Barcelona pokonała Sevillę 1:0 i w La Lidze awansowała na pozycję wicelidera!

7
2
1
90+2'

Skiksował ter Stegen, Ludwig Augustinsson uderzył z pola karnego, bramkarz naprawił swój błąd!

7
1
1
2
90+1'
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Ocampos.

1
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Gonzalo Montiel. Goście domagali się czerwonej kartki dla Pique i sam zostali ukarani. Na trybuny wyleciał 2. trener Sevilli.

Gonzalo Montiel #2
Sevilla FC
1
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Jesus Corona.

Jesus Corona #9
Sevilla FC
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

1
84'

Ocampos uderzył z pola karnego, bardzo daleko od bramki gospodarzy.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Ousmane Dembele.

82'

Sevilla FC. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Rafa Mir.

78'

Sevilla FC. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: Gonzalo Montiel.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
78'

Sevilla FC. Schodzi: Nemanja Gudelj. Wchodzi: Youssef En-Nesyri.

Youssef En-Nesyri #15
77'

Dembele dośrodkował, Torres uderzył głową. Bounou sparowął piłkę!

3
1
75'

Kwadrans do końca. Sevilla ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

5
2
74'

FC Barcelona. Schodzi: Frenkie de Jong. Wchodzi: Gavi.

72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pedri. Asystował mu Ousmane Dembele. Barcelona dopięła swego. Dembele zagrał przed pole karne, Pedri zwiódł dwóch rywali i uderzył przy słupku do bramki. 1:0!

23
10
4
1
1
71'

Wyjście Sevilli, strzał Martiala na raty obronił Marc-Andre ter Stegen.

1
1
70'

Z pola karnego uderzył Dembele, piłka odbiła się od murawy i przeleciała ponad bramką.

69'

Dogranie z rogu, głową uderzył Pique, piłka zatrzymała się na poprzeczce!

5
1
1
2
68'

Sprytny strzał z dystansu Pique. Będzie rzut rożny.

1
68'

Rakitić rzucił Busquetsem, sędzia kartki nie pokazał o co pomocnik Barcelony ma do arbitra pretensje.

67'

Sevilla FC. Schodzi: Erik Lamela. Wchodzi: Jesus Corona.

66'

Rakitić uderzył z rzutu wolnego, piłka spadła na górną siatkę!

1
1
65'

Próba numer trzy. Mocny strzał Torresa, piłka uderzona z pola karnego minęła słupek!

2
63'

Dogranie z rogu, Araujo głową, Yassine Bounou przeniósł piłkę ponad poprzeczką!

4
1
63'

W końcu konkretna Barcelona, Torres do Dembele, strzał na korner wybił bramkarz.

2
1
1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sergio Busquets.

1
komentarz

58'

Po przerwie goście starają się częściej niepokoić gospodarzy. Barcelona w 2. połowie jeszcze bez dobrej szansy na gola.

55'

Kontra Sevilli, dogranie do Ocamposa od Navasa było zbyt mocne i przede wszystkim zbyt wysokie. Takie wyjścia trzeba kończyć golem!

54'

Barcelona ponownie przejęła inicjatywę i zepchnęła Sevillę na jej połowę.

3
51'

Pedri z piłką w polu karnym. Zamiast uderzać podawał i rywal wybił piłkę na korner.

1
49'

Problemy ma Alves, defensor na moment zszedł z boiska. Po chwili na nie wrócił.

1
47'

Szybkie wyjście gości, piłka przed polem karnym trafiła do Lameli, ten uderzył płasko, w zasięgu rąk bramkarza.