Udinese Calcio. Schodzi: Nahuel Molina. Wchodzi: Brandon Soppy.

Nahuel Molina #16
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hirving Lozano. Asystował mu Mario Rui.

Nie dość, że Napoli strzela często, to jeszcze pięknie. Do konkursu na najładniejszego gola wieczoru w Udine zgłosił się Hirving Lozano. Po podaniu Mario Ruiego przymierzył technicznie tak dobrze, że Marco Silvestri tylko odprowadził piłkę wzrokiem do siatki.

5
1
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mario Rui za przewinienie na skrzydle.

SSC Napoli
1
81'

SSC Napoli. Schodzi: Fabian Ruiz. Wchodzi: Adam Ounas.

78'

Festiwal zmian, ale nie zmienia się rezultat. Napoli powróci do Kampanii z kompletem punktów. Luciano Spalletti niebawem pozwoli jeszcze dwóm podopiecznym na obejrzenie końcówki spotkania z ławki rezerwowych.

75'

Jeszcze kwadrans podstawowego czasu. Udinese Calcio podeszło pod pole karne przyjezdnych i postraszyło Davida Ospinę uderzeniem z dystansu. Niezmiennie jednak przeraża zero w statystyce strzałów celnych Zebrette.

1
72'

Udinese Calcio. Schodzi: Tolgay Arslan. Wchodzi: Lazar Samardzić.

Lazar Samardzić #24
71'
69'

Kolejna szansa na wbicie gola gospodarzom. Nie można odpocząć od ataków Napoli i słusznie, ponieważ na Udinese Calcio nie ma nawet co liczyć. Victor Osimhen przestrzelił w sytuacji sam na sam z Marco Silvestrim, a uderzenie z ostrego kąta Matteo Politano zostało sparowane na korner.

1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Nahuel Molina za przewinienie na Eljifie Elmasie.

Udinese Calcio
1
64'

Udinese Calcio. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Jean-Victor Makengo.

Jean-Victor Makengo #6
64'

Udinese Calcio. Schodzi: Gerard Deulofeu. Wchodzi: Beto.

Beto #9
62'

Robią co chcą piłkarze Napoli. Raz po raz gotuje się pod bramką Marco Silvestriego. Przed momentem interwencja wspomnianego golkipera uratowała Udinese Calcio przed stratą czwartego gola. Powinni rzucić biały ręcznik podopiecznym Luki Gottiego.

60'

Godzina spotkania za nami i nie zanosi się na sprawienie niespodzianki przez Udinese Calcio. Gospodarze chyba mają już wszystkiego dość, a Napoli chyba jeszcze nie zaspokoiło swojego apetytu trzema golami.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Samir za wślizg w nogi Matteo Politano.

Samir #3
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kalidou Koulibaly. Asystował mu Fabian Ruiz.

No i właśnie pozamiatane. Nie ma czego zbierać z zawodników Udinese Calcio. Gospodarze ponownie trafieni po stałym fragmencie gry i jeszcze raz w centrum wydarzeń Kalidou Koulibaly. Kilkanaście metrów od bramki Marco Silvestriego miał dużo miejsca oraz czasu. Huknął prostym podbiciem, z ogromną energią, prosto do siatki.

51'

Napoli nie ma już zamiaru przyglądać się atakowi pozycyjnemu gospodarzy. Drużyna ze Stadio Diego Armando Maradona ma ponownie piłkę w swoim posiadaniu i próbuje trzecim golem odebrać gospodarzom resztkę nadziei na zapunktowanie.

50'

Po przerwie długie i leniwe rozegranie Udinese Calcio. Gospodarze szukali miejsca do oddania strzału, ale skończyło się to totalnym fiaskiem. Groźniej wyglądał kontratak Napoli niż nużąca wymiana podań podopiecznych Luki Gottiego.

46'

Rozpoczęła się druga połowa w Udine. Gospodarze w skomplikowanym położeniu, ale pewnie jeszcze nie wywiesili białych flag na masztach. Napoli powinno kontrolować sytuację na boisku po powrocie na nie z szatni.

komentarz

Piłkarze powracają na boisko.

komentarz

Pierwsza połowa w obrazkach.

Czy Udinese Calcio wyrówna po przerwie?
45'

Doliczona minuta.

40'

Końcówka pierwszej połowy spotkania i Udinese Calcio odrobinę rozbite. Gospodarze trwającego pojedynku potrafili odrobić dwubramkową stratę do Juventusu, ale przecież SSC Napoli prezentuje się na początku sezonu lepiej niż Bianconeri.

38'

Już dwubramkowe prowadzenie Napoli.

35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Amir Rrahmani. Asystował mu Kalidou Koulibaly.

Szansa na zatrudnienie, a może nawet pokonanie Marco Silvestriego z rzutu wolnego. Piłkarze Napoli wykonali ten stały fragment gry po prostu perfekcyjnie. Trzy podania, rozmontowanie defensywy Udinese Calcio, a egzekucję przeprowadzili środkowi obrońcy Amir Rrahmani po podaniu Kalidou Koulibalego. Oby bez takich pomysłów i świetnych rozegrań w spotkaniach z Legią Warszawa.

33'

Udinese Calcio na połowie przeciwnika i to w zasadzie pierwsza akcja zespołu z północy Włoch po trafieniu Victora Osimhena. Nie udało się gospodarzom zatrudnić, a co dopiero powiedzieć o pokonaniu Davida Ospiny.

31'

Zapachniało i to mocno drugim golem Napoli! Fabian Ruiz zdecydował się na oddanie uderzenia z dystansu, a Marco Silvestri z przerażeniem obserwował miejsce lądowania futbolówki. Ta zatrzymała się ostatecznie na słupku i minimalna niedokładność Hiszpana uratowała Udinese Calcio.

1
30'

Udinese Calcio musi zainteresować się atakowaniem po zmianie wyniku. Gospodarze rozpoczęli energicznie oraz agresywnie, ale impetu nie wystarczyło im na długo. Z kolei SSC Napoli pozostaje w posiadaniu piłki i przynajmniej nie zamierza oddawać inicjatywy przeciwnikom.

24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Napoli na prowadzeniu w Udine. Obrona Zebrette została rozmontowana. Kluczowe było rewelacyjne podanie Mario Ruiego. W odpowiednim tempie wystartował do niego Lorenzo Insigne i przelobował odrobinę zbyt brawurowo interweniującego Marco Silvestriego. Na linii bramkowej jeszcze zamieszanie, starał się ratować sytuację zawodnik Udinese Calcio, a Victor Osimhen wykonać dobitkę.

22'

Odrobinę nużące rozegranie podopiecznych Luciano Spallettiego. Starają się oni metodycznie dobrać do defensywy Udinese Calcio. Nie od wczoraj wiadomo, że drużyna z regionu Friulli potrafi skutecznie i nieprzyjemnie bronić.

1
20'

Azzurri z przewagą pod względem posiadania piłki. Podopieczni Luciano Spallettiego mają jednak swoje problemy w rozegraniach. Przed momentem nieporozumienie z udziałem Victora Osimhena i zamiast Nigeryjczyka, odbiorcą podania prostopadłego okazał się Marco Silvestri.

1
1
17'

Za drużynami kwadrans spotkania w Udine. Początek z kilkoma odważnymi szarżami gospodarzy, ale po poskromieniu temperamentnych podopiecznych Luki Gottiego, do głosu doszło SSC Napoli. Były już dwa uderzenia Lorenzo Insigne, ale pierwsze zatrzymał Marco Silvestri, a drugie okazało się niedokładne.

13'

Pierwszy test dla Marco Silvestriego. Bramkarz Udinese Calcio został sprawdzony płaskim uderzeniem Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch zbiegł z lewego skrzydła kilkanaście metrów przed królestwo Silvetriego, ale nie zaskoczył go. Tylko ostrzeżenie dla Bianconerich.

12'

Podopieczni Luciano Spallettiego starają się przejąć inicjatywę na boisku i wymieniają podania na połowie przeciwnika. Udinese Calcio już mocniej schowane w komplecie za linią piłki, co nie oznacza, że zrezygnowało z prób zmuszenia do kapitulacji Davida Ospiny.

1
8'

Poderwał się Matteo Politano, ale jego szarża na prawej stronie boiska nie zakończyła się ani dobrym dośrodkowaniem, ani uderzeniem. Starał się również zagrozić gospodarzom Victor Osimhen, który kilkanaście metrów od bramki wpadł na dobrze ustawionego Brama Nuytincka.

5'

Nie ma rzutu karnego dla Udinese Calcio po starciu Giovanniego Di Lorenzo z Roberto Pereyrą. Gospodarze nie boją się kandydatów na mistrzów Włoch i przycisnęli na początku spotkania.

2'

Samir znalazł się kilka metrów od pola karnego Napoli i podjął brawurową decyzję o oddaniu strzału z dystansu. Piłka nie ułożyła się idealnie na stopie defensora i wyszło z tego bardziej kopnięcie na uwolnienie. Na pewno nie stanowiło ono zagrożenia dla Davida Ospiny.

19:32

Piotr Zieliński rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

16:29

Więcej o dobiegającej końca kolejce we Włoszech.

16:29

Sędzia: Gianluca Manganiello

16:29

Przygotowania SSC Napoli do spotkania z Zebrette.

16:29

Napoli, po odniesieniu trzech zwycięstw we Włoszech, rozpoczęło walkę w fazie grupowej Ligi Europy meczem na wyjeździe z Leicester City. Po stracie dwóch goli sytuacja klubu Huberta Idasiaka i Piotra Zielińskiego była bardzo skomplikowana. Dublet Victora Osimhena pozwolił mu ostatecznie zremisować 2:2.

16:29

Azzurri w drodze do Udine.

16:29

Ostatnie przygotowania piłkarzy Udinese Calcio.

16:29

Udinese Calcio rozpoczęło sezon remisem 2:2 z Juventusem FC, który zawdzięcza kuriozalnym zachowaniom Wojciecha Szczęsnego. Następnie Zebrette odnieśli zwycięstwa 4:1 z Venezią FC, a także 1:0 ze Spezią Calcio. Zbudowani dobrymi wynikami podopieczni Luci Gottiego zamierzają zapunktować również w rywalizacji z Napoli.

16:29

Luca Gotti przed dużym wyzwaniem.

16:29

Kolejka ligi włoskiej zostanie podsumowana meczem niepokonanych Udinese Calcio z SSC Napoli. Drużyna z regionu Friulli ma siedem punktów po trzech spotkaniach, a podopieczni Luciano Spallettiego odnieśli jak dotąd komplet trzech zwycięstw na krajowym podwórku.