2
1
1
komentarz

Po meczu Robert Lewandowski otrzyma jeszcze trofeum dla najlepszego strzelca Bundesligi.

11
3
2
1
3
komentarz

Koniec słodko-gorzkiego sezonu dla Bayernu. Mistrzostwo Niemiec jest, ale ten klub ma przecież większe aspiracje.

3
1
1
1
1
90+4'

Jeszcze piłkę meczową mieli piłkarze Wolfsburga! Akcję wyprowadzał Białek, zagrał do Phillipsa, a ten jednak spudłował.

3
2
2
1
2
90+2'

Trwa druga z co najmniej trzech doliczonych minut przez arbitra.

2
2
90'

Bardzo dobry powrót Roussillona, by powstrzymać Musialę.

1
3
90+1'

VfL Wolfsburg. Schodzi: John Anthony Brooks. Wchodzi: Sebastiaan Bornauw.

wchodzi Wchodzi
Sebastiaan Bornauw #3
schodzi Schodzi
1
89'

Sane urwał się obrońcom, znalazł się w sytuacji sam na sam iii... spudłował.

2
5
4
1
9
88'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Omar Richards.

1
5
2
3
85'

Słaby strzał Musiali po ziemi  dystansu. Casteels bez problemu.

1
3
2
10
84'

Aj, Lewandowski przepuścił piłkę po zagraniu z prawej strony, by ta doszła do Sane, lecz Sane wyglądał na zaskoczonego, że ta piłka do niego doszła.

2
2
6
4
10
81'

Bayern Monachium. Schodzi: Joshua Kimmich. Wchodzi: Gabriel Vidović.

Gabriel Vidović #38
1
1
82'

Kolejna próba Choupo-Motinga po idealnym zagraniu w tempo od Sane, lecz zabrakło celności Kameruńczykowi.

1
1
3
79'

Musiala chciał telepatycznie ulokować Roberta Lewandowskiego w innej strefie niż Polak faktycznie był. Zagrał piłkę i... nic.

1
2
5
5
76'

Brooks w porę uprzedził Choupo-Motinga zbierającego się do strzału.

2
9
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Dayot Upamecano.

2
1
5
1
7
74'

Max Kruse próbując wybić piłkę trafił w sędziego. Mamy przerwę w grze, chwilę dyskusji...

1
3
1
72'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Mickey van de Ven. Wchodzi: Jerome Roussillon.

Mickey van de Ven #5
1
2
72'

VfL Wolfsburg. Schodzi: Yannick Gerhardt. Wchodzi: Aster Vranckx.

Aster Vranckx #8
2
71'

Blokowany strzał Lewandowskiego przez Brooksa.

2
1
3
1
8
69'

I już zagranie na bliższy słupek Sane, ale będzie z tego tylko, a może aż, rzut rożny.

4
2
66'

Mamy chwilę spokoju na Wolkswagen Arena.

3
2
67'
63'

Strzał bezpośredni Kimmicha z rzutu rożnego, ale czujnie bramkarz Wolfsburga!

2
2
8
2
62'

Jeszcze Gnabry z pola karnego lewą nogą... będzie rzut rożny.

5
1
1
1
2
61'

A teraz okazja Lewandowskiego po rzucie rożnym! Trochę zamieszania w polu karnym gospodarzy mogło się dla nich zakończyć źle.

3
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Max Kruse. Asystował mu Mickey van de Ven.

No i proszę! Mamy gola wyrównującego! Stanisić nie upilnował na van de Vena, który z lewej strony wrzucił piłkę na piąty metr, gdzie akcję zamykał Max Kruse!

Asysta:
4
2
2
11
56'

Póki co po zmianie stron klarownych sytuacji raczej brak.

5
1
53'

Kruse nie chciał uderzać, chciał wrzucać. Wyszedł centrostrzał i musi przepraszać kolegów.

2
1
1
51'

Groźna wrzutka Kruse, lecz poradzili sobie defensorzy z Monachium.

5
1
50'

Starcie Lacroix z Lewandowskim. Ucierpiał obrońca Wolfsburga, ale faul Polaka zdecydowanie nie na kartkę.

9
1
9
2
48'

Zagranie Goretzki w pole karne, ale źle zaadresowane.

3
1
6
1
46'

Oba zespoły już na murawie, goście wznowili grę.

7
6
2
czas Druga połowa
Czy Wolfsburg doprowadzi do remisu w II połowie?
2
1
komentarz

Za nami 45 minut gry. Spora przewaga Bayernu, ale gospodarze mają momenty. Jeden z nich dał im słupek w pierwszym kwadransie, a drugi dał gola tuż przed przerwą. Tu jeszcze może być ciekawie!

2
3
4
1
1
45'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jonas Wind. Asystował mu Max Kruse.

Wilki nie rezygnują! Zagranie z lewej strony Kruse wydawało się że nieco za plecy, ale jednak to właśnie zmyliło defensorów Bayernu i otworzyło przestrzeń Windowi do uderzenia z pierwszej piłki z pola karnego. Jest gol kontaktowy!

3
3
9
6
14
43'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Nmecha.

6
1
3
1
42'

I znowu Lewandowski! Tym razem Polak pokusił się o strzał z lewej strony pola karnego. Niewiele brakowało do tego, by piłka wpadła do siatki!

22
5
6
2
2
42'
7
2
2
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Thomas Mueller.

Akcję zaczął Goretzka, odegrał na bok pola karnego do Muellera, a Robert Lewandowski pobiegł na piąty metr i głową pokonał bramkarza Wolfsburga.

128
54
10
7
8
38'

Trener gospodarzy Florian Kohfeldt ukarany żółtą kartką.

7
3
1
1
2
37'

Lewandowski zagrywa na wolne pole do Muellera, lecz ubiegli go defensorzy Wolfsburga.

6
8
4
2
5
33'

Świetny strzał z dystansu Lukasa Nmechy po podaniu Kruse. Centymetry obok słupka bramki Neuera.

4
3
6
1
2
30'

Alphonso Davies zagrał ładnie z pierwszej piłki w stronę Lewandowskiego, ale Casteels przeczytał to, wyszedł z bramki i złapał piłkę.

3
4
7
3
7
29'

Wrzutka na Winda, piłka leci nad poprzeczką.

2
1
3
1
1
28'

Schlager położył Daviesa, miękko dośrodkował do wbiegającego Kruse, ale w porę wrócił Stanisić i wygłówkował piłkę na rzut rożny.

3
1
3
1
1
27'

Lewandowski rozpędził się w stronę bramki Casteelsa, przerywają to obrońcy.

3
3
7
4
26'

Kruse ładnie przytrzymał piłkę i dał się sfaulować Musiali. Zanosiło się na kartkę, ale jednak sędzia po nią nie sięga.

4
1
24'

Jamal Musiala trafia do siatki, Bayern cieszy się z bramki, ale ten gol nie będzie uznany. W momencie strzału Alphonso Davies był na spalonym, a dodatkowo zasłaniał pole widzenia bramkarzowi Wolfsburga. Dalej Bayern prowadzi 1:0.

2
1
4
3
2
22'

Ucierpiał Lucas Hernandez, mamy chwilę przerwy.

5
2
21'

Jak widać, Bayern na razie prowadzi, ale gospodarze mieli też jedną bardzo groźną akcję. Teraz jednak tempo gry spadło.

2
1
2
19'

A Bayern już chciał pójść za ciosem. Lewandowski w ostatniej chwili uprzedzony przez obrońców.

1
2
12
4
2
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Josip Stanisić. Asystował mu Joshua Kimmich.

Wrzutka Kimmicha z rzutu rożnego, pojedynek główkowy z Windem wygrywa prawy obrońca Bayernu i pakuje piłkę do siatki!

12
5
7
2
3
16'

Kimmich wycofał piłkę do Lewandowskiego, ale przeczytali to obrońcy i przecięli piłkę.

3
7
2
15'

I proszę, świetna szansa dla Wolfsburga! Lacroix zamyka dośrodkowanie i trafia w słupek!

1
4
3
14'

Pierwsza składna akcja miejscowych. Gerhardt przytrzymał piłkę, szukał podania do partnera, ale został zablokowany. Będzie rzut rożny.

2
1
13'

Gnabry dostał piłkę na prawym skrzydle, zacentrował w pole karne, ale Musiala nie sięgnął tej piłki na czwartym metrze.

1
4
1
1
11'

Pierwsza szansa dla Roberta Lewandowskiego. Uderzenie z kilku metrów z kąta 45 stopni odbija golkiper Wilków.

6
5
3
1
1
10'

Rzut rożny mieli goście, ale dobre wyjście Casteelsa.

2
2
9'

Ładne przyspieszenie akcji przez Bayern, piłka do Muellera, ale zdążył interweniować bramkarz Wolfsburga.

2
5
1
8'

Musiala wymanewrował rywali i uderzył z granicy pola karnego. Jednak lekko i w środek bramki. Bez problemów łapie Casteels.

3
1
2
1
6'

Krąży piłka nad polem karnym gospodarzy, ale na razie bez większego zagrożenia.

1
1
3
1
1
4'

Za mocne podanie do Gnabry'ego, który wbiegał w pole karne.

1
1
1
2
3'

Upamecano uruchamia partnera ładnie zapowiadającym się podaniem, ale na zapowiedziach się skończyło.

1
5
1
2
2'

Gnabry zagrywa wzdłuż bramki do Musiali, ale strzał zablokowany. A na dodatek był jeszcze spalony