90+8'
komentarz

A jednak koniec meczu! Cadiz - Real Madryt 1:1!

90+7'

Protestują gospodarze. Ich zdaniem doszło do faulu na linii pola karnego. Rzut karny? Rzut wolny? Czekamy.

90+6'

Jedna z ostatnich szans dla Cadizu. Rzut wolny niedaleko pola karnego.

90+5'

Carvajal próbował przelobować Ledesmę zza pola karnego, ale w jego strzale zabrakło precyzji.

90+3'

Mallorca prowadzi, więc Cadiz jest w tym momencie w strefie spadkowej!

90+2'

Po rzucie rożnym minimalnie nad bramką główkował Latasa.

1
90+2'

Blisko Real drugiego gola. Znakomita akcja Ceballosa. Uderzenie przy bliższym słupku i doskonale broni Ledesma!

90+1'

Była kontra gości w przewadze liczebnej, ale Latasa nie dograł piłki do niepilnowanego Asensio.

90'

Spotkanie potrwa o minimum sześć minut dłużej.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Hernandez.

Luis Hernandez #23
Cadiz CF
87'

Cadiz CF. Schodzi: Oussama Idrissi. Wchodzi: Choco Lozano.

wchodzi Wchodzi
Choco Lozano #9
schodzi Schodzi
Oussama Idrissi #11
87'

Z rzutu wolnego strzelał Ceballos, ale pewnie broni Ledesma.

86'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Alcaraz. Faulowany Hazard i będzie rzut wolny dla Realu 30 metrów od bramki.

Ruben Alcaraz #4
Cadiz CF
84'

Żółtą kartkę otrzymał Iza Carcelen. Faul taktyczny.

Iza Carcelen #20
Cadiz CF
83'

Dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Sobrino, ale strzelił nad bramką. Pojedynek w powietrzu przegrał fatalny dziś Militao.

1
1
81'

Real Madryt. Schodzi: Mariano Diaz. Wchodzi: Juan Latasa.

Juan Latasa #29
81'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Negredo. Faulowany Casemiro.

78'

Po raz kolejny sędzia zarządził przerwę, tzw. cooling break.

76'

Z rzutu wolnego Lucas Perez strzelił prosto w mur.

76'

Cadiz CF. Schodzi: Carlos Akapo. Wchodzi: Iza Carcelen.

Carlos Akapo #15
75'

To chyba jakiś większy uraz Akapo. Konieczna będzie zmiana.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Eden Hazard. Zbyt wysoko podniesiona noga. Trafiony Akapo.

Real Madryt
72'

Kopia akcji sprzed kilku minut. Kroos na dalszy słupek, Carvajal zamykał akcję, ale nie potrafił dograć piłki na piąty metr, tym razem do Mariano.

71'

Cadiz CF. Schodzi: Alex Fernandez. Wchodzi: Jose Mari.

Jose Mari #6
Alex Fernandez #8
70'

Blisko gola dla Cadizu! Cóż tam się wydarzyło!? Najpierw z bliska strzelał Negredo, cudem odbił piłkę Łunin, a po chwili nie potrafili oddać strzału ani Espino, ani Sobrino.

1
1
68'

Mocny strzał Asensio zza pola karnego. Nie popełnił błędu Ledesma.

67'

Kontratak gospodarzy. Negredo w polu karnym, ale strzelił za lekko i Łunin odbił piłkę.

64'

Real Madryt. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Eden Hazard.

64'
64'

Blisko gola dla gości. Dobre prostopadłe podanie Vazqueza, Mariano stanął przed szansą, jednak uderzył wysoko nad bramką!

63'

Mallorca - Rayo 1:1, a to jest znakomita wiadomość dla Cadizu.

62'

Akcja szybko przeniosła się pod drugie pole karne. Rodrygo do Asensio, ten strzelał przy bliższym słupku, jednak broni Ledesma.

61'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Alvaro Negredo!

Łunin wyczuł strzelca i odbił piłkę!

60'

A wszystko zaczęło się od kolejnej fatalnej interwencji Militao.

60'

Łunin faulował Negredo w sytuacji sam na sam. Rzut karny dla gospodarzy!

1
1
58'

Świetne podanie Kroosa do wbiegającego w pole karne Asensio. Hiszpan zagrywał spod linii końcowej, był na piątym metrze Rodrygo, ale w ostatniej chwili wybił piłkę Fali. Kapitalna interwencja.

55'

Fali po raz kolejny pokusił się o strzał z dystansu, ale raz jeszcze nie trafił w bramkę.

55'

Gospodarze mają przewagę na początku drugiej połowy.

54'

Fali opanował piłkę w polu karnym, ale jego dośrodkowanie było niedokładne. Łunin pewnie interweniował na przedpolu.

51'

Strzelał z dystansu Casemiro. Bez problemu interweniuje Ledesma.

49'

Idrissi strzelał z nieprzygotowanej pozycji. Piłka ponownie poleciała wysoko nad bramką.

48'

Daleki wyrzut piłki z autu, strącił piłkę Negredo, ale ustawiony przy dalszym słupku Sobrino tym razem nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

47'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho.

Real Madryt
47'

Fali strzelał z osiemnastu metrów - obok bramki. Solidnie pracują gospodarze od początku drugiej połowy.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

czas Druga połowa
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

komentarz

Do przerwy w meczu Cadiz - Real Madryt remis 1:1.

1
45+1'

Fatalne zachowanie Lucasa Pereza. Był w idealnej sytuacji po kolejnym błędzie Militao, ale nie wiedzieć czemu nie decydował się na strzał, tylko szukał jeszcze podania.

45'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Sobrino. Faul taktyczny.

41'

Wrzutka Kroosa z rzutu wolnego, błąd popełnił Ledesma i doszedł do strzału na dalszym słupku Militao, lecz trafił tylko w boczną siatkę.

1
40'

Kontra Realu. Asensio był faulowany przez Faliego. Rzut wolny z 40 metrów.

39'

Ten remis nic jednak nie daje gospodarzom. Przy wynikach na innych stadionach Cadiz i tak spada do strefy spadkowej na kolejkę przed końcem.

38'

Pogubił się Real Madryt! Ależ zamieszanie w polu karnym. Jakim cudem tu nie padł gol na 2:1?! Świetna interwencja Łunina po strzale z ostrego kąta.

1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ruben Sobrino.

Mamy remis! Kolejna koszmarna pomyłka Militao, który wybił piłkę prosto pod nogi Sobrino. Ten uderzył mocno, futbolówka odbiła się jeszcze od Militao i od poprzeczki wpadła do siatki. Wybuch radości, Cadiz znowu wierzy w utrzymanie!

2
4
3
36'

Stuprocentowa akcja dla gospodarzy! Kapitalne prostopadłe podanie z głębi pola Faliego. Idrissi znalazł się w sytuacji sam na sam z Łuninem, ale bramkarz Realu popisał się znakomitą interwencją!

3
3
2
32'

Kolejna próba z dalszej odległości. Strzelał Rodrygo, ale ponownie obok słupka.

32'

Akcja Realu. Przechwyt na połowie rywala, Mariano strzelał lewą nogą zza pola karnego, jednak nie trafił w bramkę.

31'

Trochę to trwało, ale już wróciliśmy do gry.

28'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

27'

Wreszcie przeszli do ofensywy gospodarze. Piłkę na lewym skrzydle otrzymał Espino, lecz po raz kolejny zawiodła precyzja przy dośrodkowaniu. Piłka poza boiskiem.

24'

Fatalny błąd Militao we własnym polu karnym! Negredo dostał prezent w postaci piłki, jednak nie popisał się przy przyjęciu. Nacho ratuje Real!

24'

Drybling Espino w polu karnym, ale wokół niego było trzech rywali i ta akcja była z góry skazana na niepowodzenie.

22'

Wygląda na to, że gospodarze już się wyszumieli. Real Madryt od kilku minut zdecydowanie przeważa.

21'

Mocne uderzenie Valverde z dystansu. Niecelne.

19'

Prostopadłe podanie Valverde, był rozpędzony Mariano, ale dobrze czytał grę Ledesma i skutecznie interweniował poza polem karnym.

18'

Dziś na prawej obronie w Realu gra Vallejo, w środku Militao z Nacho, a na lewej Lucas Vazquez. Ciekawie to wymyślił Ancelotti.

17'

W strzałach jest 7-2 dla Cadiz.

17'

Kolejna kontra gości, Valverde podał w tempo do Vazqueza, jednak ten... zgubił piłkę w polu karnym. Jakby nie miał pomysłu na finalizację akcji.

1
14'

Błąd Łunina po rzucie rożnym, ale Fali strzelił nad bramką.

13'

Mogło, a nawet powinno być 1:1! Negredo wygrał walkę z Militao, chciał wystawić piłkę do Lucasa Pereza, ale w ostatniej chwili zdążył z interwencją Nacho!

12'

Ależ kontratak Realu! Świetnie rozprowadził to Valverde, zagrał do Mariano, ten zamarkował uderzenie, podał do niepilnowanego w polu karnym Asensio, jednak Hiszpan strzelił za lekko. Broni Ledesma!

3
3
2
11'

Bardzo niecelny strzał Espino z dystansu. Piłka poszybowała w trybuny.

9'

Atakują gospodarze, ale nie mają jakości na skrzydłach. Kolejny raz nie popisał się przy dośrodkowaniu Idrissi.

8'

Dwa strzały Alcarazaz szesnastu metrów. Pierwszy zablokowany, drugi bardzo niecelny. Aż złapał się za głowę pomocnik Cadiz.

5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mariano Diaz. Asystował mu Rodrygo Goes.

Fenomenalna akcja Rodrygo! Mijał rywali jak tyczki, wbiegł z łatwością w pole karne, wystawił piłkę do Mariano, a ten z trzech metrów trafił do pustej bramki. Real Madryt na prowadzeniu!

4
3
1
5'

Alcaraz strzelał z dystansu, ale Łunin bez żadnych problemów złapał piłkę.

3'

Gospodarze zobaczyli, że nie są bez szans z Realem Madryt grającym w nieco rezerwowym składzie. Od początku ruszyli do ofensywy.

1'

Ależ szansa dla gospodarzy. Prawdziwy pocisk na bramkę Łunina posłał Akapo. Efektownie złożył się do strzału zza pola karnego, ale posłał piłkę minimalnie obok spojenia słupka z poprzeczką!

1'

Rozpoczynamy spotkanie Cadiz - Real Madryt!