3
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arnaut Danjuma.

Postrzelali sobie w końcówce podopieczni Unaia Emery'ego. Ponownie Wojciech Szczęsny nie znał sposobu na zatrzymanie piłki po strzale z rzutu karnego. Tym razem Polak wylądował w innym narożniku bramki. 0:3! Nokaut!

4
7
2
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Matthijs de Ligt za blokowanie strzału ręką i rzut karny dla Villarrealu!

1
88'

Juventus nie potrafi nic zdziałać. Dośrodkowanie Federico Bernardeschiego prosto do Geronimo Rulliego było podsumowaniem działań ofensywnych Bianconerich.

1
86'
86'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pau Torres.

Wojciech Szczęsny skapitulował po raz drugi i Juventus odjeżdża z Ligi Mistrzów. Pau Torres stał samotnie przed bramką i wpakował do niej piłkę po przedłużonym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. 0:2!

8
6
1
82'

Odsłonili się podopieczni Massimiliano Allegriego, przez co Wojciech Szczęsny musiał interweniować kilkanaście metrów przed własną bramką. Publiczność próbuje dodać otuchy nieskutecznym graczom Juventusu.

1
80'

Jeden strzał celny i to z rzutu karnego - zawsze spoko.

1
1
4
2
2
79'
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Moreno.

Villarreal na prowadzeniu w Turynie! Cicho na stadionie. Gerard Moreno zabrał się za wykonanie rzutu karnego przyznanego za faul Daniela Ruganiego na Francisie Coquelinie. Wojciech Szczęsny miał piłkę na dłoniach, ale nie potrafił sparować jej poza lustro bramki. Tak mało zabrakło!

6
5
1
1
1
77'

Rzut karny dla Villarrealu!

4
3
2
3
77'

Szymon Marciniak biegnie do monitora.

3
1
2
1
76'

Starcie Daniele Ruganiego z Francisem Coquelinem! Może być jedenastka!

1
1
4
2
74'

Żeby tak gole równie efektowne jak zdjęcia.

1
72'

We wtorek późno nastąpiło rozstrzygnięcie w rywalizacji Ajaksu z Benficą. Także oczywiście jest jeszcze nadzieja na decydującego gola w drugiej połowie. Na razie jednak wygląda to mało obiecująco.

70'

Piłka w dłoniach Wojciecha Szczęsnego, co nie zdarza się często w rewanżu. Nie, nie musiał bronić strzału, a wykonał chwyt po odegraniu głową kompana z Juventusu.

68'

Ten wieczór w Turynie może się przedłużyć.

1
67'

Nie ma efektu ostrzału bramki Villarrealu. Po przerwie po prostu brakuje dokładności gospodarzom. Manuel Locatelli spudłował z dystansu.

63'

Dusan Vlahović przechwycił piłkę blisko pola karnego, ale przyzwyczajeni do strat przyjezdni wiedzą, że muszą się asekurować. Ekipa z Hiszpanii nie pozwoliła byłemu napastnikowi Fiorentiny na sprawdzenie kolejnym strzałem Geronimo Rulliego.

61'

Unai Emery przygotowuje zmienników.

60'

Bianconeri nie wykorzystali rzutu rożnego, a całe zamieszanie zakończyło się niedokładnym strzałem zza pola karnego Juana Cuadrado.

58'

Pokazał się Adrien Rabiot. Francuz obudził bramkarza Villarrealu co prawda mocnym strzałem, ale pozbawionym odpowiedniej rotacji. Nie trzeba było długo czekać na kolejny przechwyt Adriena Rabiota, a jego przyblokowane uderzenie zakończyło się rzutem rożnym.

56'

Podanie z głębi pola do osamotnionego na desancie Dusana Vlahovicia. Nie dość, że piłka była dość niewygodna do opanowania, to jeszcze dwóch zawodników Villarrealu wywierało presję na Serbie.

53'

Przerwa w grze po gwizdku Szymona Marciniaka i piłka została przyznana gospodarzom.

1
50'

Podanie do ustawionego blisko pola karnego przyjezdnych Alvaro Moraty. Hiszpan nie potrafi na razie sprawić przykrości swoim rodakom. Co prawda sprytnie oswobodził się spod opieki przeciwników, ale oddał niedokładne uderzenie z dystansu.