Sandecja Nowy Sącz. Schodzi: Błażej Szczepanek. Wchodzi: Robert Prochownik.

Widzew Łódź. Schodzi: Karol Danielak. Wchodzi: Kacper Karasek.

Widzew Łódź. Schodzi: Radosław Gołębiowski. Wchodzi: Filip Becht.

Radosław Gołębiowski #97
1
85'

Ostatnie minuty rozstrzygniętego od dłuższego czasu spotkania. Sandecja Nowy Sącz nie ma pomysłu na zaskoczenie zmobilizowanego swoimi golami i generalnie pozytywną grą Widzewa Łódź.

1
1
1
83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Maissa Fall za nieco wcześniejsze przewinienie.

1
78'

Widzew Łódź nie zadowolił się trzema golami i ma ochotę na odniesienie bardzo efektownego zwycięstwa. Nieskuteczny jest Paweł Tomczyk, który miał już kilka szans na podwyższenie prowadzenia. Generalnie gospodarze nie dają spokoju zdemolowanym podopiecznym Dariusza Dudka.

75'

Sandecja Nowy Sącz. Schodzi: Swetosław Dikow. Wchodzi: Dawid Wolny.

Dawid Wolny #30
Swetosław Dikow #18
72'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Walski za przewinienie taktyczne.

1
69'

Paweł Tomczyk jest uskrzydlony swoim trafieniem do bramki i nie daje odpocząć obrońcom Sandecji Nowy Sącz. Szkoleniowiec przyjezdnych wprowadził trzech nowych zawodników z ławki rezerwowych, ale nawet strzelenie gola honorowego jest zbyt trudnym zadaniem.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paweł Tomczyk.

Głośno na stadionie w Łodzi i trudno się temu dziwić. Wysokie prowadzenie Widzewa. Paweł Tomczyk był skutecznym egzekutorem rzutu karnego przyznanego za przewinienie na Krystianie Nowaku. Sandecja Nowy Sącz nie ma już w sobie wiary w możliwość odwrócenia wyniku.

Widzew Łódź
10
3
1
63'

Rzut karny dla Widzewa Łódź za faul na Krystianie Nowaku.

2
3
62'

Mariusz Złotek podbiegł do monitora i zastanawia się nad przyznaniem gospodarzom rzutu karnego.

komentarz

1
59'

Szansa na kolejnego gola dla Widzewa Łódź. Paweł Tomczyk trzecim ciosem zadanym Sandecji Nowy Sącz mógł praktycznie zamknąć spotkanie. Napastnik gospodarzy wypracował sobie pozycję bardzo eleganckim dryblingiem, ale później nie wykorzystał własnego wysiłku.

54'

Sandecja Nowy Sącz szuka przestrzeni na połowie przeciwnika. Po jej stracie piłka trafiła do Pawła Tomczyka, który sprowokował jednego z podopiecznych Dariusza Dudka do popełnienia kolejnego przewinienia.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Dawid Błanik za ostre przerwanie kontrataku Widzewa Łódź.

1
1
49'

Rozpędza się ponownie Dawid Błanik na połowie gospodarzy. Kopnięta przez niego futbolówka została poskromiona przez skoncentrowanego i pracującego na pierwsze czyste konto w sezonie Jakuba Wrąbla.

1
1
46'

Piłkarze powrócili na boisko i wznowili rywalizację w pierwszym meczu ligowym po okresie przygotowań. Jak dotąd Widzew Łódź wykonał dwa duże kroki w kierunku zwycięstwa. Sandecja Nowy Sącz musiała zastanowić się w szatni, w jaki sposób odrobić wyraźną stratę do przeciwnika.

Czy Widzew Łódź strzeli minimum gola również po przerwie?
2
komentarz

45'

Doliczona minuta.

44'

Maissa Fall jeszcze w pierwszej połowie sprawdził czujność Jakuba Wrąbla. Uderzenie ze znacznego dystansu, mimo to jego poskromienie nie było banalnym zadaniem dla byłego młodzieżowego reprezentanta Polski.

40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Danielak.

Idzie po swoje Widzew Łódź. Na razie spotkanie wygląda bardzo obiecująco dla gospodarzy. Tych na boisku i tych na trybunach. Karol Danielak musnął piłkę i po raz drugi tego wczesnego popołudnia znalazła się ona w bramce Dawida Pietrzkiewicza. Ponownie po uderzeniu głową.

Widzew Łódź
9
6
1
37'

Maissa Fall wypracował sobie miejsce do oddania strzału przed polem karnym Widzewa Łódź. Nie zapachniało wyrównaniem. Kopnięta przez pomocnika Sandecji Nowy Sącz piłka poszybowała niemal dokładnie w miejsce zajęte przez Jakuba Wrąbla.

35'

Rozegranie Widzewa Łódź z udziałem Dominika Kuna. Niecierpliwie gospodarze w ataku pozycyjnym i futbolówka ostatecznie posunęła po murawie od Karola Danielaka do przeciwnika Dawida Pietrzkiewicza.

33'

Łodzianie starają się podwyższyć prowadzenie. Ich akcje są przeprowadzane z wykorzystaniem Pawła Tomczyka. Ustawiony na desancie napastnik stara się kombinacyjnie wymieniać podania z pozostałymi gospodarzami, ale cały czas brakuje detali.

30'

Dwa kwadranse meczu za drużynami. Widzew Łódź prowadzi po strzale Michała Grudniewskiego.

27'

Drużyna z województwa małopolskiego musi zainteresować się odrabianiem strat. Zdecydowane ataki podopiecznych Dariusza Dudka, jednak jakby rozkręciła się defensywa Widzewa Łódź i ostatnio neutralizuje między innymi szalejącego Dawida Błanika.