(1:0)
Zakończony
Atletico Madryt
90+2'

Ofiarna interwencja Courtois! Trafiony piłką centralne w głowę po potężnym strzale z woleja Felixa.

6
1
1
90+1'

Rezygnacja na twarzy Felixa, który nie opanował piłki po długim zagraniu Kondogbii.

2
2
2
2
1
90'

Spotkanie potrwa o przynajmniej trzy minuty dłużej.

1
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał David Alaba.

Real Madryt
2
2
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Luis Suarez.

6
2
88'

Spięcie pomiędzy Alabą i Suarezem.

1
1
86'

Kontra Realu, ale Valverde podawał za mocno do Nacho.

1
85'
84'

Trzy z rzędu rzuty rożne dla Atletico. Za każdym razem bez problemu radzą sobie gospodarze. Trzecia próba była najgorsza i piłka wylądowała na aucie.

1
2
81'

Real Madryt. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Nacho.

1
1
1
1
1
80'

Suarez skiksował w polu karnym, choć miał sporo miejsca do oddania strzału. Courtois broni bez problemu.

2
1
80'

Tym razem bezpośrednio z rzutu wolnego strzelał Lemar, ale Courtois nie dał się zaskoczyć. Przypilnował bliższego słupka.

3
1
1
1
1
79'

Mendy faulował Lemara. Chcieli szybko wykonać rzut wolny goście, jednak sędzia zastopował ich zapędy. Będzie gra na gwizdek.

1
77'

Blisko kolejnej bramki dla Realu! Mendy zagrał płasko wzdłuż pola karnego, był na piątym metrze Vinicius, jednak zabrakło mu centymetrów, by trącić piłkę.

1
3
76'

Ostre wstrzelenie piłki w pole karne Realu, mogło to zaskoczyć Courtois, ale Belg nie popełnił błędu.

3
2
1
1
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia. Faulowany Casemiro.

2
74'

Modrić dostał owacje od kibiców, bo w znakomitym stylu zatrzymał dryblującego Felixa.

3
2
1
72'

Kontra Realu. Ależ pobiegł na pełnym sprincie Modrić. Miał do wyboru tylko Jovicia, podał w jego kierunku, ale ten nie decydował się na przyjęcie piłki, tylko przepuścił ją z nadzieją, że ktoś jest za jego plecami. Był, ale rywal.

1
1
1
71'

Obraz gry nie ulega zmianie. Atletico musi gonić, jednak Real nie pozwala rywalowi na zbyt dużo. Królewscy kontrolują wydarzenia na boisku.

2
67'

Carvajal na jeden kontakt do Jovicia, jednak ten nie zdołał minąć Felipe na szesnastym metrze, a to otworzyłoby mu drogę do bramki.

1
1
66'

Modrić uspokoił grę w środkowej strefie boiska. Atletico dość niezgrabnie zbierało się do pressingu.

1
65'

Gromkie "OLE" niesie się z trybun po kolejnych podaniach zawodników Realu.

2
1
63'

Odzyskali równowagę zawodnicy Realu po naporze Atletico na początku drugiej połowy.

2
61'

Dobre dośrodkowanie Lemara na dalszy słupek, przysnęli trochę obrońcy Realu, jednak strzał zawodnika gości był niecelny.

2
60'

Atletico. Schodzi: Angel Correa. Wchodzi: Renan Lodi.

60'

Atletico. Schodzi: Matheus Cunha. Wchodzi: Luis Suarez.

57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Vinicius Junior.

Nie dowierza Oblak, nie dowierza Simeone. Atletico przeważało, ale jeden kontratak Realu wystarczył, by gospodarze podwyższyli prowadzenie! Kroos do Jovicia, ten na lewo do Viniciusa, Brazylijczyk wypatrzył niepilnowanego w polu karnym Asensio, który technicznym strzałem wpakował piłkę do bramki!

19
8
3
3
57'

Lemar był bliski oddania strzału z pola karnego, ale miał problemy z przyjęciem piłki. Mógł uderzać bez przyjęcia, wybrał inaczej. Od razu doskoczyło do niego trzech rywali.

54'

Goście nie wykorzystali prostej straty Viniciusa na własnej połowie, choć początkowo zanosiło się na jeszcze jeden groźny atak.

1
53'

Atletico wyraźnie odmienione w drugiej połowie. Real jakby był trochę w szoku.

52'

To mógł być kolejny dobry kontratak Atletico, lecz Felix podawał niecelnie do biegnącego prawym skrzydłem Cunhi.

51'

Stuprocentowa sytuacja Atletico! Felix zagrał świetnie w pole karne, Cunha wyszedł na czystą pozycję, uderzył mocno, jednak doskonale broni Courtois!

7
1
1
2
50'

Długo rozgrywali swoją akcję goście, w końcu z osiemnastu metrów płasko strzelał Felix, Courtois wypuścił piłkę przed siebie, ale zdążył ją złapać przed dobitką.

3
48'

Real przed szansą na drugiego gola! Asensio dostał kapitalne podanie od Viniciusa, był w zasadzie w sytuacji sam na sam z Oblakiem, jednak za długo zwlekał z oddaniem strzału i został zablokowany. Po chwili nie potrafił uderzyć również Vinicius.