pavarda z prawej strony i w polu karnym nie było żadnego z partnerów.

4
3
2
1
1
81'

Mbappe w polu karnym. Obok niego dwóch rywali i nie dał rady Francuz. Faulował Erlicia.

1
80'
80'

Konate chciał wziąć sprawy w swoje ręce, ale poślizgnął się w końcowej fazie akcji i przy okazji faulował Vlasicia.

1
78'

Kibice wstali z miejsc, ale Mbappe uderzył fatalnie z rzutu wolnego. Wysoko nad bramką.

3
2
1
1
1
77'

Rabiot faulowany na 30. metrze i Francja ma rzut wolny.

1
1
1
1
1
76'

Kwadrans do końca. W dalszym ciągu wszystko wskazuje na to, że Francja pozostanie jedynym zespołem tej grupy Ligi Narodów bez wygranej.

1
2
1
2
1
72'
72'
72'

Majer strzelał z kilku metrów i broni Maignan! Dobra interwencja bramkarza gości!

1
1
1
72'

Chorwaci przy piłce, a tymczasem selekcjoner gości szykuje podwójną zmianę.

1
70'

Olbrzymie zamieszanie w polu karnym. Benzema do Mbappe, był jakiś rykoszet, nie wybili piłki Chorwaci, ale ostatecznie połapał się w tym Ivusić i wyjaśnił sytuację.

1
1
69'

Tchouameni faulował biegnącego do kontry Modricia. Ciekawe starcie dwóch zawodników Realu Madryt.

1
67'

Gwizdy na trybunach. Rabiot dostał kartkę za protesty, a chwilę wcześniej Digne upadł w polu karnym, jednak sędzia ponownie nie dopatrzył się przewinienia.

2
1
67'
ŻÓŁTA KARTKA
66'

Tchouameni ładnie podciął piłkę nad obrońcami, zlekceważył sytuację Ivusić, ale zamykający akcję wślizgiem Digne był wyraźnie spóźniony i nie zdołał oddać strzału.

1
65'
65'

Mbappe zwija się z bólu. Nie podnosi się z murawy.

1
1
64'

Juranović powstrzymał Mbappe, który biegł do kontry. Ucierpiał Francuz, bo ewidentnie został kopnięty, ale sędzia nie dostrzegł faulu.

2
2
62'
1
2
3
2
1
61'

Okazja dla Francji! Wreszcie przyspieszyli i od razu było groźnie. Świetne podanie Nkunku do Mbappe, ale doskonale broni Ivusić!

2
2
1
59'

Przerwa w grze, bo w polu karnym leży Digne.

1
1
1
58'

Fatalny błąd popełnił Pavard. Przejął piłkę Juranović, ograł rywala w polu karnym, ale nie zdecydował się na strzał. Szukał jeszcze podania i nie był to dobry wybór.

1
58'

Od kilkudziesięciu sekund Chorwaci podają sobie piłkę w środkowej strefie boiska. Francuzi tylko biegają i się przyglądają.

2
55'

Mocny strzał Mbappe z dystansu! Piłka przeleciała nieznacznie obok słupka.

2
2
1
54'

Ulala, ależ pograli gospodarze. Kapitalna indywidualna akcja Benzemy, który mijał rywali niczym tyczki. Cóż, zabrakło tylko strzału.

4
1
51'

Świetne podanie Tchouameniego do Nkunku. Ten jednak strzelił lekko z dość ostrego kąta i ponownie broni Ivusić.

1
1
50'

Faul taktyczny.

49'

Szansa dla gości. Kapitalne prostopadłe podanie Kovacicia, ale Budimir pospieszył się ze strzałem. Uderzył zza pola karnego i nie popełnił błędu Maignan. Był jednak na spalonym zawodnik gości.

48'

Tchouameni strzelał płasko z trzydziestu metrów. W środek bramki. Pewnie łapie piłkę Ivusić.