Gol! Strzelił Gregoire Defrel. Asystował mu Domenico Berardi.

Jeszcze jedno trafienie i Neroverdi postawili na swoim w doliczonym czasie. Gregoire Defrel skorzystał z chirurgicznego dośrodkowania Domenico Berardiego.

1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Arthur Cabral. Asystował mu Riccardo Saponara.

Fiorentina doprowadziła do remisu w dziesięciu. Gaetano Castrovilli uruchomił podaniem prostopadłym skrzydłowego, a płaskie dośrodkowanie zostało zakończone strzałem na 1:1 zmiennika Krzysztofa Piątka.

4
1
1
85'

Niecelne uderzenie ponad bramką strzeżoną przez Bartłomieja Drągowskiego. Domenico Berardi domagał się bardziej zespołowego rozwiązania od egoistycznie zachowującego się kompana z Sassuolo.

1
82'

W ostatnich minutach najciekawsze było uderzenie Cristiana Biraghiego z rzutu wolnego. Tym razem piłka nie przedostała się jednak przez mur ustawiony pieczołowicie przez Andreę Consigliego.

1
80'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Giacomo Bonaventura za ubliżanie sędziemu po poprzedniej kartce.

1
2
80'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Giacomo Bonaventura za zagranie ręką.

77'

ACF Fiorentina. Schodzi: Sofyan Amrabat. Wchodzi: Nicolas Gonzalez.

wchodzi Wchodzi
Nicolas Gonzalez #22
schodzi Schodzi
1
75'

Niezmiennie Fiorentina o krok za przeciwnikiem.

2
1
72'

Powoli ucieka czas Fiorentinie. Cristiano Biraghi strzelał już w tym sezonie eleganckie gole z rzutów wolnych. Tym razem kopnięta przez niego piłka została zatrzymana przez Andreę Consigliego zanim zaliczyła lądowanie w siatce.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Lopez za ostre przewinienie na Riccardo Saponarze.

US Sassuolo
1
68'

US Sassuolo. Schodzi: Hamed Traore. Wchodzi: Matheus Henrique.

Matheus Henrique #97
68'

Vincenzo Italiano napomniany żółtą kartką.

1
1
66'

Giacomo Bonaventura oddał uderzenie po wbiegnięciu na boisko z ławki rezerwowych. Zabrakło dokładności zmiennikowi, przez co Andrea Consigli nie musiał robić nic ponad odprowadzenie piłki wzrokiem poza boisko. Sassuolo pozostaje na prowadzeniu 1:0.

1
64'

Polak mocno rozpoczął występ, ale później długimi fragmentami był niewidoczny. Po przerwie dostał tylko jedno podanie od Jonathana Ikone, ale nie zabrał się z piłką w tempie.

1
1
62'

ACF Fiorentina. Schodzi: Youssef Maleh. Wchodzi: Giacomo Bonaventura.

Youssef Maleh #14
2
62'

ACF Fiorentina. Schodzi: Riccardo Sottil. Wchodzi: Riccardo Saponara.

Riccardo Sottil #33
60'

Godzina meczu za drużynami i niezmiennie bliżej odniesienia zwycięstwa są gospodarze. Sassuolo miało możliwość podwyższenia prowadzenia z rzutu rożnego, ale sędzia przerwał grę z powodu faulu walczącego o dojście do piłki zawodnika.

55'

Fiorentina nie zaprezentowała wiele ciekawego w ataku pozycyjnym. Było co prawda podanie w pole karne gospodarzy, ale piłka uciekła Gaetano Castrovilliemu poza boisko.

51'

Tym razem podanie Jonathana Ikone do Krzysztofa Piątka. Polak nie opanował piłki w perfekcyjny sposób i ta uciekła mu poza boisko przy próbie wymanewrowania Andrei Consigliego.

50'

Bartłomiej Drągowski może podziękować kompanom z bloku obronnego, którzy rozprawili się z dośrodkowaniem. Jeszcze możliwość sprawienia problemu Fiorentinie z rzutu rożnego, ale interweniował po wrzutce Jonathan Ikone.

1
1
48'

Neroverdi na pewno będą czekać na możliwość przeprowadzenia kontrataku i zadania drugiego ciosu przeciwnikom. Przed momentem pokazał się w przodzie Domenico Berardi, ale wpadł na obrońców w żółtych strojach.

2
46'

Pierwsza połowa meczu była dość interesująca, ale z zaledwie jednym strzałem do bramki. Oddał go Hamed Junior Traore i Fiorentina musiała zastanowić się w przerwie, jak odwrócić wynik. Potrzebuje do tego między innymi celnych oraz energicznych uderzeń Krzysztofa Piątka.

1
1
1
Czy Fiorentina wyrówna po przerwie?
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
42'

Krzysztof Piątek starał się oddać uderzenie do bramki US Sassuolo po dośrodkowaniu Cristiana Biraghiego. W ostatnim momencie interweniował Vlad Chiriches i nie pozwolił reprezentantowi Polski na poprawienie wyniku przed zejściem na przerwę do szatni.

1
3
1
2
39'

Hamed Junior Traore raz po raz zagraża Fiorentinie. Tym razem piłka trafiła do niego w polu karnym i oddał on niebezpieczne uderzenie. Bartłomiej Drągowski z przerażeniem obserwował lądowanie futbolówki na poprzeczce.

1
36'

Była krótka przerwa w grze spowodowana urazem.

1
2
1
34'

Ponownie interweniował Bartłomiej Drągowski, ale nie musiał zdawać skomplikowanego egzaminu. Piłka po uderzeniu Domenico Berardiego poszybowała powoli w miejsce zajmowane przez Polaka.

2
30'

Na zakończenie drugiego kwadransa meczu próba zdobycia bramki przez Krzysztofa Piątka. Nie zdołał on dotrzeć do piłki zagranej przez Riccardo Sottila z rzutu wolnego. Nie brakowało dużo napastnikowi Violi.

1
1
2
1
1
25'

Fiorentina na połowie przeciwnika. Riccardo Sottil przyspieszył na lewej stronie boiska, ale jego płaskie dośrodkowanie zostało powstrzymane przez Andreę Consigliego.

1
2
22'

Gianluca Scamacca również miał możliwość pokonania Bartłomieja Drągowskiego. Nie ma drugiego gola, ponieważ piłka skierowana w kierunku bramki została poskromiona przez odpowiednio ustawionego Polaka.

1
1
1
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hamed Traore.

Sassuolo nieco niespodziewanie na prowadzeniu, ponieważ dotąd aktywniejsza w ofensywie była Fiorentina. Hamed Junior Traore poradził sobie jednym zwodem z Alvaro Odriozolą i Lucasem Martinezem Quartą i pokonał Bartłomieja Drągowskiego płaskim uderzeniem. Polak miał w tej sytuacji niewiele do powiedzenia.

US Sassuolo
2
3
1
3
16'

Próba uruchomienia Krzysztofa Piątka dośrodkowaniem. Piłka została powstrzymana przez rozstawionych w odpowiednich miejscach Neroverdich. Polak musi poczekać na drugą szansę na strzelenie gola w Reggio Emilia.

1
1
1
13'

Nieudane rozegranie Fiorentiny i piłka uciekła gościom poza boisko. W ostatnich minutach generalnie bez sytuacji podbramkowych, a futbolówka znajduje się w bezpiecznej odległości od miejsc strzeżonych przez Andreę Consigliego oraz Bartłomieja Drągowskiego.

1
1
1
1
8'

Cristiano Biraghi nie zaskoczył gospodarzy swoim zagraniem z rzutu wolnego przyznanego za faul na Krzysztofie Piątku. Fiorentina gra w tym meczu w nietypowych dla siebie żółtych strojach.

1
2
1
1
1
6'

Poza Krzysztofem Piątkiem na boisku jest od początku Bartłomiej Drągowski, który powrócił do podstawowego składu kosztem Pietro Terracciano. Przed momentem bramkarz Violi poradził sobie z kolejnym dośrodkowaniem Sassuolo z rzutu rożnego.

2
2
1
3'

Piątek wcześnie pokazał się po obu stronach boiska. Reprezentant Polski poderwał się do ataku po wybiciu dośrodkowania z rzutu rożnego Sassuolo, dostał podanie w tempo od kompana z Fiorentiny, ale oddał uderzenie zdecydowanie za wysokie.