3
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jewgienij Szykawka.

Z chaosu wziął się gol Korony Kielce! Goście na prowadzeniu po raz pierwszy w tym meczu i niewiele brakuje im do odniesienia zwycięstwa. Jewgienij Szykawka jest w wysokiej formie strzeleckiej. Po poradzeniu sobie z Markiem Hanouskiem, przymierzył z półobrotu do siatki.

Jewgienij Szykawka #99
9
9
2
2
2
77'

Trochę chaotycznie. A to rzut rożny, a to rzut wolny. Próbuje zaatakować Widzew Łódź, ale Korona Kielce nie pozostaje dłużna. Wynik jednak pozostaje niezmieniony od czasu gola Kyryło Petrowa.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

74'

Trener Janusz Niedźwiedź postanowił wzmocnić ofensywę Bartłomiejem Pawłowskim. Widzew Łódź próbował przed momentem przeprowadzić atak z wykorzystaniem Marka Hanouska. Korona Kielce wróciła na czas do bloku obronnego.

1
72'

Korona Kielce. Schodzi: Adrian Danek. Wchodzi: Roberto Corral.

Roberto Corral #3
1
72'

Potwierdzenie frekwencji.

2
2
1
70'

Ponownie przyjezdni i uderzenie Jakuba Łukowskiego. Piłka odbijała się niebezpiecznie blisko bramki Widzewiaków, ale nie wpadła do niej.

1
68'

Korona Kielce nieco groźniejsza niż w pierwszej połowie. To w tej części meczu oddała swoje dwa uderzenia celne. 16101 kibiców na trybunach denerwowało się przed momentem, ponieważ Fabio Nunes w ostatnim momencie nie pozwolił na oddanie strzału Kyryło Petrowowi.

komentarz

66'

Jewgienij Szykawka kolejnym zawodnikiem złapanym w pułapkę ofsajdową.

65'

Na razie zmienia szkoleniowiec przyjezdnych. Leszek Ojrzyński postanowił wpuścić na boisko trzech zawodników z ławki rezerwowych.

1
62'

Przyjezdni nie wykorzystali przywileju korzyści po kolizji z udziałem Dominika Kuna oraz Jakuba Łukowskiego. Piłka trafiła do Adama Frączczaka, ale nie było kontynuacji tego ataku.

60'

Gra przerwana przez sędziów z powodu spalonego.

58'

Po wymianie mocnych ciosów, wyrównana gra. Patryk Lipski próbuje ponownie nadać rumieńce atakom Widzewa Łódź. Trochę ciszej zrobiło się na stadionie, ponieważ kibice gospodarzy są mocno rozczarowani wyrównaniem Kyryło Petrowa.

56'

Defensor doprowadził do remisu. 1:1 w Łodzi.

1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kyryło Petrow.

Korona Kielce obudziła się po stracie gola i zdołała doprowadzić do remisu zaledwie kilka minut po golu Kristoffera Hansena. Kyryło Petrow uciekł obrońcom gospodarzy i wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Widzew Łódź długo pracował na prowadzenie, a następnie lekkomyślnie je stracił.

8
7
3
3
3
50'

Korona Kielce prawdopodobnie miała zamiar groźniej zaatakować po powrocie z szatni na boisko. Trener Leszek Ojrzyński postanowił wprowadzić bardziej ofensywnie usposobionego Jakuba Łukowskiego za Dalibora Takaca. Teraz przyjezdni muszą gonić przeciwnika.

1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kristoffer Hansen.

Widzew Łódź nie potrafił przekuć w prowadzenie naporu w pierwszej połowie meczu. Zrobił to krótko po przerwie. Gospodarze przeprowadzili skuteczny atak. Piłka trafiła do Kristoffera Hansena, którego forma strzelecka jest coraz wyższa. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mają zaliczkę 1:0!