4
1
1
81'

Gospodarze, po odwróceniu wyniku, kontrolują wydarzenia na własnej połowie boiska, a także tworzą szanse na podwyższenie prowadzenia. Raz piłka znalazła się w bramce Udinese, ale nie było hat-tricka Victora Osimhena z powodu spalonego.

3
78'

SSC Napoli. Schodzi: Giovanni Di Lorenzo. Wchodzi: Alessandro Zanoli.

wchodzi Wchodzi
Alessandro Zanoli #59
schodzi Schodzi
1
2
76'

Przerwa w grze spowodowana urazem Giovanniego Di Lorenzo.

2
74'

Udinese Calcio. Schodzi: Jean-Victor Makengo. Wchodzi: Lazar Samardzić.

Lazar Samardzić #24
Jean-Victor Makengo #6
2
1
2
73'

Piłka ponownie w bramce Udinese Calcio po strzale Victora Osimhena, ale tym razem bramka nie została uznana z powodu spalonego.

1
1
68'

Udinese Calcio. Schodzi: Beto. Wchodzi: Ignacio Pussetto.

Ignacio Pussetto #23
Beto #9
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Amir Rrahmani za zagranie ręką.

2
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

Osimhen prawdopodobnie już w 63. minucie zapracował na miano najważniejszego piłkarza popołudnia w Neapolu, ponieważ zdobył również gola na 2:1 po dograniu Giovanniego Di Lorenzo. Azzurri na prowadzeniu!

60'

Minęła godzina meczu i rozdrażnieni piłkarze Napoli nie zamierzają pogodzić się ze stratą punktów. Gospodarze odkryli się, co Udinese Calcio próbuje wykorzystać do przeprowadzenia kontrataku.

1
2
57'

Po wyrównaniu Victora Osimhena gospodarze pozostali na połowie wyprowadzonego z równowagi przeciwnika. Była szansa na kolejnego gola, ale nie wykorzystał jej Dries Mertens. Dużo ożywienia wprowadził Belg po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych.

2
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Mario Rui.

Po przerwie Napoli wzmocniło atak wprowadzeniem drugiego napastnika Driesa Mertensa za Fabiana Ruiza. W 52. minucie. Victor Osimhen doprowadził do remisu 1:1 strzałem głową po wrzutce z rzutu wolnego. Oderwał się on od niezdarnie grających w obronie Beto oraz Destiny'ego Udogie.

2
1
50'

Żółtą kartkę otrzymał Destiny Udogie za ostre przewinienie.

Destiny Udogie #13
2
46'

Druga połowa.

2
46'

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Dries Mertens.

Żółtą kartkę otrzymał Marvin Zeegelaar za protestowanie.

1
Czy Napoli wyrówna po przerwie?
1
komentarz

Pierwsza połowa nie mogła zadowolić publiczności na Stadio Diego Armando Maradona. Napoli przegrywa 0:1 z Udinese i przynajmniej na razie nie zanosi się na poprawienie wyników w roli gospodarza. Podopieczni Luciano Spallettiego są nieskuteczni i pozwolili na otwarcie wyniku Gerardowi Deulofeu.

1
45'

Doliczona minuta.

2
40'

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu w pierwszej połowie i gospodarze szukają sposobu na poprawienie niekorzystnego wyniku jeszcze przed zejściem na przerwę do szatni.

2
37'

Matteo Politano postraszył strzałem zza pola karnego. Marco Silvestri na razie nie pozwala sobie na przepuszczenie futbolówki do bramki. Wszystkie interwencje bramkarza Udinese wykonywane w odpowiednim momencie.

2
33'

Dwa ataki przeprowadzone przez zawodników Napoli. Lorenzo Insigne przedarł się w pobliże bramki i zdobył korner dla gospodarzy. Po przeciwnej stronie boiska było ponowienie Giovanniego Di Lorenzo, ale nie zdołał on uruchomić dobrym dośrodkowaniem Victora Osimhena.

2
30'

Za drużynami dwa kwadranse konfrontacji na Stadio Diego Armando Maradona. W ostatnich minutach Napoli spędziło czas na połowie Udinese, ale groźniejsza od rozegrania pozycyjnego gospodarzy, była kontra przeprowadzona przez napastników gości Gerarda Deoulofeu oraz Beto. Jeszcze korner i Pablo Mari nie pokonał swoim strzałem Davida Ospiny.

3
26'

Napoli ma problem z odpowiedzeniem niebezpiecznym atakiem na gola Gerarda Deulofeu. Zbudowani zdobyciem prowadzenia przyjezdni radzą sobie z akcjami przeprowadzanymi w ostatnich minutach przez podopiecznych Luciano Spallettiego.

1
1
2
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu. Asystował mu Roberto Pereyra.

W 22. minucie Gerard Deulofeu zdobył prowadzenie 1:0 dla Udinese. Napoli nie potraktowało poważnie ostrzeżeń i musiało organizować się do odrabiania strat. Hiszpan przymierzył w narożnik bramki tuż zza linii pola karnego. Ogromne rozczarowanie wypisało się między innymi na twarzy Stanislava Lobotki.

1
2
4
20'

Pojawiły się pierwsze szanse na poprawienie wyniku, ale ten nie uległ zmianie. Kalidou Koulibaly główkował po dośrodkowaniu Matteo Politano z rzutu rożnego, ale nie pokonał czujnego w bramce Marco Silvestriego. Były też niedokładne uderzenia Lorenzo Insigne w kierunku bramki Udinese oraz Beto po przeciwnej stronie Stadio Diego Armando Maradona.

3
17'

Pierwsza szansa na pokonanie Davida Ospiny i zapachniało prowadzeniem przyjezdnych. Do strzału zorganizował się Beto, przez którego trafiona piłka przeleciała obok bramki Napoli.

3
14'

Szansa na zagrożenie gościom rozegraniem rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu Matteo Politano strzelił Kalidou Koulibaly. Senegalczyk nie pokonał Marco Silvestriego, który wyciągnął się jak struna na linii bramkowej i popisał się chwytem.

1
3
10'

Po kilkukrotnym odbiciu się od defensywy gości, podopieczni Luciano Spallettiego jakby nieco stracili werwę do szturmu.

2
8'

Gerard Deulofeu szarżował w polu karnym Napoli, ale nie wypracował sobie miejsca do oddania strzału w konfrontacji z Mario Ruim. Portugalczyk niezmiennie naciskał na starającego się zagrozić Davidowi Ospinie przeciwnika.

2
5'

Napoli ponownie gra bez Piotra Zielińskiego w podstawowym składzie. Pierwsze ataki zostały przeprowadzone przez będących w czerwonych strojach podopiecznych Luciano Spallettiego, ale poradzili sobie z nimi gracze Udinese Calcio.