(0:0)
Zakończony
Dania
komentarz

Koniec meczu! Niespodzianka na Stade de France, bo Francja przegrywa z Danią 1:2.

3
1
90+6'

Niecelny strzał Claussa z dystansu.

90+5'

Doliczony czas już upłynął, ale sędzia pozwala grać. Francja jest daleko od gola wyrównującego.

90+3'

Gwizdy kibiców, bo usiadł na murawie Cornelius.

90+2'

Francja. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Jonathan Clauss.

wchodzi Wchodzi
Jonathan Clauss #15
schodzi Schodzi
90+2'

Francja. Schodzi: Jules Kounde. Wchodzi: Moussa Diaby.

90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

89'

Była jeszcze wideoweryfikacja, jednak nie było mowy o spalonym. Złamana została linia.

88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andreas Cornelius. Asystował mu Joakim Maehle.

Ależ ma wejście w ten mecz Cornelius! Świetne prostopadłe podanie Maehle, Cornelius wygrał siłowy pojedynek z Salibą i uderzył potężnie z ostrego kąta. Piłka w siatce, Lloris bezradny!

86'

Dania przed kolejną szansą! Stuprocentowa okazja! Mnóstwo miejsca miał Eriksen, ale jakimś cudem jego strzał obronił Lloris!

1
1
85'

Dania. Schodzi: Thomas Delaney. Wchodzi: Mathias Jensen.

83'

Hoejbjerg usiadł na murawę. Narzeka na jakieś problemy zdrowotne.

82'

Nkunku ładnie opanował piłkę mimo rywala na plecach, uwolnił się spod krycia, ale jego strzał z ostrego kąta był zbyt lekki i nie zaskoczył Schmeichela.

81'

Mogło być 2:1 dla Francji! Piękny strzał Kante zza pola karnego i słupek ratuje Duńczyków! Schmeichel nawet nie zareagował! Po chwili dobijał jeszcze Nkunku, ale wyraźnie się pomylił.

1
1
1
80'

Mocne dośrodkowanie po ziemi Comana, jednak Nkunku nie zdołał zamknąć tej akcji na wślizgu.

77'

Rabiot przygotowany do wejścia.

76'

Kwadrans do końca. Możliwy jest tu każdy wynik. Spotkanie jest otwarte.

75'

Tchouameni składał się do strzału z półwoleja z trzydziestu metrów, jednak został zablokowany.

74'

Bardzo źle uderzył Griezmann. Wysoko nad bramką.

73'

I rzut wolny dla Francji z dwudziestu pięciu metrów.

72'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Victor Nelsson.

Victor Nelsson #4
Dania
71'

Dania rozpędzona! Lloris efektownie broni jednak uderzenie Olsena zza pola karnego! Była jeszcze okazja do dobitki, jednak wybronili się gospodarze.

70'

Tchouameni podawał do Benzemy, ale momentalnie doskoczyło do niego dwóch rywali i nie pozwolili odwrócić się z piłką w kierunku bramki.

68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andreas Cornelius. Asystował mu Pierre-Emile Hoejbjerg.

No i właśnie! Piękne podanie Hoejbjerga w pole karne, po którym kompletnie niepilnowany na dziesiątym metrze znalazł się Cornelius. Nie bawił się w przyjęcie piłki i uderzeniem z powietrza pokonał Llorisa. 1:1!

68'

Coraz śmielej poczynają sobie goście. Potrójna zmiana podziałała na nich motywująco.

67'

Nieudany strzał Kristensena z szesnastu metrów. Piłka przeleciała w znacznej odległości obok słupka.

64'

Mają problem Duńczycy w drugiej połowie, a już szczególnie po stracie gola. Francja zdecydowanie panuje nad wydarzeniami na boisku.

63'

Teraz utyka jeszcze Coman, ale wydaje się, że to nic poważnego.

60'

Dania. Schodzi: Daniel Wass. Wchodzi: Mikkel Damsgaard.

60'

Dania. Schodzi: Jannik Vestergaard. Wchodzi: Rasmus Kristensen.

Rasmus Kristensen #13
59'

Ależ źle dzieje się w zespole Francji. Najpierw kontuzji doznał Mbappe, teraz Varane. I ponownie bez kontaktu z rywalem.

56'

Tchouameni strzelał z dalszej odległości. Nie trafił w bramkę.

55'

Dania ruszyła z kontrą, jednak Eriksen nie dysponują dużą prędkością i łatwo odebrał mu piłkę Kante.

55'

Dośrodkowanie Griezmanna z rzutu rożnego, ale tym razem ratują się goście i oddalają zagrożenie.

53'

Mogło być już 2:0! Na dużej dynamice wbiegł w pole karne Griezmann, zagrał wzdłuż linii piątego metra, jednak żaden z partnerów nie dostawił nogi.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Christopher Nkunku.

Co to była za akcja! Z innej planety! Fantastycznie rozklepana defensywa Duńczyków. Benezema zagrał na klepkę z Nkunku, następnie na dużym luzie ograł trzech obrońców rywala i strzałem po ziemi pokonał Schmeichela!

50'

Ładnie pograli teraz goście w ataku pozycyjnym. Hoejbjerg dostrzegł wbiegającego w pole karne Eriksena, ale podał nie w tempo.