Liga Europy: Grupa C
21 paź 2021 21:00
90+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Matteo Politano. Indywidualna akcja Politano, strzał sprzed pola karnego. Nie do obrony. 3:0!

193
137
37
37
97
90+4'

Napoli cały czas na połowie Legii. 2:0, ale gospodarzom mało. Chcą pogrążyć gości.

43
44
7
16
28
90+2'

Z graczy Legii wszystko zeszło, jak powietrze z koła z Żuka sąsiada. Tak bawiliśmy się w młodzieńczych latach.

18
59
7
7
18
90'

Jeszcze 5 minut dość wątpliwych emocji.

32
52
18
28
17
88'

A na boisku Napoli bawi się grą. Tak lata nasz mistrz świata, chciałoby się powiedzieć. No, ale skoki za miesiąc.

54
70
16
21
34
87'

Spiker prosi, aby po meczu pozostać na swoich miejscach. Ok, ale o której możemy wyjść do drugiego pokoju?

24
88
13
8
17
86'

Mocny strzał oddał Petagna, piłka minęła bramkę gości.

19
19
11
8
29
84'

Włosi na trybunach już rozluźnieni. Oni zamawiają pizzę, lody, kawę. Święto w Neapolu. Pokonali Legię!

46
80
14
34
46
83'

Uderzał Politano, piłka minęła jednak bramkę Miszty.

35
16
10
14
27
82'

Mistrzowie Polski już nie wierzą. Długo walczyli, ale w końcu to musiało runąć. Nie graliśmy z Gibraltarem, ale z Napoli.

82
56
20
39
32
81'
31
23
24
18
27
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Lorenzo Insigne. Poszła kontra, Insigne do Osimneha, a ten z ostrego kąta uderzył do bramki obok Miszty. Po emocjach. 2:0.

324
213
71
120
297
80'

Powinien być remis! Mladenović pięknie dośrodkował, a Kastrati zamiast w bramkę uderzył piłką w ziemię.

86
115
55
46
101
79'

Leżymy i płaczemy, ale! Gola nie ma Victor Osimhen był na spalonym i wciąż tylko 1:0.

56
32
18
32
40
77'
61
28
21
16
29
76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Matteo Politano. Niestety. Z lewej strony dogrywał Politano, Insigne uderzył z pierwszej piłki pod poprzeczkę. Miszta bez szans. 1:0.

373
248
121
300
602
75'

O pieronie! Kontra Legii, sprzed pola karnego płasko uderzył Emreli, piłka trafiła w słupek!

298
112
62
57
60
75'

Strzał Elmasa, Miszta złapał piłkę na raty.

145
50
23
14
19
74'

Insigne uderzył z rzutu wolnego z boku pola karnego. Miszta na rzut rożny.

91
43
20
15
18
74'

Ucierpiał Elmas, którego dość ostro potraktował zawodnik Legii.

87
46
27
19
31
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mattias Johansson.

Legia Warszawa
27
18
15
24
56
72'
21
16
19
15
24
72'
22
21
13
7
9
71'
177
53
15
8
13
71'
126
43
22
10
12
71'

Manolas leży na murawie. Coś mu poszło w nodze.

23
22
22
31
27
70'

Lirim Kastrati przy linii bocznej. Włosi już drżą.

121
84
17
16
22
70'

Zamek hokejowy piłkarzy Napoli. Legioniści spokojnie rozbijają próby gospodarzy. Jednak naszym zdaniem zbyt blisko własnej bramki.

78
37
28
16
20
68'

Patrzymy na swój zegar z kukułką. Ależ ten czas powoli biegnie. Chciałoby się, aby już był koniec meczu. Przecież ewentualny punkt postawiłby Legię w wyśmienitej sytuacji przed rundą rewanżową.

136
59
20
13
22
66'

Jędrzejczyk skutecznie w defensywie. On na kawę w Neapolu nie ma co liczyć. Co najwyżej na zimną herbatę.

121
103
18
11
17
64'

Mamma mia, motyla noga, karrrammmba. To słychać z trybun w Neapolu. Włosi zaczynają nam się denerwować.

115
137
22
14
24
62'

Insigne uderzył, Superman Miszta w bramce po raz kolejny. Nie kupi bramkarz pizzy w Neapolu w najbliższych miesiącach.

163
102
10
9
19
61'

Di Lorenzo przed bramkę do Mertensa, ten uderzył, ale w bramkę nie trafił. Zaczynają się frustrować Włosi. I dobrze. Zaraz ich skontrujemy.

187
104
25
21
27
60'

Dwa kwadranse do końca. Legia gra lepiej niż w 1. połowie, ale cały czas to gracze Napoli dążą do zdobycia gola.

12
59'
76
26
10
10
15
57'
17
20
19
15
22
57'
20
14
18
9
23
57'

Miszta zbił piłkę pod nogi Insigne, ten uderzył, ale bramkarz na spółkę z obrońcą i wybili piłkę na rzut rożny.

44
17
11
9
11
55'

Lopes wytargał rywala, pokopał go. Sędzia wszystko widział i zatrzymał grę.

60
56
27
17
24
53'

Ło panie! Ależ huknął tzw. fałszem Demme. Piłka odkręcała się od światła bramki i na szczęście przeleciała obok. Pająk na siatce zadrżał. Pajęczyca również.

86
126
44
20
27
52'

Z rzutu wolnego uderzył Mertens. Na szczęście w mur.

58
36
18
8
23
51'

Jędrzejczyk rzucił Insigne, sam pofrunął na kilka metrów. Polak zdziwiony, że sędzia gwizdnął.

23
60
23
11
17
51'

Napoli znowu stara się zamieszkać pod bramką Legii. Inne plany mają mistrzowie Polski. Oni chcą grać konkretniej niż w 1. połowie.

70
20
17
8
15
49'

Zagranie za plecy obrony. Mertens padł w starciu z Wieteską, ale wcześniej był spalony.

40
14
11
8
12
46'

Koulibaly w ostatnim momencie uprzedził napastnika Legii. Mogło być groźnie.

73
28
32
15
21
46'

28
45'

Szkoda pisać. Josue uderzył i trafił w okolice intymnych miejsc. Poprawiać chciał Luquinhas, ale omal nie urwał sobie nogi w piłkę nie trafiając.

63
354
41
46
57
44'

Rzut wolny dla Legii z ok. 25 metrów. Może coś z tego wyjdzie. Leszek Pisz ustawia piłkę. A nie, wróć.

186
261
46
35
50
44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kostas Manolas.

202
83
28
29
36
43'

Coraz bliżej przerwy. Remis Legii to duży sukces. Jeszcze trochę jednak zostało.

126
65
26
22
35
42'

A gracze Napoli znowu to samo. Karny, karny, karny. Tym razem za zagranie ręką Nawrockiego. Ile można. Chłopy weźcie się za grę, a nie płaczcie co chwilę.

85
251
27
17
33
41'

Merkury, Wenus, Ziemia, Mars... To właśnie przed momentem zobaczył naraz Kalidou Koulibaly. To po starciu z Jędrzejczykiem.

114
203
34
27
35
41'

Josue z rogu na szósty metr. Jędrzejczyk głową, ale dość daleko od bramki.

54
32
23
25
63
40'

WOW! Legia oddała strzał. Z pola karnego uderzył Muci, piłka odbiła się od obrońcy i obok słupka wyszła na rzut rożny!

159
79
36
14
16
38'

Atak pozycyjny Legii, ale bardzo szybko wszystko się posypało. Jeszcze polem karnym.

33
40
19
24
57
37'

Josue do Lopesa, ten jednak na spalonym. Szkoda, bo obrona Napoli gra bardzo wysoko.

53
25
25
25
26
36'

Opadł kurz. Trochę spokojniej w ostatnich minutach w polu karnym Miszty. Oby tak zostało.

96
35
15
16
22
34'

"Padolino" Luquinhasa. Sędzia nie zna się na aktorstwie, co bardzo zdenerwowało gracza Legii.

27
117
18
22
29
33'

Piłkarze Legii nawet nie chcą kontrować. Przed momentem ruszył Muci. Tylko nie za bardzo chciał biec pod bramkę. Koledzy podobnie. Napoli być może za moment wycofa bramkarza. Przecież nic mu nie grozi.

37
132
24
21
53
31'

22
30'

To już wygląda bardzo źle. Rzut rożny dla Napoli i wszyscy gracze Legii we własnym polu karnym. Niczym San Marino. A to przecież mistrz Polski. POLSKI!

26
131
22
28
45
29'

A Miszta gra mecz życia. Jak przed laty Szczęsny w Genui. Maciej Szczęsny. Po błędzie Jędrzejczyka Lozano uderzał, bramkarz sparował piłkę na korner!

98
29
24
19
26
29'

Gospodarze nie chcą opuścić okolic pola karnego Legii. Gol dla Napoli jest bliżej niż się wszystkim wydaje.

12
27'

Pogubiła się obrona Legii. Fani Napoli już unosili ręce. Musieli jednak je szybko opuszczać. Wieteska z kolegami naprawami błąd.

85
42
20
17
28
25'

Kolejna próba Napoli. Uderzał Di Lorenzo, piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki Legii Warszawa.

71
34
17
19
31
23'

Kontra Legii, Luquinhas biegł z piłką, ale wsparcia nie miał. Koledzy byli zajęci murowaniem bramki.

58
122
23
27
51
21'

Cztery fury szczęścia Legii! Lozano zgrał piłkę do Mertensa, ten uderzył z ok. 16 metrów. W bramkę nie trafił! Zabrakło centymetrów.

144
75
63
49
75
19'

Jędrzejczyk ustawił rywala. Koulibaly usłyszał reprymendę od Polaka.

153
85
22
24
41
18'

Marzą o rzucie karnym gracze Napoli twierdząc, że Nawrocki miał zagrywać ręką. "Bo fantazja, fantazja...".

52
120
26
24
37
16'

Legii udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Do tego co było na początku meczu jednak daleko.

78
25
17
41
41
13'

115
12'

Techniczny strzał Mertensa, Miszta końcami palców na rzut rożny. Spore problemy mają Legioniści w tym fragmencie meczu.

133
45
34
37
80
11'

Lozano przed szansą, do bramki brakowało już kilku metrów. Miszta uratował Legię podbijając piłkę!

159
57
38
30
58
9'

Dogranie Mertensa na siódmy metr do Lozano. Ten uderzył głową, ale dokładnie tam, gdzie stał Miszta.

90
30
27
21
34
8'

Di Lorenzo zagrywał już z pola karnego. Nawrocki uratował Legię wybijają piłkę na rzut rożny.

69
27
18
18
25
6'

Piłkarze Napoli powoli porządkują swoją grę i zaczynają przejmować inicjatywę.

36
33
20
27
92
4'

Próba odpowiedzi Napoli. Uderzał Mertens, ale został przyblokowany.

71
21
15
19
25
3'

Kiks Mereta, która tak wybijał piłkę, że kopnął ją z boku pola karnego za siebie. Jednak wcześniej był spalony i sędzia uratował gospodarzy.