(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt do 2. połowy czekał na pierwszego gola w meczu, później było już dużo łatwiej. Królewscy nad wiceliderem mają już dziesięć punktów przewagi.

2
90+2'

Lee Kang-In uderzył po raz kolejny. Tym razem celnie, ale bramkarz gości pewnie obronił.

90'

Sędzia doliczył 5 minut.

1
89'

Lee Kang-In uderzał głową z sześciu metrów, ale ponad bramką Realu Madryt.

86'

RCD Mallorca. Schodzi: Iddrisu Baba. Wchodzi: Clement Grenier.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Iddrisu Baba #12
86'

Francuz już sobie poszedł gdzieś. Prawdopodobnie do szatni. Real w dziesiątkę.

2
2
85'

Problem ma Benzema, a Real już wykorzystał limit zmian.

4
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Marcelo. Z rzutu rożnego zagranie przed pole karne, Marcelo dośrodkował na piąty metr, a Benzema uderzeniem głową trafił na 0:3!

9
5
2
1
80'

Real. Schodzi: Ferland Mendy. Wchodzi: Marcelo.

80'

Drobnego urazu doznał Mendy i zejdzie z boiska.

78'

RCD Mallorca. Schodzi: Dani Rodriguez. Wchodzi: Amath Ndiaye.

Amath Ndiaye #23
Dani Rodriguez #14
78'

RCD Mallorca. Schodzi: Takefusa Kubo. Wchodzi: Lee Kang-In.

Lee Kang-In #19
1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Pewny strzał Francuza, bramkarz w przeciwnym rogu. Już raczej po emocjach. 0:2!

Real Madryt
3
3
76'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Maffeo.

75'

Kontra Realu, Benzema do Viniciusa, a ten został podcięty w polu karnym. Sędzia nie miał wątpliwości. Rzut karny!

3
71'

Rodrygo ostro potraktowany przez rywala z kontuzją stopy opuszcza plac gry.

71'

Real. Schodzi: Rodrygo Goes. Wchodzi: Marco Asensio.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Raíllo.

Jose Raíllo #21
68'

RCD Mallorca. Schodzi: Antonio Sanchez. Wchodzi: Salva Sevilla.

Salva Sevilla #8
Antonio Sanchez #10
68'

RCD Mallorca. Schodzi: Angel Rodriguez. Wchodzi: Abdon Prats.

Abdon Prats #9
1
65'

Groźnie z dystansu uderzył Baba, Courtois obronił. Gospodarze przyczajeni, ale na swój moment czekają.

63'

Real ma mecz pod kontrolą. Królewscy nie pozwalają gospodarzom na zbyt wiele.

61'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Eduardo Camavinga.

60'

Real. Schodzi: Federico Valverde. Wchodzi: Luka Modrić.

60'

Dani Rodriguez uderzył z rzutu wolnego, ale wysoko ponad bramką.

1
58'

Casemiro zagrał ręką i wyśmiał sędziego, który wszystko widział.

57'

Real szuka kolejnego gola. Zaczęli gubić się gracze gospodarzy.

1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Karim Benzema. Baba pozwolił sobie odebrać piłkę przed polem karnym. Po chwili goście wyszli 2 na 1. Benzema do Viniciusa, a ten w sytuacji sam na sam o bramki. 0:1!

54'

Coraz bardziej sfrustrowani są piłkarze Realu. Miało być lekko, łatwo i przyjemnie, a tymczasem jest ciężko.

52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lucas Vazquez.

51'

Valverde szukał miejsca do oddania strzału, ale zbyt długo i został zablokowany.

1
47'

Od początku 2. połowy w ataku Real. Przed momentem dalekie zagranie do Benzemy, który jednak do piłki nie doszedł.

czas Druga połowa
komentarz

Real Madryt zrobił niewiele, aby prowadzić w meczu. To gospodarze byli bliżej bramki, kiedy trafili w słupek.

2
1
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

44'

Slalom Viniciusa między obrońcami, strzał Alaby w ostatnim momencie zablokował obrońca.

42'

Po raz kolejny z dystansu uderzył Kroos, ale ponownie daleko od bramki strzeżonej przez Sergio Rico.

2
1
38'

Real wciąż dość statyczny, ale być może taką taktykę obrali goście.

35'

Przed szansą gospodarze. Angel padł w polu karnym, ale bez reakcji sędziego. Do piłki doszedł Pablo Maffeo i trafił w słupek! Z dalekiej podróży wrócili właśnie Królewscy!

1
32'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Rodriguez.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

2
2
32'

Weszliśmy w ostatnich kwadrans 1. połowy. Real nie potrafi stworzyć sobie groźnej okazji. Można odnieść wrażenie, że goście cały czas grają na niższym przełożeniu.

29'

Odpowiedź Realu, mocno uderzył Kroos, ale piłka poszybowała daleko od bramki gospodarzy.

27'

Płaski strzał oddał Olivan, Courtois nie miał problemów ze skuteczną interwencją.

25'

Zbyt wolno swoje akcje rozgrywają Królewscy. Próby gości są przewidywalne i nawet drużyna z nizin La Ligi potrafi póki co je przerywać.

22'

Real nie kwapi się do zdecydowanego ataku. Królewscy mają sporo czasu, gospodarze swoje ambicje.

19'

Strzelał Kubo, ale do szczęścia zabrakło bardzo dużo. Piłka w sporej odległości minęła bramkę gości.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Valverde.

2
1
14'

Szukają dziury w defensywie gości gracze Realu. Piłkarze Mallorki, poza niepewnymi pierwszymi minutami, nie popełniają błędów.

11'

Pierwsza próba miejscowych. Muriqi otrzymał piłkę, momentalnie uderzył, ale w bramkę nie trafił. To było pierwsze ostrzeżenie dla gości.

10'

Nie zmienia się obraz meczu. Cały czas przy piłce Real Madryt. Gracze Mallorki skupieni w okolicach własnego pola karnego.

7'

I kolejna próba gości. Strzelał Mendy, Rico sparował piłkę na rzut rożny.

1
1
6'

Pierwsza próba Królewskich. Dogranie do Benzemy, ten uderzył z trudnej pozycji, ale Rico na posterunku.

3'

Od początku Real Madryt przy piłce. Królewscy dość spokojnie rozgrywają swoje akcje.