Po golu w ostatniej akcji Barcelona pokonała Betis 2:1!

4
2
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jordi Alba. Asystował mu Dani Alves. A jednak Barcelona! Dogranie Alvesa i kapitalny wolej Alby! 1:2!

11
8
3
1
1
90+1'

Trzech zawodników leżało w polu karnym Betisu. Sędzia nakazał grać dalej. Wpadli na siebie zawodnicy.

1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

86'

To już końcowe minuty gry. Nikt nie zamierza się zamykać. Zespoły szukają zwycięskiej bramki.

83'

Po dośrodkowaniu German Pezzella uderzył głową, tuż obok słupka!

1
1
1
80'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Riqui Puig.

2
1
1
1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marc Bartra. Asystował mu Nabil Fekir. Fekir dośrodkował z rzutu wolnego, Bartra uderzył głową. Neto odbił piłkę, ale ta i tak znalazła się w bramce! 1:1!

1
1
3
5
6
78'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dani Alves.

2
77'

Real Betis. Schodzi: Andres Guardado. Wchodzi: Rodri.

wchodzi Wchodzi
Rodri #28
schodzi Schodzi
77'

Real Betis. Schodzi: Juanmi. Wchodzi: William Carvalho.

76'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ansu Fati. To się nazywa wejście! Fati uderzył z ok. 15. metrów. Bramkarz poszedł w lewą stronę i nie zdążył wrócić. Piłka przy słupku wtoczyła się do bramki. 0:1!

13
8
2
1
1
74'
74'
73'

Torres sam na sam z Silvą, ale górą bramkarz Betisu!

1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Marc Bartra.

Real Betis
71'

Z ostrego kąta pod poprzeczkę uderzył Pierre-Emerick Aubameyang, piłka poszybowała tuż ponad bramką.

68'

Juanmi otrzymał piłkę w polu karnym. Płaski strzał był zbyt słaby i Neto piłkę złapał.

1
65'

Fekir uderzył z rzutu wolnego. Trafił w mur.

64'

Dogranie z prawej strony Moren, strzał z bliska oddał Juanmi, ale Neto odbił piłkę.