Żółtą kartkę otrzymał Isi Palazon.

1
1
84'

Zawodnik Rayo od razu chciał wejść na boisko. Jeszcze przed chwilą zwijał się z bólu, a teraz na pełnym sprincie pobiegł do strefy zmian. Wściekają się kibice Barcelony.

1
2
83'

Isi Palazon ucierpiał w tej sytuacji. Został mu założony opatrunek. Gra wznowiona.

2
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Luuk de Jong.

1
1
1
2
3
81'

Luuk de Jong składał się do strzału przewrotką, ale trafił w rywala zamiast w piłkę.

1
1
80'

Potężny strzał z dystansu oddał Depay! Takich sytuacji brakowało w dzisiejszym meczu. Dimitrievski broni z trudem.

78'

Kolejni piłkarze Rayo leżą na murawie. Brzydki mecz zrobił się w ostatnich minutach. Praktycznie nie ma gry w piłkę.

1
75'

Gra została już wznowiona. Barcelona ma nieco ponad kwadrans, by doprowadzić przynajmniej do remisu, choć to i tak nie będzie satysfakcjonować gospodarzy.

72'

Dimitrievski doznał chyba jakiegoś urazu. Oczywiście nie podoba się to kibicom.

1
2
72'
70'

Szansa dla gospodarzy! Dośrodkowanie Araujo z prawego skrzydła, przepuścił piłkę Dembele i świetną okazję na siódmym metrze miał Depay, jednak trafił w ofiarnie interweniującego obrońcę Rayo!

3
3
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Balliu. Prawdopodobnie za grę na czas.

2
1
68'

Nerwowo na boisku. Narasta frustracja wśród zawodników Barcelony. Ich zdaniem sędzia podejmuje kontrowersyjne decyzje.

1
1
1
1
67'

Rayo Vallecano. Schodzi: Oscar Valentin. Wchodzi: Oscar Trejo.

Oscar Valentin #23
1
66'

Oscar Valentin nagle usiadł na murawie. Wygląda to na jakieś problemy zdrowotne.

65'

Rayo nie ogranicza się wyłącznie do defensywy. Podchodzi do wyższego pressingu, stara się wyprowadzać kontry. Co prawda gospodarze są przez blisko 70 proc. czasu gry przy piłce, ale nie ma to przełożenia na sytuacje.

62'

Była szansa dla Barcelony. Depay podawał prostopadle do Nico Gonzaleza, ale ten zawahał się przez ułamek sekundy, przez co zdążył go zablokować obrońca Rayo.

1
1
60'
59'

Dembele z rzutu rożnego. Źle. Pewnie na przedpolu łapie piłkę bramkarz Rayo.

2
1
58'

Kontratak Barcelony. Dembele zagrał piłkę przed pole karne do Alby, który po raz kolejny starał się zaskoczyć strzałem Dimitrievskiego, ale ponownie zabrakło nieco precyzji.

1
56'

Rayo Vallecano. Schodzi: Santi Comesana. Wchodzi: Pathe Ciss.

Pathe Ciss #21
Santi Comesana #6
56'

Rayo Vallecano. Schodzi: Randy Nteka. Wchodzi: Sergi Guardiola.

Sergi Guardiola #16
Randy Nteka #9
1
55'

Gavi w tempo do Alby, lecz ten popełnił prosty błąd w przyjęciu piłki.

1
54'

Miękkie podanie Busquetsa w pole karne, odegranie Dembele do de Jonga, ale ten został uprzedzony przez rywala. Nie klei się gra Barcelony w ofensywie.

1
1
51'

Goście od czasu do czasu starają się wyprowadzać kontry, jednak widać brak jakości w newralgicznych momentach. Przed momentem mieliśmy kolejną nieudaną próbę szybkiej akcji lewą stroną.

50'

Rayo dzielnie się broni. Barcelona w dalszym ciągu ma problemy z kreowaniem stuprocentowych sytuacji.

47'

Dośrodkowanie Dembele z prawego skrzydła, ale piłka nie dotarła do Aubameyanga.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania na Camp Nou!

komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

1
komentarz

Po 45 minutach Rayo Vallecano niespodziewanie prowadzi na Camp Nou 1:0!

1
2
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
45'

Z rzutu wolnego Dembele uderzył nad bramką.

2
45'

Rajd Dembele środkiem pola i będzie rzut wolny dla Barcelony. Do bramki ok. dwadzieścia metrów.

1
1
43'

Po chwili futbolówka znalazła się w siatce po uderzeniu Ferrana Torresa, ale sędzia słusznie dopatrzył się spalonego.

42'

Piękny strzał oddał Gavi i piłka trafiła w poprzeczkę!

1
1
41'

Cały czas bez pomysłu Barcelona. Teraz ma problemy, by ominąć pierwszą linię pressingu Rayo.

1
39'

Strata Rayo, ruszyli momentalnie do kontry gospodarze, ale Dembele starał się wymusić rzut wolny tuż przed polem karnym. Nie dał się na to nabrać arbiter.

38'

Barcelona miała rzut wolny, ale faulował w ofensywie Araujo.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Santi Comesana. Faul taktyczny.

34'

Ależ błędy Rayo w wyprowadzeniu piłki. Barcelona miała stuprocentową sytuację zupełnie z niczego. Dembele zagrywał wzdłuż bramki do Aubameyanga, ale ten został w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońcę.

34'

Wymieniają kolejne podania zawodnicy Barcelony, ale nie zdobywają terenu. W związku z tym desperacki strzał z dystansu oddał Dembele. Piłka poszybowała w okolice stadionu Espanyolu.

2
31'

Dembele próbował dośrodkowywać raboną, ale nie wyszło to najlepiej. Piłka szczęśliwie trafiła jeszcze przed polem karnym do Alby, jednak ten uderzył wysoko nad bramką.

30'

Oscar ucierpiał w jednym ze starć. Potrzebna była pomoc medyczna. Rayo w dziesiątkę przez moment.

29'

Xavi ukarany żółtą kartką za protesty.

1
1
1
28'

Gavi faulowany w polu karnym przez Comesanę, gwizdek sędziego i... spalony. Kontrowersyjna decyzja.

1
2
26'

W strzałach... 2:1 dla Barcelony. Nie świadczy to najlepiej o tym meczu.

25'

Zaskakujące uderzenie Alby z dystansu. Prawą nogą. Piłka przeleciała centymetry obok bramki!

24'

Kolejna strata Barcelony w środku pola. Coraz więcej negatywnych emocji na trybunach, bo gospodarze bardzo słabo zaczęli to spotkanie.

21'

Szarżował prawym skrzydłem Dembele, jednak doskonale przeczytał jego zamiary Fran Garcia. Dobra interwencja zawodnika gości już w polu karnym.

20'

Poirytowani kibice na Camp Nou. Jęk zawodu po niecelnym podaniu de Jonga w pozornie łatwej sytuacji.

18'

Groźne podanie w kierunku Alvaro Garcii z głębi pola, ale przeczytał to ter Stegen i skutecznie interweniował na szesnastym metrze.

17'

Gra się zaostrzyła. Na razie bardzo mało jest piłki w piłce. Zdecydowanie więcej fizycznej walki, głównie ze strony Rayo, choć Barcelona też stara się nie odstawiać nogi.

14'

Praktycznie cały czas gra toczy się na połowie gości. Problem w tym, że niewiele z tego wynika.

1
13'

Spore zamieszanie w polu karnym Rayo. Ferran Torres się zawahał i nie oddał strzału z kilku metrów, po chwili przejął piłkę Araujo, ale uderzył za lekko i nie zaskoczył Dimitrievskiego.

11'

Ciekawa akcja Rayo. Nteka zagrywał na jeden kontakt do Isiego, ale ten był minimalnie spóźniony i nie zdołał wbiec przed rywala. Niewiele brakowało, a zawodnik Rayo znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

10'

Trochę w szoku są gospodarze. Rayo jest ustawione bardzo głęboko i jak na razie nie popełnia błędów w defensywie. Na nic zdaje się atak pozycyjny ekipy Xaviego.

1
1
1
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alvaro Garcia.

No i mamy sensację! Pierwsza akcja Rayo i od razu gol! Świetne prostopadłe podanie z głębi pola, Alvaro Garcia opanował piłkę w polu karnym i precyzyjnym strzałem przy bliższym słupku zaskoczył ter Stegena!

Alvaro Garcia #18
10
5
2
3
4
5'

Na razie gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Przy piłce Barcelona. Brakuje jednak konkretów, jakiegoś przyspieszenia na połowie rywala.

3'

Rayo szybko traci piłkę. Nie radzą sobie z pressingiem goście.

1
3'

Od razu ruszyli do ataku gospodarze. Długo budowali pierwszą akcję, wreszcie piłkę dostał Dembele, dośrodkowanie na dalszy słupek, ale wybijają zawodnicy Rayo.

1'

Rozpoczynamy mecz FC Barcelona - Rayo!

2
1
czas Start meczu
20:58

Zawodnicy wychodzą płytę boiska.

Jakim wynikiem zakończy się mecz na Camp Nou?