Krwawi Casemiro. Został trafiony w twarz przez rywala.

Jedna z ostatnich szans, ale Pere Milla został powstrzymany wślizgiem przez Casemiro.

1
1
1
90+2'

Fatalne zachowanie Mariano, który oddał bardzo niecelny strzał z dwudziestu metrów mimo iż miał z lewej strony niepilnowanego Hazarda. Belg tylko spuścił głowę.

1
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

1
90'

Kontra Realu. Carvajal był już w polu karnym, ale nie potrafił dograć piłki do ustawionego przy dalszym słupku Mariano.

1
88'

Bardzo nieudany strzał Mariano z ostrego kąta. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Pere Milla. Asystował mu Dario Benedetto.

Ależ fatalna strata Realu na własnej połowie. Casemiro trafił w głowę Benedetto, piłka odbiła się tak, że w sytuacji sam na sam z Courtois znalazł się Pere Milla i bez problemów pokonał Belga. Będą jeszcze emocje!

3
85'
83'

W dalszym ciągu nie zmienia się obraz gry. Real Madryt kontroluje wydarzenia na boisku.

1
81'

Elche CF. Schodzi: Fidel. Wchodzi: Ivan Marcone.

wchodzi Wchodzi
Ivan Marcone #23
schodzi Schodzi
Fidel #16
81'

Elche CF. Schodzi: Omar Mascarell. Wchodzi: Pere Milla.

81'

Elche CF. Schodzi: Lucas Boye. Wchodzi: Tete Morente.

Tete Morente #11
79'

Dośrodkowanie Viniciusa i reklamowali zagranie ręką we własnym polu karnym u jednego zawodników Elche, jednak sędzia był innego zdania.

1
77'

Włączył się do akcji ofensywnej Alaba, dostał idealne podanie w tempo, ale nie chciał strzelać, a próbował efektownie odegrać piłkę do będącego obok Mariano, jednak Austriak skiksował.

1
76'

Królewscy już zdecydowanie dominują na boisku. Widać, że Elche ma o jednego zawodnika mniej.

1
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Luka Modrić.

I chyba jest już po meczu! Prostopadłe podanie Modricia, Vinicius wbiegł na pełnej prędkości w pole karne i z ostrego kąta przelobował wychodzącego z bramki Casillę!

15
12
2
71'
71'

Elche CF. Schodzi: Lucas Perez. Wchodzi: Dario Benedetto.

70'

Kolejna centra w wykonaniu Asensio, jednak tym razem nikt nie wbiegał w pole karne. Był w okolicy Mariano, lecz zabrakło u niego pazerności.

1
68'

Dobre dośrodkowanie Carvajala na dalszy słupek, Mariano uprzedził obrońcę, ale oddał zbyt lekki strzał głową i Casilla pewnie złapał piłkę.

1
66'

Teraz obraz gry zdecydowanie ulegnie zmianie. Już widać, że goście będą zdecydowanie dłużej utrzymywać się przy piłce.

1
65'

Real Madryt. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Ferland Mendy.

64'

Gospodarze protestują, ale nie mają racji. Decyzja sędziego jest słuszna.

1
1
63'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Raul Guti. Komplikuje się sytuacja Elche. Raul Guti faulował Kroosa i arbiter wycenił to na żółtą kartkę. Bardzo nieodpowiedzialny wślizg.

Raul Guti #8
Elche CF
2
62'

Ależ teraz przyspieszyli gospodarze. Mojica popisał się kapitalnym płaskim dośrodkowaniem, minął się z piłką Alaba, ale na ratunek ruszył Marcelo i wybił futbolówkę poza boisko. Blisko gola wyrównującego!

61'

Pół godziny do końca spotkania. Druga połowa jest wyraźnie słabsza niż pierwsza. Nie ma zbyt wielu emocji na boisku.

60'

Jeszcze jeden rzut rożny dla gospodarzy, jednak po raz kolejny dobrze radzi sobie z dośrodkowaniem Fidela defensywa Królewskich.

59'

Korner dla Elche. Dośrodkowanie Fidela, ale wybija piłkę Casemiro.

58'

Dalekie podanie do Viniciusa, ale ten nie potrafił utrzymać się przy piłce. Łatwo stracił ją na rzecz Palaciosa.

1
1
1
1
1
55'

Zaskakująca postawa Realu Madryt, który jakby był zadowolony z jednobramkowego prowadzenia.

54'

Mojica podawał prostopadle w kierunku Pastore, ale ten był na minimalnym spalonym. Chwilę wcześniej goście mieli okazję do kontry, jednak Mariano i Asensio nie zdołali rozegrać dobrze tej akcji.

52'

W odpowiedzi mieliśmy akcję Elche. Pastore centrował na dalszy słupek do Fidela, ten miał trochę miejsca w polu karnym, ale strzelił tylko w boczną siatkę.

52'

Kroos doszedł do sytuacji strzeleckiej na dwudziestym metrze, jednak został zablokowany.

51'

Real Madryt wydaje się kontrolować wydarzenia na boisku. Vazquez zagrywał płasko w pole karne, był na bliższym słupku Asensio, jednak nie trafił czysto w piłkę.

49'

Na razie niewiele dzieje się na boisku na początku tej drugiej połowy.

48'

Dośrodkowanie Kroosa z rzutu rożnego i pewnie piąstkował Casilla. Jeszcze ucierpiał w tej sytuacji Mojica.