90'

Doliczone pięć minut.

1
90'

Ponownie Juventus przed szansą na doprowadzenie do remisu uderzeniem z rzutu wolnego. Paulo Dybala skoncentrowany, a Samir Handanović zaaferowany ustawieniem muru. Wreszcie uderzenie Argentyńczyka i piłka przeleciała ponad poprzeczką w bramce Samira Handanovicia.

87'

Nadchodzą ostatnie ataki w meczu.

85'
82'

Inter Mediolan straszy kontratakami. Nie udało się jednak zakończyć ani rajdu Edina Dzeko, ani szarży Joaquina Correi niebezpiecznym strzałem na bramkę Wojciecha Szczęsnego.

76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Hakan Calhanoglu za faul w centrum pola.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Perisić za faul taktyczny na Paulo Dybali.

74'

Zaczarowana bramka Nerazzurrich! Nie chce wpaść do niej piłka. Tym razem potężne uderzenie Denisa Zakarii odbiło się od słupka. Zabrakło dobitki i gracze Interu Mediolan ponownie odetchnęli z ulgą.

73'

Juventus FC. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Moise Kean.

72'

Przygotowane zmiany w Juventusie.

70'

Pozostało 20 minut podstawowego czasu i Juventus nie potrafi doprowadzić do remisu. Inter Mediolan nie ma często ochoty na utrzymywanie się w posiadaniu piłki i nastawia się na przeprowadzenie kontrataku.

68'

Podanie w centrum pola karnego od Juana Cuadrado do Alvaro Moraty. Futbolówka przelała się po stopie reprezentanta Hiszpanii i gospodarzom ponownie nie udało się poprawić niekorzystnego wyniku.

1
66'

Nerazzurri starali się pograć piłką na połowie przeciwnika. Drużyna, prowadzona przez Simone Inzaghiego, przybliża się do zwycięstwa i nie spieszy się jej.

63'

W 63. minucie Dusan Vlahović świetnie obrócił się z piłką na linii pola karnego, poradził sobie z Milanem Skriniarem, jednak na koniec ataku nie oddał technicznego strzału w bramkę.

61'

Zakrwawiony Edin Dzeko odesłany do ławki rezerwowych.

58'

Kapitalna kombinacja Bianconerich wewnątrz pola karnego Interu Mediolan. Już przymierzał się do oddania uderzenia Paulo Dybala, ale w ostatnim momencie rozpaczliwym wślizgiem Marcelo Brozović zapobiegł nieszczęściu gości.

56'

Nie, skończyło się na rzucie wolnym, z którego uderzenie Paulo Dybali zostało zablokowane przez zawodników ustawionych w murze przez Samira Handanovicia.

55'

A może jednak faul w polu karnym?

54'

Zapachniało kolejnym rzutem karnym po starciu z udziałem Alessandro Bastoniego. Tym razem piłka została jednak ustawiona poza szesnastką i Juventus będzie mieć możliwość doprowadzenia do remisu z rzutu wolnego.

50'

Po faulu na Juanie Cuadrado szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Piłka nie doleciała do Dusana Vlahovicia. Nie udało się oddać uderzenia również nieco zagubionemu Paulo Dybali.

48'

Nerazzurri ruszyli do kontrataku. Piłka odbita rykoszetem po wstrzeleniu Denzela Dumfriesa wylądowała w rękawicach dobrze ustawionego Wojciecha Szczęsnego. Interowi nie udało się stworzyć dużego niebezpieczeństwa.

46'

komentarz

Pora złapać oddech po dynamicznej i ostrej pierwszej połowie. Inter Mediolan nie zapracował na swoje prowadzenie, ale przecież nikt nie mówił, że piłka nożna jest sprawiedliwa. Nerazzurri są bliżej zwycięstwa w derbach Włoch dzięki uderzeniu na 1:0 Hakana Calhanoglu z rzutu karnego.

45+5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hakan Calhanoglu.

Tym razem pomocnik Interu pokonał Wojciecha Szczęsnego strzałem z rzutu karnego. Powtórzona jedenastka, Polak ponownie poszedł w dobrym kierunku, ale nie sparował piłki do boku. Nerazzurri na prowadzeniu!

2
1
1
1
6
45+4'

Turbobałagan.

2
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Milan Skriniar za niesportowe zachowanie.

1
45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za niesportowe zachowanie.

45+3'

Piłka zaliczyła lądowanie w bramce, ale nie będzie tego gola również po wideo weryfikacji. Inna sprawa, że będzie powtórzenie rzutu karnego z powodu zbyt wczesnego wbiegnięcia Matthijsa de Ligta w pole karne.

1
1
1
1
4
45+1'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Hakan Calhanoglu! Wojciech Szczęsny obronił czwarty strzał z rzutu karnego z rzędu. Ta passa robi kosmiczne wrażenie!

5
5
1
1
1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Morata.

Juventus FC
45'

45'

Rzut karny!

1
1
1
45'

Sędzia ruszył do monitora.

1
1
43'

Protestują goście po upadku Denzela Dumfriesa. Może być jedenastka po szarży wahadłowego między Alexem Sandro oraz Alvaro Moratą.

41'

Trochę spadło tempo, ale trudno się temu dziwić, skoro na początku meczu piłkarze poruszali się po boisku z szaloną prędkością.

39'

Faul Ivana Perisicia na Juanie Cuadrado.

36'

Stara Dama potrzebuje trochę czasu na przeorganizowanie się po zejściu Manuela Locatelliego. Juventus nie kwapił się z podejściem pressingiem pod podopiecznych Simone Inzaghiego.

34'

Manuel Locatelli zszedł z boiska ze łzami w oczach.

2
32'

Drużyna Simone Inzaghiego odpowiedziała atakiem. Hakan Calhanoglu wykonał precyzyjne dogranie w pole karne, po chwili dostał zwrotną. Skończyło się to wszystko ofiarnie zablokowanym uderzeniem Turka.

31'

Zjednoczeni przeciwko wojnie przed meczem.

28'

Indywidualna akcja Paulo Dybali, między kilkoma przeciwnikami, zakończyła się płaskim strzałem w dobrze ustawionego Samira Handanovicia.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za faul w powietrzu na Danilo D'Ambrosio.

25'

Nerazzurri prezentują możliwości w ataku pozycyjnym. Nicolo Barella starał się przyspieszyć rozegranie podaniem do Lautaro Martineza. W gąszczu przeciwników Argentyńczyk nie zabrał się w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego.

22'

Ucierpiał Giorgio Chiellini.

21'

Inter próbuje obudzić się w Turynie. Na razie jednak zapachniało ponownie golem Bianconerich. Dusan Vlahović nie wyprzedził Samira Handanovicia w pojedynku sprinterskim. Na dodatek Serb był na spalonym w momencie podania Juana Cuadrado.

1
18'

Goście z Mediolanu zostali nieprzyjemnie powitani.

16'

Dusan Vlahović i Alvaro Morata autorami kolejnego niebezpiecznego ataku Juventusu. Hiszpan starał się pokonać Samira Handanovicia strzałem głową po dośrodkowaniu Serba. Zabrakło odpowiedniej rotacji, przeszkadzał ostry kąt.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Rabiot za faul na Nicolo Barelli.

12'

Kolejne dwa niecelne uderzenia oddane przez podopiecznych Massimiliano Allegriego. W bramkę Samira Handanovicia nie przymierzyli kolejno Dusan Vlahović oraz Paulo Dybala. Nie brakuje Bianconerim szans na zadanie pierwszego ciosu przeciwnikom.

9'

Od początku meczu było bardzo gorąco. Samir Handanović zachował się niezarnie w pobliżu własnej bramki i piłka uderzyła w poprzeczkę po zagraniu Giorgio Chielliniego. Cios za cios w starciu o ligowe podium, a także przede wszystkim prestiż.