(0:1)
Zakończony
SSC Napoli
90+5'

Jeszcze rzut wolny dla Napoli z dwudziestu pięciu metrów. Strzelał Mario Rui, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.

28
2
3
2
2
90+4'

1
90+3'

Poprzeczka po strzale Svanberga z rzutu wolnego! Meret nawet nie drgnął!

3
2
3
2
1
90+2'

Bologna w posiadaniu piłki, natomiast jej ataki są powolne, nie ma po nich żadnego zagrożenia.

1
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

1
1
90'

Zawodnicy obu drużyn jakby już tylko czekali na końcowy gwizdek. Tu już nic nie powinno się wydarzyć.

1
87'

Ależ szansa na kolejnego gola! Osimhen dostał podanie na wolne pole, poradził sobie z obrońcą, ale nie zdołał pokonać Skorupskiego! Nie trafił czysto w piłkę i strzelił obok bramki!

2
1
4
86'
1
1
1
1
1
86'
84'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartką ukarany został jeden z członków sztabu szkoleniowego Napoli, który dwukrotnie wrzucił na boisko drugą piłkę.

1
2
2
83'

Bez emocji ostatnie minuty. Nic się nie dzieje, Napoli kontroluje wydarzenia na boisku.

1
1
80'
79'

Napoli oddało pole gry gospodarzom, ale ci w dalszym ciągu nie są w stanie wykreować sobie klarownej sytuacji strzeleckiej.

2
1
1
1
76'

Dynamiczny rajd Elmasa lewym skrzydłem, ale Skorupski z łatwością poradził sobie z dośrodkowaniem zawodnika gości. Źle to rozegrał. Zmarnowana szansa Napoli na podwyższenie wyniku.

2
2
1
2
2
73'

Szansa dla gospodarzy, ale Dominguez źle przyłożył nogę do piłki, postawił na siłę i oddał bardzo niecelny strzał z jedenastu metrów.

2
1
72'

Bologna FC. Schodzi: Aaron Hickey. Wchodzi: Niklas Pyyhtia.

wchodzi Wchodzi
Niklas Pyyhtia #33
schodzi Schodzi
1
71'
70'

Hickey starał się raz jeszcze zaskoczyć Mereta strzałem zza pola karnego, ale bramkarz Napoli nie popełnił błędu i pewnie złapał piłkę.

1
68'

Przyjezdni wymieniają kolejne podania. Frustrują tym swoich rywali.

1
1
1
1
1
65'

Goście są doskonale ustawieni w defensywie. Nie ma miejsca, by Bologna mogła się przedrzeć. Od razu zamykane są wszystkie strefy.

1
1
63'

Świetna akcja Napoli, Zieliński zagrał miękko w pole karne do Fabiana Ruiza, a ten nagle upadł na murawę. Decyzja sędziego? Brak rzutu karnego!

2
60'

Napoli utrzymuje się przy piłce i wybija z głowy jakiekolwiek myśli gospodarzy o golu kontaktowym.

2
1
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Arthur Theate.

Arthur Theate #6
Bologna FC
1
56'

Lozano poluje na hat-tricka! Mocny strzał z osiemnastu metrów, jednak tym razem dobrze przy bliższym słupku broni Skorupski.

2
1
55'

Bologna w dalszym ciągu nie potrafi odpowiedzieć na te dwa gole Napoli. Gospodarze mają spore problemy z przedostaniem się w okolice pola karnego rywala.

52'
52'

Bologna FC. Schodzi: Nicolas Viola. Wchodzi: Nicolas Dominguez.

Nicolas Dominguez #8
Nicolas Viola #14
1
51'

Mario Rui centrował z rzutu rożnego, jednak tym razem bez zarzutu spisali się obrońcy gospodarzy.

1
48'

Duża kontrola meczu przez Napoli. Jeśli Bologna miała nadzieję na szybkie doprowadzenie do remisu, to została szybko sprowadzona na ziemię.