Centra z lewej strony, główkował z jedenastu metrów de Jong, ale nie zaskoczyło to Mereta.

8
6
2
90+6'

Opatrunek założony na głowę Fabiana Ruiza. Polała się krew. Gra została wznowiona, ale pewnie sędzia doliczy jeszcze parę minut.

7
4
4
11
10
90+4'

Zyskują cenne sekundy przyjezdni. Fabian Ruiz ucierpiał po jednym ze starć. Prawdopodobnie został kopnięty w głowę. Nie podnosi się z boiska.

7
6
11
14
15
90+3'

Oblężenie bramki Napoli.

18
9
5
11
30
90+2'

Wchodzą jak w masło w pole karne Napoli gospodarze. Luuk de Jong zagrał płasko do Ferrana Torresa, ale ten kolejny raz spektakularnie się myli!

20
14
5
11
19
90+1'

Strzelał z powietrza Mertens, ale w sam środek bramki. Pewnie broni ter Stegen.

6
3
2
1
10
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Alex Meret. Za grę na czas.

SSC Napoli
12
2
2
4
6
90'

Minimum sześć minut doliczone!

5
2
7
3
14
90'

Kibice nie wierzą! Dest zagrał miękko w pole karne, złożył się do efektownej przewrotki Luuk de Jong, ale minimalnie się pomylił!

4
8
5
1
3
89'

Niebywałe, jak Barcelona tu nie strzeliła gola?! Dembele nawinął rywala niczym juniora, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, ale końcówkami palców odbił piłkę Meret! Nie zdążył zamknąć tej akcji żaden z zawodników gospodarzy.

4
6
3
11
3
88'

Co za akcja Barcelony, jak za najlepszych czasów! Ależ to zagrali. Zaczął Dembele, później oglądaliśmy szybką wymianę podań w polu karnym, Pedri zagrał podeszwą do niepilnowanego Ferrana Torresa, ale ten fatalnie przestrzelił!

19
25
7
8
8
85'

Skurcze łapią Rrahmaniego. Nie podoba się to kibicom, którzy uważają, że zawodnik Napoli symuluje i gra na czas.

1
3
4
1
2
84'

SSC Napoli. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Mario Rui.

1
2
2
84'
83'

Barcelona praktycznie cały czas jest w posiadaniu piłki. Napoli wydaje się, że gra na przetrwanie. Zadowala ich ten remis.

1
1
5
1
3
81'
1
5
4
1
1
80'
80'
2
2
6
19
23
79'

Długie podanie w kierunku Osimhena, piłka długo była w powietrzu, ale nie popełnił błędu Pique i nie pozwolił rozpędzić się rywalowi.

5
3
2
1
5
78'

Spora przewaga Barcelony w ostatnich minutach. Napoli nie jest w stanie wyprowadzić kontry.

8
5
3
2
10
77'

Zablokowany strzał Dembele z narożnika pola karnego, który miał mnóstwo miejsca po podaniu Aubameyanga.

2
2
3
4
2
74'

Doszedł do sytuacji strzeleckiej na dwudziestym metrze Alba, jednak nie trafił czysto w piłkę.

6
1
1
3
2
73'

Jakiegoś urazu doznał Piotr Zieliński. Przez kilkadziesiąt sekund nie podnosił się z murawy.

1
2
4
15
11
72'
71'

Mocny, ale i bardzo niecelny strzał z rzutu wolnego oddał Ferran Torres.

4
1
2
5
2
70'

2
70'

Bardzo mocne, płaskie dośrodkowanie Minguezy, jednak po raz kolejny nie popełnił błędu Koulibaly.

2
2
2
69'

Dembele nie ma łatwego życia. Przy każdym kontakcie z piłką Francuza słychać przeraźliwe gwizdy ze strony kibiców.

4
4
1
1
66'

Potężne gwizdy powitały Dembele.

4
6
5
7
7
65'
3
1
4
6
12
65'

FC Barcelona. Schodzi: Nico Gonzalez. Wchodzi: Gavi.

6
4
3
64'

Trener Xavi szykuje potrójną zmianę.

7
3
2
1
5
63'

W indywidualnej akcji Aubameyang, ale strzał Gabończyka z dwudziestu metrów był bardzo niecelny.

1
2
4
2
2
62'

Dobre prostopadłe podanie Fabiana Ruiza do Osimhena, ten był już w polu karnym, ale nie próbował nawet strzału, tylko odegrania na jedenasty metr, gdzie nie było żadnego z partnerów. Źle to rozegrał napastnik gości.

4
5
4
1
2
60'

Pierwszy raz w dzisiejszym meczu tak głośni są kibice na Camp Nou.

10
7
2
3
9
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres.

Ależ to zrobił Ferran Torres! Na dużym spokoju umieścił piłkę w siatce.

39
22
7
25
66
58'

Po dośrodkowaniu Adamy Traore piłkę palcem dotknął Juan Jesus.

9
8
4
10
18
58'

I sędzia wskazuje na jedenasty metr! Rzut karny dla Barcelony!

19
12
6
16
46
57'

Sędziowie sprawdzają czy być może doszło do zagrania ręką przy tym dośrodkowaniu Adamy Traore!

1
3
5
11
56'

Adama Traore centrował z prawej strony, ale przypilnował bliższego słupka Meret. Pewna interwencja bramkarza gości.

4
2
3
2
55'

Koulibaly faulowany we własnym polu karnym przez Aubameyanga. Chwila oddechu dla defensywy Napoli.

1
2
2
4
54'

Dobry okres w grze Barcelony. Dużo miejsca na dwudziestym piątym metrze miał Aubameyang, jednak strzelił nad poprzeczką. Okazuje się, że był rykoszet, więc gospodarze mają rzut rożny.

2
1
1
1
2
53'

Tym razem z dystansu strzelał Nico Gonzalez, ale pewnie broni Meret.

4
1
2
1
3
53'

Pedri strzelał z narożnika pola karnego, lecz kolejny raz dobrze ustawił się Koulibaly.

6
1
1
1
1
51'

Ależ teraz rozpędził się prawym skrzydłem Osimhen. Wygrał walkę o pozycje z Pique, jednak w końcowej fazie akcji wygonił się zbyt mocno pod linię końcową i nie był w stanie nic z tego zrobić.

1
2
3
1
1
50'

Barcelona ma przewagę w posiadaniu piłki, jednak Napoli jest doskonale ustawione w defensywie. Prawdziwym szefem jest dziś Koulibaly, który w zasadzie nie popełnia błędów.

7
2
1
1
2
49'

Trochę nerwowo w defensywie Napoli. Łatwo oddają piłkę goście.

1
3
3
6
5
48'

Wścieka się Osimhen, bo jego zdaniem doszło do przewinienia w polu karnym. Sędzia jednak nie dopatrzył się niczego niezgodnego z przepisami.