Skra Częstochowa. Schodzi: Piotr Nocoń. Wchodzi: Oskar Krawczyk.

85'
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antoni Kozubal. Asystował mu Dani Ramirez.

Rozdrażnieni piłkarze Lecha Poznań odpowiedzieli na szarżę Skry Częstochowa swoim atakiem i okazali się skuteczniejsi. 3:0 i ostatecznie pozamiatane. Antoni Kozubal znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie, żeby wykonać dobitkę uderzenia Daniego Ramireza.

26
4
1
2
3
82'

Skra Częstochowa. Schodzi: Łukasz Winiarczyk. Wchodzi: Kamil Lukoszek.

Kamil Lukoszek #15
1
1
1
81'

Zagotowało się blisko bramki Lecha Poznań. Akcja zmienników Skry Częstochowa, a ewentualne trafienie kontaktowe dodałoby wigoru końcówce spotkania. Piłka w siatce, ale nie ma gola z powodu spalonego Macieja Masa, który wykonał podanie do Mikołaja Kwietniewskiego.

1
1
1
79'

Lech Poznań poderwał się do energicznego ataku prawym skrzydłem. Futbolówka trafiła z bocznego sektora boiska do Roko Baturiny, a ten oddał uderzenie. Zostało ono zablokowane przez ciasno ustawionych zawodników Skry Częstochowa. Nie można powiedzieć, że trzecia bramka wisiała w powietrzu.

1
1
76'
7
1
1
1
1
75'

Utrzymuje się dominacja Lecha Poznań pod względem posiadania piłki, a do ostatniego gwizdka pozostał kwadrans podstawowego czasu.

1
2
1
70'

Trudno wyczekiwać na jakikolwiek zwrot akcji. Tym bardziej, że piłkarze Lecha Poznań poradzili sobie z kolejną próbą zagrożenia Filipowi Bednarkowi.

2
1
2
2
68'

Skra Częstochowa. Schodzi: Dawid Niedbała. Wchodzi: Mikołaj Kwietniewski.

Dawid Niedbała #23
1
67'
66'

Pedro Tiba nie potrafi się odpowiednio wstrzelić. Albo pudłuje, albo trafia prosto w Bartosza Neugebauera. Jest jeszcze trochę czasu na znalezienie złotego środka, chyba że trener Maciej Skorża powie "dość" i ściągnie środkowego pomocnika z boiska.

1
1
62'

Artur Sobiech przypomniał o sobie mocnym strzałem, ale nie przymierzył nim do bramki strzeżonej przez Bartosza Neugebauera. Piłka dla Skry Częstochowa, a jej sytuacja jest już bardzo niewesoła.

3
1
1
61'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Murawski za przewinienie.

1
2
1
3
60'

Godzina meczu za drużynami. Barry Douglas trafił na 2:0.

7
3
1
2
4
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Barry Douglas. Asystował mu Dani Ramirez.

Teraz już zdecydowanie więcej spokoju w poznańskim obozie. Piłka po raz drugi w bramce Skry Częstochowa po zagraniu Barry'ego Douglasa, ale po raz pierwszy zgodnie z przepisami piłkarskimi. Obrońca dał Lechowi dwubramkowe prowadzenie. Przymierzył po dośrodkowaniu Daniego Ramireza i wykorzystał nieodpowiednie ustawienie Bartosza Neugebauera.

47
16
2
6
10
55'

Maciej Skorża jeszcze nie może być w pełni spokojny o awans.

1
1
1
53'

Dla odmiany od rzutu rożnego drużyna Macieja Skorży. Dośrodkowanie wprowadziło zamieszanie w polu karnym Skry Częstochowa. Uderzenia oddane przez Mateusza Skrzypczaka oraz Daniego Ramireza zostały ostatecznie poskromione.

1
50'

Akcja Macieja Masa przyniosła Skrze Częstochowa rzut rożny. Po nim strzał, ale próba Bartosza Baranowicza pozostawiała bardzo dużo do życzenia. Przynajmniej spróbowali formalni gospodarze.

1
1
1
47'

Piłka w bramce Skry Częstochowa krótko po przerwie, ale nie ma drugiego gola. Antonio Milić popełnił faul w momencie uderzenia Barry'ego Douglasa z rzutu wolnego. Piłka przyznana pierwszoligowcom.