90'

Sędzia doliczył 4 minut.

1
88'

Gospodarze szukają drugiego gola. Oni już nie mają czego bronić. I tak już są rozbici.

86'

Do strzału z kilku metrów doszedł Bas Dost, ale w bramkę nie trafił!

1
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Fernandinho. Fernardinho za plecy obrońcy do Mahreza, a ten w sytuacji sam na sam do bramki. 1:5!

2
1
2
6
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hans Vanaken. Asystował mu Ruud Vormer. A jednak gospodarze uratowali honor. Vormer do Vanakena, a ten uderzył z pierwszej piłki nie do obrony. 1:4!

11
5
1
2
79'

Brugge. Schodzi: Charles De Ketelaere. Wchodzi: Bas Dost.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Charles De Ketelaere #90
2
2
79'

Brugge. Schodzi: Stanley N'Soki. Wchodzi: Brandon Mechele.

Brandon Mechele #44
Stanley N'Soki #4
79'

Ederson sparował strzał głową De Ketelaere! Gospodarze mogli uratować honor.

77'

Przed szansą Sterling, Mignolet obronił, a dobitka była niecelna.

1
76'

Walker do Mahreza, ten jednak nie zdołał dojść do piłki kilka metrów przed bramką.

74'

W końcu przed szansą miejscowi. Ederson wyszedł z bramki i odbił piłkę.

1
71'

City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Fernandinho.

71'

Z pola karnego uderzył Sterling, ale pomylił się o pół metra.

70'

Zawodnikom City wciąż mało. Goście szukają kolejnych trafień.

1
1
1
1
1
68'

Brugge. Schodzi: Eder Alvarez Balanta. Wchodzi: Noah Mbamba-Muanda.

Noah Mbamba-Muanda #72
1
1
1
1
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cole Palmer. Asystował mu Raheem Sterling. Kontra City. Sterling wycofał piłkę na szesnasty metr, a nadbiegający Palmer uderzył technicznie do bramki. 0:4!

5
3
2
4
5
65'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Eder Alvarez Balanta.

1
1
1
1
1
65'

City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Cole Palmer.

64'

City. Schodzi: Phil Foden. Wchodzi: Raheem Sterling.

1
1
1
2
1
61'

Cały czas goście mają mecz pod kontrolą. Gospodarzom pozostała walka o honorowe trafienie.

1
60'

Cancelo sam na sam z bramkarzem, sędzia jednak dostrzegł spalonego.

1
1
2
1
1
57'

City. Schodzi: Bernardo Silva. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

57'

City. Schodzi: Aymeric Laporte. Wchodzi: Nathan Ake.

1
1
1
1
1
56'

Club Brugge. Schodzi: Kamal Sowah. Wchodzi: Ignace Van der Brempt.

1
56'

Club Brugge. Schodzi: Mats Rits. Wchodzi: Ruud Vormer.

1
1
1
1
1
56'

Foden zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. Daleko od bramki.

1
1
1
1
1
53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kyle Walker. Asystował mu Kevin De Bruyne. De Bruyne na wolne pole do Walkera, a ten z okolic pola bramkowego na 0:3!

1
1
1
5
4
51'

Gracze City mają mecz pod kontrolą. Gospodarze starają się atakować, ale niewiele im wychodzi.

1
1
1
1
1
48'

Jeszcze sędzia sprawdzał czy graczom City nie należy się rzut karny, ale faulu nie było.