Zenit. Schodzi: Dmitrij Chistiakow. Wchodzi: Daniił Krugowoj.

2
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dejan Kulusevski. Asystował mu Mattia De Sciglio.

Cyniczni Bianconeri ponownie prawdopodobnie rozstrzygnęli pojedynek jednym wyczekiwanym uderzeniem. Dejan Kulusevski przeskoczył zdezorientowanych obrońców Zenita Sankt Petersburg i przymierzył w narożnik bramki Stanisława Kricjuka strzałem głową po dośrodkowaniu Mattii De Sciglio. 1:0 dla Juventusu!

16
11
1
2
2
84'
82'

Beznadziejne podanie Dalera Kuzjajewa do innego zmiennika Sardara Azmouna. Napastnikowi nie udało się oddać uderzenia, a piłka uciekła mu poza boisko. Spojrzał na to wszystko z ulgą niezmiennie niepokonany Wojciech Szczęsny.

2
1
2
80'

Kilka dośrodkowań skierowanych w pole karne Zenita Sankt Petersburg. Szansę na oddanie uderzenia miał jeszcze przed zejściem z boiska Alvaro Morata, ale nie dosięgnął piłki kopniętej przez Juana Cuadrado. Moise Kean również spóźniony i nie poprawił on wyniku z perspektywy Bianconerich.

1
1
76'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

74'

Mattia de Sciglio wykonał precyzyjne dośrodkowanie do wbiegającego w pole karne Westona McKenniego. Amerykanin rzucił się efektownym szczupakiem, jednak nie zdołał skierować futbolówki w narożnik bramki Stanisława Kricjuka.

2
71'

Alvaro Morata ułożył sobie piłkę na stopie przed polem karnym Zenita Sankt Petersburg. Brawurowa decyzja o oddaniu uderzenia z dystansu. Zabrakło dokładności napastnikowi Bianconerich.

1
2
69'

Zenit. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Daler Kuzjajew.

Daler Kuzjajew #14
1
1
68'

Przerwa w grze spowodowana urazem Malcoma. Będzie potrzebne wbiegnięcie na boisko medyków Zenita Sankt Petersburg. Jak dotąd dwie korekty personalne przeprowadzone przez szkoleniowca gospodarzy i trzy przez Massimiliano Allegriego.

1
1
1
65'

Zrobiło się ciekawiej w Sankt Petersburgu, chociaż poprzeczka była zawieszona bardzo nisko. Juventus miał dwie szanse na zdobycie gola po przerwie. Również Zenit Sankt Petersburg kilkakrotnie podniósł temperaturę w polu karnym strzeżonym przez Wojciecha Szczęsnego.

2
1
61'

Zenit. Schodzi: Wjaczesław Karawajew. Wchodzi: Aleksiej Sutormin.

2
61'

Zenit. Schodzi: Artiom Dziuba. Wchodzi: Sardar Azmoun.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Melo za faul blisko własnego pola karnego.

Juventus FC
4
58'
58'
57'

Ciekawie! Claudinho mógł wymierzyć Bianconerim surową karę za pomyłkę Mattii De Sciglio. Techniczne uderzenie południowca przeleciało nieznacznie obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Wojciecha Szczęsnego. Ruszył reprezentant Polski, ale mógłby nic nie zdziałać przy lepszej precyzji Claudinho.

1
1
56'

Manuel Locateli wykonał beznadziejne dośrodkowanie prosto do bramkarza. O oddaniu uderzenia nie mógł nawet pomarzyć Alvaro Morata.

1
1
1
53'

Riposta Zenita Sankt Petersburg. Claudinho został zablokowany w ostatnim momencie przed oddaniem uderzenia. Jeszcze dobitka, ale nie mogła ona zaskoczyć Wojciecha Szczęsnego. Oby to spotkanie faktycznie nabierało rumieńców.

1
1
1
1
51'

Nareszcie dobra akcja Juventusu. Podanie prostopadłe między gęsto ustawionych obrońców Zenita Sankt Petersburg, a Alvaro Moracie nie udało się przerzucić piłki ponad Stanisławem Kricjukiem. Świetna interwencja bramkarza w sytuacji sam na sam z Hiszpanem.

1
50'

Bianconeri niezmiennie przeważają pod względem posiadania futbolówki. Spokojne rozegranie zawodników z Piemontu. Ostatecznie dośrodkowanie z prawego skrzydła zablokowane przez skutecznego w interwencjach Douglasa Santosa.

1
47'

Żółtą kartkę otrzymał Wjaczesław Karawajew za faul na Federico Chiesie.

Zenit Sankt Petersburg
1
1
1
46'

Rozpoczęła się druga połowa konfrontacji. Na razie mdłe widowisko z nielicznymi strzałami celnymi. Zobaczymy, czy Juventus ponownie pokaże wyrachowanie pod wodzą Massimiliano Allegriego i rozstrzygnie spotkanie jednym ciosem.

2
1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
1
44'

Drugie uderzenie celne w meczu i ponownie Zenit Sankt Petersburg. Po dośrodkowaniu Claudinho z rzutu rożnego Dmitrij Chistiakow doszedł do piłki, ale trafił dokładnie w miejsce zajmowane przez Wojciecha Szczęsnego.

1
1
1
40'

Ponownie Federico Chiesa, który oddał drugie uderzenie w krótkim okresie. Ponownie pudło. Tym razem co prawda kopnął piłkę na odpowiedniej wysokości, ale trzeba było jeszcze przymierzyć po właściwej stronie słupka.

1
1
2
39'

Federico Chiesa ułożył sobie piłkę na prawej stopie przed polem karnym gospodarzy. Jego uderzenie było niedokładne i skończyło się szybowaniem futbolówki wyraźnie ponad poprzeczką w bramce Stanisława Kricjuka.

3
37'

Mattia de Sciglio faulował Douglasa Santosa, który sposobił się do wbiegnięcia ze swoim rajdem na połowę Juventusu. Sędzia nie zdecydował się na napomnienie włoskiego defensora żółtym kartonikiem.

1
1
1
33'

W tym meczu były dwa uderzenia, także nie ma specjalnie o czym opowiadać. Najgroźniejsza była próba zza pola karnego Claudinho, z którą rozprawił się Wojciech Szczęsny. Po przeciwnej stronie boiska nadspodziewanie mało obowiązków ma Stanisław Kricjuk.

1
1
2
31'

Za wykonanie rzutu wolnego zabrał się Federico Chiesa. Reprezentant Włoch spojrzał w kierunku pola karnego. Jego wrzutka nie dotarła do Matthijsa de Ligta z powodu przytomnej interwencji Douglasa Santosa.

1
30'

Żółtą kartkę otrzymał Wilmar Barrios za ostre przewinienie na Alexie Sandro.

1
1
29'

Po interwencji Matthijsa de Ligta korner dla mistrza Rosji. Niezła wrzutka spod chorągiewki, po chwili poprawka, ale poradzili sobie grający w biało-czarnych pasiakach turyńczycy.

1
1
27'

Powinni przyspieszyć podopieczni Massimiliano Allegriego. Po rzucie rożnym seria dośrodkowań w pole karne Zenita Sankt Petersburg i żadnemu z przyjezdnych nie udało się przekuć okresu naporu w uderzenie.

1
25'

Bez szału Juventus i jeszcze nie oddał celnego strzału na bramkę Stanisława Kricjuka. Zawodnik Zenita Sankt Petersburg rozgrzał się na przedpolu i nie pozwolił na wykorzystanie wrzutki Westonowi McKenniemu.

1
2
2
20'

Kompletnie nieudane zagranie Manuela Locatelliego z lewego skrzydła. Piłka ominęła wszystkich zainteresowanych oddaniem strzału zawodników Juventusu i została odprowadzona poza boisko przez Douglasa Santosa.

1
1
1
18'

Niebezpieczna strata Juventusu, niepotrzebna nonszalancja Federico Bernardeschiego. Krótka akcja Zenita Sankt Petersburg zakończyła się potężnym uderzeniem Claudinho zza pola karnego. Poradził sobie z nim, mimo nieprzyjemnej rotacji, Wojciech Szczęsny.

2
2
15'

Kwadrans konfrontacji za drużynami. Przewaga Juventusu pod względem posiadania piłki, ale jego rozegranie na prawym skrzydle, z wykorzystaniem Mattii De Sciglio, zostało bez problemu poskromione przez Zenita Sankt Petersburg.

1
1
13'

Niedokładne rozegrania po przeciwnych stronach stadionu. Przeciągnięte podanie prostopadłe trafiło pod nogi Stanisława Kricjuka. Po chwili akcja Zenita Sankt Petersburg została przerwana z powodu spalonego Claudinho.

1
1
9'

Rajd Artioma Dziuby blisko linii pola karnego. Obok dobrze zbudowanego napastnika znalazła się grupka Bianconerich i nie pozwoliła ona na przetestowanie uderzeniem Wojciecha Szczęsnego.

2
3
7'

Tym razem szansa na zaskoczenie Stanisława Kricjuka z rzutu wolnego. Niezła wrzutka w kierunku Alvaro Moraty. Reprezentant Hiszpanii nie oddał strzału pod naporem Dejana Lovrena. Juventus musiał zadowolić się wywalczeniem wrzutu z autu na wysokości pola karnego.

1
1
5'

Przewinienie Rodrigo Bentancura na Wilmarze Barriosie i od rzutu wolnego wznowiła rywalizację drużyna z Rosji. Nie zdecydowała się na bezpośrednie dośrodkowanie w pole karne strzeżone przez Wojciecha Szczęsnego, natomiast wykonała krótkie podanie.

1
1
3'

Od początku spotkania poruszenie na ławkach. Sztab Zenita Sankt Petersburg analizował na gorąco ustawienie zaproponowane przez Massimiliano Allegriego. Z kolei Włoch pokrzykiwał do swoich podopiecznych, którzy bronili się przed dośrodkowaniem z rzutu rożnego.

1
1
1
20:16

Hymn Ligi Mistrzów wybrzmiał na stadionie.

03:46

Lądowanie Bianconerich w Sankt Petersburgu.

1
03:46

Wojciech Szczęsny był gościem konferencji prasowej.

03:46

- W meczu z Zenitem musimy mieć tego samego ducha co we wcześniejszych spotkaniach. Musimy poświęcać się dla zespołu, być monolitem. Na nowo odkryliśmy przyjemność wynikającą ze wspólnej pracy w obronie. Zmieniło się nasze podejście w codziennej pracy. Muszę tego pogratulować trenerowi Allegriemu. Wspaniale jest mieć go ponownie w klubie i widać efekt jego powrotu - mówi Wojciech Szczęsny na konferencji prasowej.

03:46

Piłkarze z Turynu w drodze do Rosji.

03:46

Przygotowania Zenita Sankt Petersburg do dużego wyzwania.

03:46

Tak wyglądał poprzedni mecz Bianconerich.

03:46

Juventus w poprzednim meczu ligi włoskiej zwyciężył 1:0 z AS Romą. Stara Dama jest niepokonana od siedmiu spotkań. Dobrze zaprezentował się Wojciech Szczęsny, który poskromił strzał z rzutu karnego Jordana Veretouta. Również w pozostałych sytuacjach interweniował bezbłędnie.

03:46

Nastroje w obozie gospodarzy dopisują.

03:46

Trzecim przeciwnikiem Juventusu FC w fazie grupowej Ligi Mistrzów będzie Zenit Sankt Petersburg. Jak dotąd podopieczni Massimiliano Allegriego nie pozwolili sobie na potknięcie w meczach z Malmoe FF oraz Chelsea FC. Także z Rosji zamierzają wracać z kompletem punktów.