(3:0)
Zakończony
Osasuna Pampeluna
komentarz

Pewna wygrana Barcelony. Forma gospodarzy idzie w górę. Kibice w końcu mogą się uśmiechać opuszczając Camp Nou.

1
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

89'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Unai Garcia.

88'

Kontra Barcelony, ale gospodarze w decydującym momencie źle rozegrali akcję, a wyszli 3 na 1.

84'

Po dograniu Alvesea, "skorpionem" uderzał Depay, ale źle trafił w piłkę.

82'

Na Camp Nou kibice od dawna już świetują. Barcelona gra coraz lepiej, przyszłość znowu widać w kolorowych barwach.

79'
78'

Depay starał się uderzeniem głową przelobować bramkarza, jednak uderzył zbyt słabo.

75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riqui Puig. Puiq oddał strzał sprzed pola karnego, bramkarz odbił piłkę. Rezerwowy ją przejął, minął Herrerę i uderzeniem do pustej bramki trafił na 4:0!

4
3
1
1
1
73'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: Riqui Puig.

71'

Rzut rożny dla Osasuny, ale niewiele z niego wyszło. Piłkę przejęli gospodarze.

70'

Potężny strzał oddał Dembele, bramkarz zdołał odbić piłkę!

1
69'

Pedri runął w polu karnym niczym dąb "Bartek", ale sędzia uznał, że to przypadek.

3
1
1
68'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: Iker Benito. Wchodzi: Ante Budimir.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Iker Benito #33
67'

Strzelał Torres, piłka jednak nie znalazła drogi do bramki gości.

65'

Barcelona już trochę odpuściła, Osasuna w defensywie nie popełnia tylu błędów co wcześniej.

60'

Dwa kwadranse za nami. Cały czas dominuje Barcelona. Goście marzą o drugim prysznicu, bo pierwszy właśnie przeżywają na boisku.

57'

Mocno piłkę w pole karne wstrzelił Dembele, ale jego intencji nie zrozumieli partnerzy.

55'

Pique w sytuacji sam na sam do bramki, ale obrońca był na wyraźnym spalonym.

54'

Barcelona prowadzi trzema golami, ale cały czas szuka kolejnych trafień.

51'

Z pola karnego z pierwszej piłki uderzył Pierre-Emerick Aubameyang, tuż obok słupka!

1
1
50'

Dembele znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale został zablokowany.

48'

Błąd popełnił Pique, ale Marc-Andre ter Stegen naprawił błąd kolegi i obronił strzał rywala.

1
czas Druga połowa
46'

Osasuna Pampeluna. Schodzi: David Garcia. Wchodzi: Aridane Hernandez.

David Garcia #5
komentarz

Już po dwóch kwadransach w meczu wszystko było jasne. Do przerwy Barcelona prowadzi 3:0.

2
1
43'

Pierre-Emerick Aubameyang wpadł z piłką w pole karne gości, ale dogrywał do partnera niezbyt dokładnie.

1
41'

Sprzed pola karnego huknął Torres, ale kilka pięter ponad bramką.

1
40'

Zagranie do Rubena Garcii, ten jednak na wyraźnym spalonym.

38'

Gracze Osasuny nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy. Fatalny występ gości.

1
1
35'

Dembele starał się poszukać Torresa, ale na szósty metr zagrał zbyt mocno.

33'

Trochę ustały ataki Barcelony. Osasuna przez moment starała się coś zdziałać.

30'

Kolejne błędy obrony gości. Sędzia jednak odgwizdał spalonego.

1
1
29'

Próba gości, ale Vidal był na spalonym.

1
2
27'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pierre-Emerick Aubameyang. Asystował mu Ousmane Dembele. Dembele dośrodkował z prawej strony na szósty metr, a Aubameyang wślizgiem wpakował piłkę do bramki. 3:0!

26'

Bawi się Barcelona z Osasuną. Goście są bezradni, nie są w stanie zbyt wiele zdziałać.

3
2
23'

Kolejna próba Torresa, tym razem piłka nie poszybowała w światło bramki.

3
2
21'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres. Asystował mu Ousmane Dembele. Kapitalne dogranie Dembele do Torresa, a ten w sytuacji sam na sam spokojnie do bramki. 2:0!

11
6
1
1
18'

Alves miękko w pole karne, ale Pierre-Emerick Aubameyang do piłki nie dał rady dojść.

2
1
16'

Żółtą kartkę otrzymał David Garcia.

1
1
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ferran Torres. Pewny strzał Torresa. Bramkarz w przeciwnym rogu, a gospodarze się cieszą! 1:0!

8
4
2
2
13'

Herrera wyszedł z bramki chcąc zatrzymać Gaviego. Sędzia uznał, że bramkarz faulował. Rzut karny dla Barcelony!

4
3
2
2
13'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Vidal.

2
3
2
1
1
10'

Z piłką ruszył Dembele, w końcu zdecydował się na uderzenie, które jednak minęło bramkę gości.

1
3
2
6'

Nie zmienia się obraz gry. Barcelona cały czas w okolicach pola karnego, szuka premierowego gola.

5
5
1
2
1
3'

Od początku w ataku Barcelona. Przed momentem Torres domagał się podyktowania rzutu karnego, sędzia był innego zdania.