RCD Mallorca. Schodzi: Angel Rodriguez. Wchodzi: Matthew Hoppe.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Angel Rodriguez #22
87'

Nerwowo na boisku, Busquets złapał rywala, ten się wściekł. Sędzia nic nie widział.

1
85'

Dogrywał z prawej strony Dembele, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy, ale Rico był czujny. Będzie rzut rożny.

1
1
82'

Gospodarze poczuli krew i starają się to wykorzystać. Barcelona musi być w tyłach bardzo czujna.

1
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Raillo. Asystował mu Salva Sevilla. Sevilla dogrywał z rzutu wolnego, pnogę siedem metrów przed bramką dołożył Raillo i już jest tylko 2:1!

Antonio Raillo #21
Asysta:
Salva Sevilla #8
1
2
4
77'

Próba wyjścia gości lewą stroną, ale zbyt mocne zagranie. Starają się coś skonstruować przyjezdni.

75'

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Ansu Fati.

73'

W zamieszaniu pod bramką Mallorki piłka najpierw w poprzeczkę, potem w bramce umieścił ją Torres. Gola jednak sędzia nie uznał. Wciąż 2:0!

2
2
1
1
1
70'

RCD Mallorca. Schodzi: Antonio Sanchez. Wchodzi: Salva Sevilla.

Antonio Sanchez #10
70'

RCD Mallorca. Schodzi: Rodrigo Battaglia. Wchodzi: Lee Kang-In.

Lee Kang-In #19
Rodrigo Battaglia #16
68'

Barcelona nie zamierza oddawać inicjatywy. Gospodarze szukają gola numer trzy. Mallorca niewiele potrafi zdziałać.

1
1
1
65'

Akcję przeprowadził Depay, mocny strzał Holendra poszybował jednak ponad bramką.