Makuch uderzył sprzed pola karnego i po rykoszecie chybił nieznacznie!

1
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Biliński.

Dopięli swego gospodarze! Bonifacio wstrzelił piłkę z narożnika pola karnego, fatalnie przeciął to Lenarcik, odbijając ją przed siebie i z tego prezentu bezlitośnie skorzystał Biliński.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
3
2
1
1
2
90+1'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wypych.

1
1
90+1'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Tronta z rzutu wolnego.

1
90'

Doliczone 5 minut.

90'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Frelek. Faulowany Makuch.

1
89'

Podbeskidzie. Schodzi: Giorgi Merebaszwili. Wchodzi: Kacper Wełniak.

wchodzi Wchodzi
Kacper Wełniak #99
schodzi Schodzi
1
86'

Po rzucie rożnym do strzału głową doszedł Titas Milasius, lecz posłał piłkę w dużej odległości od bramki.

83'

Titas Milasius centrował z lewego skrzydła, piłka otarła się o nogę Gammelby'ego i pewnie złapał ją Paweł Lenarcik.

80'

Teraz kapitalna okazja "Górali"! Biliński do Romana, ten efektownie odegrał piętą do Milasiusa, ale Litwin uderzył płasko obok dalszego słupka! Powinien przymierzyć lepiej.

1
80'

Miedź Legnica. Schodzi: Maxime Dominguez. Wchodzi: Mehdi Lehaire.

Mehdi Lehaire #59
Maxime Dominguez #10
1
77'

Gammelby przeciął dośrodkowanie Milasiusa z lewego skrzydła. Próbuje Podbeskidzie, jednak czas mija, a gospodarze za nic w świecie nie potrafią znaleźć sposobu na pokonanie Lenarcika.

74'

Szymon Matuszek odzyskał siły. Teraz ofiarnie zablokował strzał Milasiusa z ostrego kąta.

72'

Matuszek jednak wrócił na boisko i spróbuje kontynuować grę.

71'

Matuszek wciąż leży na boisku. To może być poważniejsza kontuzja. Konieczna będzie zmiana.

1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Titas Milasius. To on był faulującym.

1
70'

Ostre starcie Milasiusa z Matuszkiem. Obaj musieli skorzystać z pomocy lekarskiej.

68'

Z 18 metrów wysoko nad bramką uderzył Roman.

68'

Podbeskidzie się nakręca. Wygląda to coraz lepiej dla gospodarzy, ale wciąż brakuje efektów.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Zapolnik. Faulowany Bonifacio.

Miedź Legnica
1
64'

Miedź Legnica. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Szymon Matuszek.

63'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Gammelby. To kara za odkopnięcie piłki.

Martin Gammelby #99
2
61'

Miedź rozgrywa to spotkanie na chłodno. Nie czaruje grą, nie kwapi się do ataku, a jednak konsekwentnie pilnuje korzystnego rezultatu.

58'

Napór Podbeskidzia nieco zelżał, Miedź bardziej kontroluje sytuację na boisku.

1
53'

Ożywili się zdecydowanie bielszczanie! Teraz technicznie z dystansu uderzył Roman i piłka musnęła zewnętrzną część słupka.

1
52'

Dominik Frelek oddał zupełnie nieudany płaski strzał sprzed pola karnego i piłka minęła słupek.

1
50'

Paweł Lenarcik pewnie złapał piłkę po płaskiej centrze Bilińskiego spod końcowej linii.

1
46'

Dynamiczna oskrzydlająca akcja "Górali", jednak Kamil Biliński nie opanował piłki na 8. metrze. Gdyby mu się udało, miałby stuprocentową okazję.

46'

Podbeskidzie. Schodzi: Konrad Gutowski. Wchodzi: Ezequiel Bonifacio.

Ezequiel Bonifacio #2
2
46'

Podbeskidzie. Schodzi: Marcel Misztal. Wchodzi: Dominik Frelek.

Marcel Misztal #23
1
46'

Podbeskidzie. Schodzi: Mathieu Scalet. Wchodzi: Yigit Emre Celtik.

Yigit Emre Celtik #11
46'

Początek drugiej połowy.

45+3'

Doliczone 4 minuty.

45+3'

Nie ma gola! Sędziowie jednak uznali, że był tam kontakt Romana z Chucą.

2
1
2
45'

Żadna z powtórek nie rozstrzyga, czy Roman dotknął Chucę, czy tylko przeciął powietrze, stąd ogromne wątpliwości.

1
1
44'

Wideoweryfikacja trwa już trzy minuty.

41'

Jednak obudzili się gospodarze! To była szybka akcja oskrzydlająca, w ostatniej fazie Biliński dośrodkował z prawej strony do Merebaszwiliego, a ten umieścił piłkę w siatce wślizgiem. Goście reklamują jeszcze, że wcześniej Roman sfaulował w środku pola Chucę.

2
1
1
1
1
38'

Przeraźliwie słabe widowisko oglądamy dziś w Bielsku-Białej. Miedzi to odpowiada, bo ma w garści dobry wynik. Podbeskidzie jednak zawodzi na całej linii.

34'

Goście bez trudu poradzili sobie ze zbyt krótkim dośrodkowaniem Milasiusa z prawego skrzydła. Podbeskidzie w ataku wygląda bardzo mizernie.

1
31'

Kamil Zapolnik próbował uderzyć sprzed pola karnego, piłka odbiła się od Simonsena i złapał ją Martin Polacek.

1
1
1
1
1
28'

Mogło być już 0:2! Doskonałe podanie w polu karnym otrzymał Chuca, miał mnóstwo miejsca na 8. metrze, ale koszmarnie skiksował!

1
1
1
1
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jurich Carolina. Asystował mu Chuca.

Miedź na prowadzeniu! Bielszczanie nie potrafili wybić piłki po dośrodkowaniu Domingueza, Chuca zgrał ją krótko do Caroliny, a ten pokonał Polacka precyzyjnym płaskim strzałem!

4
21'

Minęło 20 minut, tymczasem żadna z drużyn nie oddała jeszcze jakiegokolwiek strzału.

1
19'

Z rzutu wolnego dośrodkował, a w zasadzie podał do Lenarcika Titas Milasius. Bez zagrożenia.

1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Tront.

2
1
1
1
1
15'

Miedź przez dłuższą chwilę gościła pod polem karnym Podbeskidzia. Nic z tego jednak nie wyszło, bo faul w ofensywie popełnił Mijusković.

1
1
1
1
1
11'

Nieco częściej atakują gospodarze, Miedź rozkręca się powoli.

2
1
1
2
1
7'

Fantastyczna szansa Podbeskidzia! Goku Roman wyszedł na czystą pozycję, przerzucił piłkę nad pochopnie wychodzącym poza pole karne Lenarcikiem i bramka była już pusta. Gol jednak nie padł, bo w ostatniej chwili przed zawodnika bielszczan wpadł Carolina i uniemożliwił mu oddanie strzału.