3
1
2
89'

Okazję na wyrównanie miał Ilja Zabarnyj, ale zamiast uderzać starał się jeszcze odgrywać do partnera.

1
2
2
1
87'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Alejandro Balde.

wchodzi Wchodzi
Alejandro Balde #31
schodzi Schodzi
1
2
85'

Barcelona w końcu wyszła z piłką pod bramkę Dynama. Długo swoją akcję konstruują goście.

2
3
2
3
2
82'

Mógł być remis. Mocny strzał Cyhankowa odbił ter Stegen! Poprawka poszybowała ponad bramką.

3
5
2
5
4
81'

Dynamo Kijów. Schodzi: Mykoła Szaparenko. Wchodzi: Wołodymyr Szepelew.

Wołodymyr Szepelew #8
1
1
81'

Dynamo Kijów. Schodzi: Witalij Bujalski. Wchodzi: Bohdan Ledniew.

Bohdan Ledniew #17
1
79'
76'

Do uderzenia doszedł Dembele. Trafił jednak w rywala, a po chwili Buszcza piłkę złapał.

1
1
1
74'

Serhij Sydorczuk uderzył sprzed pola karnego. Marc-Andre ter Stegen na raty zlapał pilkę.

1
1
73'

Niewiele czasu mają gospodarze na doprowadzenie do remisu. Porażka sprawi, że Dynamo straci szanse na awans do fazy pucharowej.

1
2
1
2
71'

Dynamo Kijów. Schodzi: Denis Garmasz. Wchodzi: Vitinho.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ansu Fati. Mingueza dogrywał z prawej strony, Szaparenko podbił piłkę, a Fati potężnym strzałem pod poprzeczkę zdobył gola. 0:1!

FC Barcelona
36
20
2
8
8
68'

Gracze Dynama od dłuższego czasu nie zagrozili Barcelonie. Warto zaznaczyć, że dobrze w barwach gospodarzy prezentuje się Tomasz Kędziora.

4
2
1
2
65'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Ousmane Dembele.

Gavi #30
4
1
1
2
65'

Nie ma rzutu karnego. Sędzia zmienił decyzję.

14
5
5
4
11
64'

Sędzia biegnie do monitora i raz jeszcze oceni zdarzenie.

3
2
2
1
63'

Kędziora sfaulował Fatiego. Sędzia wskazał na rzut karny!

13
3
1
4
4
60'

Barcelona zamknęła Dynamo w okolicach pola karnego. Gospodarze nie potrafią wyjść z własnej połowy.

1
1
1
1
1
58'

Z ok. 16 metrów technicznie uderzył Karawajew. Tuż ponad poprzeczką!

5
2
1
3
55'

Barcelona przycisnęła. Goście szukają premierowego trafienia w meczu. Dynamo w dość głębokiej defensywie.

5
2
52'

Po dograniu z rzutu rożnego piłka po kopnięciu przez Lengleta toczyła się w kierunku bramki, ale wybili ją obrońcy.

1
2
50'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Clement Lenglet.

4
2
1
1
48'

Od początku 2. połowy gracze Dynama zaatakowali. Barcelona trochę "śnięta".

2
1
46'

1
46'

Gramy po przerwie!

1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Witalij Bujalski.

3
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

1
1
1
42'

Zamieszanie na przedpolu bramki gospodarzy. Strzał Nico Gonzaleza zablokował Kędziora i uratował zespół Dynama!

6
6
6
4
41'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Garmasz.

Dynamo Kijów
1
1
1
40'

Dobre tempo, ale momentami zbyt wiele chaosu na boisku.

1
1
37'

Z dystansu uderzył Alba, piłka poszybowała ponad bramką Dynama.

1
1
2
35'

W ostatnich minutach znowu to Barcelona ma więcej z gry. Dynami cofnęło się i więcej uwagi poświęca własnej bramce.

1
32'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Lenglet uderzył w słupek. Wcześniej był jednak spalony i trafienie i tak nie zostałoby uznane.

2
30'

Dwa kwadranse za nami. Po dobrym początku Barcelony, teraz to na bramkę gości sunie akcja za akcją.

1
28'

Szaparenko otrzymał piłkę w polu karnym, płasko uderzył obok bramkarza, ale także obok słupka. Dynamo coraz bliżej gola!

1
3
25'

Marc-Andre ter Stegen nogami odbił strzał z ok. 15 metrów Carlosa De Peni. To powinien być  gol!

3
3
5
2
3
24'

Kontra Dynama, piłka zagrana do Szaparenki, a ten skiksował. Do bramki miał już tylko ok. 11 metrów!

1
4
3
2
2
22'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Busquets. Kilka pięter ponad bramką.

1
1
3
20'

Żółtą kartkę otrzymał Eric Garcia.

1
18'

Faul Syroty, sędzia ostrzegł zawodnika Dynama. Kolejne przewinienie i będzie kara.

2
1
16'

Niepewnie na przedpolu Buszczan, ale żaden z graczy Barcelony nie wykorzystał okazji i nie skierował piłki do bramki z kilku metrów.

1
14'

Gra przeniosła się w okolice środka pola. Dynamo stara się atakować. Zrobił się otwarty mecz.

1
1
11'

Rzut wolny dla Barcelony. Dośrodkowanie w pole karne pewnie złapał Heorhij Buszczan.

2
2
1
1
8'

Zagranie do Karawajewa, ten jednak na spalonym.

3
2
2
2
3
7'

W końcu gracze Dynama przedostali się w pole karne Barcelony. Jednak zabrakło uderzenia.

2
1
1
4'

Depay uderzał z siedmiu metrów. Wydawało się, że nic nie uratuje gospodarzy. Jednak Holender trafił w nogę Zabarnyja!

2
1
3
3
3'

Od początku bardzo wysoko ustawiła się Barcelona. Dynamo ma problemy z wyjściem z własnej połowy.