Fortuna Puchar Polski: 1/8 finału
01 gru 2021 17:15
90+5'

Jeszcze wrzutka Poręby z lewej strony, strzelał głową Pantić, ale w sam środek bramki. Pewna obrona Krzepisza.

12
7
4
90+5'

Gościom nie udało się nawet oddać strzału po tym stałym fragmencie.

4
2
2
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Luis Valcarce. Za protesty.

3
90+4'

Valcarce sprokurował rzut wolny dwadzieścia pięć metrów przed własną bramką.

1
1
2
90+3'

Nieudane dośrodkowanie Łakomego. Piłka poza boiskiem. To świetne informacje dla gospodarzy.

6
3
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Kacper Krzepisz. Za grę na czas.

1
2
90+1'

Chodyna strzelał z dwudziestu metrów, ale został zablokowany. Piłka zmierzała w bramkę.

2
1
1
90'

Minimum pięć minut doliczone.

2
1
7
90'

Rozpaczliwa obrona Arki. Balić pełni już rolę wysuniętego napastnika.

1
1
88'

I goście mogli nadziać się na kontrę, ale po podaniu da Silvy nie opanował piłki w polu karnym Milewski. Zagranie było minimalnie zbyt mocne.

3
2
1
1
87'

Arka walczy ze wszystkich sił, by nie dopuścić Zagłębia pod własne pole karne. Przewaga gości jest znaczna.

1
1
1
1
82'

A tymczasem okazję miała Arka, jednak w dogodnej sytuacji Deja strzelił prosto w Hładuna.

3
3
82'

Ależ piękny strzał Poręby zza pola karnego! Technicznie, z dwudziestu pięciu metrów i słupek ratuje Arkę!

3
3
81'

Dziesięć minut do końca. Zagłębie nic sobie nie zrobiło z tej przerwy i w dalszym ciągu kontynuuje swoje ataki.

1
1
1
79'

Od autu wznowili grę goście.

3
komentarz

Wróciło oświetlenie na stadionie w Gdyni. Zaraz mecz zostanie wznowiony.

1
3
1
komentarz

Na razie mecz jest przerwany. Czekamy na jakieś wieści od organizatora.

1
78'

Oj... przypomina się sytuacja z Częstochowy z ostatniego weekendu. Na stadionie w Gdyni zgasły światła!

4
22
8
2
77'

Zivec zagrywał prostopadle do Ratajczyka, ale dobrze zablokował go Memić i nie pozwolił oddać strzału.

74'

Coraz częściej denerwują się kibice Arki po kolejnych decyzjach sędziego.

1
72'

Szybko rozegrany rzut wolny przez Zagłębie, było prostopadłe podanie w kierunku Zivca, ale ten nie opanował piłki, a po chwili dość szczęśliwie interweniował Krzepisz.

1
1
1
71'

Zivec zagrywał za mocno w stronę Balicia, piłka opuściła boisko. Rozpocznie Krzepisz.

1
1
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja.

Arka Gdynia
70'

Deja faulował Starzyńskiego i będzie rzut wolny dla Zagłębia z boku pola karnego.

69'

Arka miała rzut rożny, który mógł rozpocząć kontrę gości, ale piłka nie dotarła do rozpędzonego Ratajczyka.

1
68'

I jest strzał Czubaka, ale nad poprzeczką. Będzie jednak rzut rożny.

1
1
68'

Chwila oddechu dla defensywy Arki. Gospodarzom udaje się utrzymać przy piłce na połowie przeciwnika.

2
2
65'

Kontratak Zagłębia, Zivec strzelił lekko zza pola karnego, ale było to groźne i Krzepisz musiał być czujny do ostatniej chwili, bo przez tor lotu piłki przebiegał Starzyński. Nie zdołał jednak trącić futbolówki.

2
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Haris Memić.

Arka Gdynia
1
1
63'

Leży na murawie Bartolewski i goście wybijają piłkę poza boisko.

1
60'

Nie ustają ataki Zagłębia. Arka wciąż nie może się otrząsnąć po tym, jak wygląda druga połowa.

58'

Nerwowo wybijają piłkę zawodnicy Arki. Byle dalej od własnej bramki. Ależ się to wszystko zmieniło po przerwie.

2
1
1
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Ratajczyk.

To musiało się tak skończyć! Olbrzymia przewaga Zagłębia. Ratajczyk opanował piłkę w polu karnym, minął rywala i mocnym strzałem przy dalszym słupku nie dał szans na skuteczną interwencję Krzepiszowi.

KGHM Zagłębie Lubin
3
1
1
7
5
55'

Arka drugi raz w drugiej połowie przeszła linię środkową boiska i od razu było groźnie. Żebrowski został jednak zablokowany przy próbie strzału z dwudziestego metra.

1
1
54'

Pressing Zagłębia sprawia, że pogubiła się defensywa Arki. Dość łatwo goście wywalczyli rzut rożny.

1
1
52'

Aż brakuje słów na to, co się właśnie wydarzyło! Po znakomitym zagraniu z głębi pola na czystą pozycję wyszedł Ratajczyk, minął już Krzepisza, ale jakimś cudem zdołał zablokować go Marcjanik.

1
1
51'

Ratajczyk miał dużo miejsca w polu karnym, strzelił płasko, ale na drodze stanął jeden z obrońców Arki. Krzepisz tym razem mógłby mieć problemy.

1
51'

Zagłębie wyszło mocno odmienione na drugą połowę.

2
50'

Nieprawdopodobne, ale w kilkadziesiąt sekund Zagłębie miało trzy świetne okazje. Teraz Szysz zamykający akcję na dalszym słupku strzelił fatalnie, obok bramki!

1
1
49'

Zagłębie przycisnęło! Krzepisz w świetnym stylu broni uderzenie Panticia.

1
49'

Ależ okazja dla gości. Zivec został jednak w ostatniej chwili uprzedzony przez Marcjanika. Kapitalna interwencja obrońcy Arki.

1
48'

Czubak przed szansą na hat-tricka! Strzelił jednak nad poprzeczką po dobrym dośrodkowaniu Hiszpańskiego!