(2:1)
Zakończony
Resovia
komentarz

Koniec meczu! Miedź Legnica wygrywa z Resovią 2:1 i umacnia się na pozycji lidera Fortuna I ligi!

1
1
90+2'

Przeciągnięte dośrodkowanie Jarocha i piłka opuściła boisko.

90+2'

Jedna z ostatnich szans Resovii. Jest rzut wolny z bocznego sektora.

90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty do drugiej połowy.

90'
ŻÓŁTA KARTKA

Jeden z asystentów trenera Resovii dostał żółtą kartkę za protesty.

88'

Tront centrował z narożnika i wybijają piłkę goście.

87'

Zablokowane dośrodkowanie Martineza, ale Miedź ma rzut rożny. Szanują piłkę gospodarze.

85'

Soljić strzelał z dystansu, ale bardzo lekko i pewnie broni Lenarcik.

83'

Miedź Legnica. Schodzi: Maxime Dominguez. Wchodzi: Bruno Garcia.

wchodzi Wchodzi
Bruno Garcia #27
schodzi Schodzi
Maxime Dominguez #10
83'

Miedź Legnica. Schodzi: Maciej Śliwa. Wchodzi: Igor Lewandowski.

Igor Lewandowski #88
82'

Parę stałych fragmentów dla Resovii, jednak wybijają piłkę zawodnicy Miedzi.

78'

Świetne podanie Soljicia do Eizencharta. Ten urwał się defensywie Miedzi, próbował lobować Lenarcika, jednak bramkarz wyciągnął rękę i efektownie zatrzymał swojego rywala!

77'

Szansa dla Resovii, Jaroch łatwo wbiegł w pole karne, ale nie potrafił dograć piłki do dobrze ustawionych partnerów. Przeczytał to Lenarcik i złapał futbolówkę.

76'

Kwadrans do końca. Miedź ma to spotkanie pod kontrolą. W drugiej połowie na boisku dominuje już wyraźnie jeden zespół.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Maxime Dominguez.

74'

Miedź Legnica. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Szymon Matuszek.

71'

!Resovia. Schodzi: Bartłomiej Wasiluk. Wchodzi: Klaudiusz Krasa.

Klaudiusz Krasa #8
70'

Ładna akcja Martineza na lewym skrzydle. Łatwo minięty rywal, jednak zabrakło nieco precyzji przy dośrodkowaniu. Łapie piłkę Pindroch.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Strózik.

67'

Wróbel strzelał głową po centrze z rzutu rożnego, ale nie popełnił błędu Lenarcik.

63'

Chuca z płaskim uderzeniem z dalszej odległości, jednak ponownie pewnie broni Pindroch.

62'

Dominguez kopnął z dwudziestu metrów w okolice Wałbrzycha.

1
61'

Miedź wciąż atakuje. Zejście Makucha na lewą nogę, uderzenie z linii pola karnego przy bliższym słupku, ale przypilnował tego Pindroch i skutecznie interweniował.

1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Wasiluk. Brzydki faul przy linii bocznej.

59'

Centrostrzał Hilbrychta z rzutu wolnego. Piłka długo szybowała w powietrzu, ale ostatecznie spadła na górną siatkę.

57'

Resovia w drugiej połowie kompletnie bez argumentów. Miedź ma olbrzymią przewagę.

56'

Świetna akcja Miedzi! Jak z poprzednich meczów! Śliwa wycofał piłkę do Domingueza, a ten strzelił z kilku metrów w słupek!

1
1
53'

Chuca rozpędził się środkiem boiska, wreszcie oddał mocny strzał z dwudziestu metrów, ale nie trafił w bramkę! Zabrakło niewiele.

53'

Resovia ustawiona bardzo głęboko. Miedź rozgrywa piłkę na połowie rywala. Gospodarze mają mnóstwo swobody.

50'

Spotkanie nie jest toczone w zbyt szybkim tempie. Sporo indywidualnych błędów po obu stronach.

49'

Błędy w defensywie Miedzi, ale nie wykorzystali tego goście. Eizenchart włożył dużo siły w strzał z trzydziestu metrów, lecz zabrakło precyzji.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

1
komentarz

Przerwa! To nie była dobra pierwsza połowa w wykonaniu Miedzi Legnica, ale błędy Resovii w końcówce pierwszej połowy sprawiają, że to gospodarze prowadzą 2:1.

45+4'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Damian Hilbrycht.

Ależ dramat Resovii! Zostali kompletnie zaskoczeni szybkim wykonaniem rzutu rożnego przez Miedź. Dośrodkowanie z prawej strony i fatalnie interweniował Hilbrycht, który nieatakowany strzelił do własnej bramki!

45+2'

Jaroch zaatakował Zapolnika łokciem w walce powietrznej. Niewiele brakuje do drugiej żółtej kartki.

1
45+1'

Efektowny, choć niecelny strzał Mikulca zza pola karnego.

45'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

45'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Tront. Faulowany Wasiluk.

43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kamil Zapolnik. Asystował mu Chuca.

Nie potrafili wybić piłki goście. Chuca miał trochę miejsca przed polem karnym, oddał kiepski strzał, jednak futbolówka jakimś cudem dotarła do stojącego pięć metrów przed bramką Zapolnika, który z bliska wepchnął ją do siatki.

Asysta:
2
2
43'

Niepewna interwencja Pindrocha. Zostawił pustą bramkę. Śliwa mógł go przelobować, ale uderzył za lekko. Po chwili nie opanował piłki na linii pola karnego Makuch.

42'

Niecelny strzał Domingueza z dystansu.

40'

Gra wznowiona. Zmiana bramkarza chyba nie będzie konieczna.

1
39'

Pindroch doznał jakiegoś urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

38'

Chuca ponownie nie wybrał najlepiej. Dośrodkowanie lub strzał z bocznego sektora, trudno jednoznacznie stwierdzić. Piłka wyleciała poza boisko. Pindroch kontrolował sytuację.

36'

Długie podanie w kierunku Makucha, ale ten był dobrze kryty przez dwóch obrońców i nie miał nawet szans powalczyć o piłkę.

34'

Sześć strzałów Resovii i tylko dwie próby Miedzi. Źle grają w tym meczu gospodarze.

33'

Ładnie wyszli spod pressingu goście. Trochę szczęśliwie, bliski straty był Wojciechowski, ale był faulowany przez Tronta. Gwizdek sędziego.

1
31'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Mikulec.

A tymczasem Resovia na prowadzeniu! Miękkie dośrodkowanie w pole karne, fatalny błąd popełnił Aurtenetxe, a Mikulec ze spokojem wyczekał całą sytuację i z ostrego kąta wpakował piłkę do siatki.

31'

Była jeszcze sprawdzana ta sytuacje, ale spalony był wyraźny. Nie ma gola. Wciąż 0:0.

30'

Makuch strzelił gola w sytuacji sam na sam z bramkarzem, jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

29'

Wasiluk miał trochę miejsca na dwudziestym piątym metrze, jednak w porę wyskoczył Tront i zablokował strzał pomocnika Resovii.

28'

Indywidualny rajd Domingueza, ale jego uderzenie z narożnika pola karnego zablokował jeden z rywali.

27'

Gospodarze mają przewagę w posiadaniu piłki, jednak nie ma to przełożenia na stwarzane sytuacje.

26'

Jeszcze jedna nieudana akcja Miedzi. Strasznie niemrawi są w ataku, a przecież mowa o najlepszej drużynie w lidze.

24'

Źle rozegrany rzut wolny przez legniczan. Piłka oddana za darmo rywalom.

23'

Sprawdzone. Nie ma rzutu karnego. Grę od własnej bramki wznawia Lenarcik.

22'

Najpierw Chuca zaatakował Mroza, a chwilę później ucierpiał Wasiluk. Czekamy na decyzję.

21'

Rzeszowianie domagają się rzutu karnego. Dwóch zawodników upadło w obrębie "szesnastki", ale sędzia póki co nie reaguje.

1
19'

Wrzutka z prawej strony, ale Makuch nie doszedł do strzału głową. Rośnie jednak przewaga Miedzi.

17'

Krótko rozegrany rzut rożny przez Miedź, ale zupełnie nie popisał się Dominguez i kopnął w aut.

14'

Dobre dośrodkowanie Eizencharta, ale najwyżej w polu karnym wyskoczył Mijusković i wyjaśnił sytuację.

12'

Na razie brakuje klarownych sytuacji. Trudno też powiedzieć, by zarysowywała się przewaga Miedzi. Wyrównany początek tego spotkania.

11'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Jaroch. Ostry faul na Zapolniku.

9'

Ładna akcja Resovii, ale Eizenchart podawał za mocno do rozpędzonego Wojciechowskiego i ten nie zdołał opanować piłki w obrębie boiska. Mogą żałować goście, bo można to było znacznie lepiej rozegrać.

7'

Miedź spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska. Coraz głębiej cofają się przyjezdni.

6'

Resovia próbuje atakować wyższym pressingiem, jednak gospodarze bez większych problemów potrafią wydostać się spod własnego pola karnego.

4'

Tym razem stały fragment gry dla Resovii. Po dośrodkowaniu Mikulca nad poprzeczką główkował Wojciechowski.

3'

Po stracie Resovii na własnej połowie szansę mieli gospodarze. Poklepali w polu karnym, lecz Makuch uderzył z jedenastu metrów dość lekko. Broni Pindroch.

1'

Pierwszy celny strzał. Z dystansu spróbował Wasiluk, jednak włożył w to zbyt mało siły i spokojnie interweniował Lenarcik.

1'