3
6
75'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Złe wybicie graczy Bochum, a Lewandowski z powietrza, kopniakiem w stylu karateki pakuje piłkę do siatki!

329
147
64
43
55
74'

Żółtą kartkę otrzymał Elvis Rexhbecaj.

6
3
2
4
9
72'

VfL Bochum. Schodzi: Cristian Gamboa. Wchodzi: Konstantinos Stafylidis.

Konstantinos Stafylidis #16
1
1
1
1
5
72'

Mocno Holtmann w pole karne, ale mija się tam z piłką Antwi-Adjei!

3
1
3
69'

Bochum kontruje jak nakręcone, ale brakuje dojścia do pola karnego. Wciąż jednak mają werwę.

1
4
3
6
7
66'

Coman szuka zwodów, ale potem psuje podania.

1
1
3
4
17
63'

Od razu odpowiedź Bochum, Holtmaaaaaaann tuż obok okienka!

1
3
5
3
8
63'

Ależ bajecznie zabrał się z piłką Lewandowski, ale wychodzi Esser i blokuje strzał z bliska!

9
3
12
13
10
59'

Sane z rzutu wolnego, ale tylko górna siatka.

5
8
6
6
8
58'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian GamboaFaulował Lewandowskiego przed polem karnym. Ma szczęście, że nie był ostatnim obrońcą, bo to ocierało się o czerwoną.

11
3
4
2
4
56'

Antwi-Adjei i Hernandez zderzyli się głowami, trzeba przerwać grę.

2
11
8
1
55'

Bayern szuka przeszywających podań, obrona Bochum gęsto stoi.

5
6
5
3
5
52'

Uwaga, Lewandowski sam na sam, mija bramkarza, ale jednocześnie siebie wygania na prawie zerowy kąt i nie trafia do siatki! Zdążyli dwaj obrońcy dobiec na zasłonę, więc trudno powiedzieć, czy to byłby strzał do pustej bramki.

9
6
10
22
22
52'

8
49'

Gol! NIE! Antwi-Adjei wykręcił Hernandeza i trafił do siatki, ale spalił przy podaniu Holtmanna! To mogło być już SZEŚĆ DO JEDNEGO!

4
4
10
3
19
47'

Piłka w siatce po strzale Osterhage, ale jest pozycja spalona!

5
7
4
3
11
46'

Szansa dla Holtmanna, ale nie wykorzystuje! Jest tylko korner dla gospodarzy.

2
2
3
10
czas Druga połowa
45+3'

Bochum gra jak Bayern w najlepszej formie. Bayern gra jak Bochum w kryzysie. Ten mecz zaprzecza wszelkiej logice!

16
13
14
7
14
45+1'

6
4
5
3
10
45'

Najlepsze 45 minut Bochum w tym sezonie. Ulreich przeżywa koszmar.

11
12
6
7
16
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gerrit Holtmann. Ściął z lewej strony do środka, zakładając siatkę Upamecano i przymierzył P E R F E K C Y J N I E! Kolejna pajęczyna z okna bramki zdjęta!

40
23
32
9
37
43'

Bayern wygląda jak oszołomiony bokser, musi jak najszybciej odrabiać straty!

9
13
14
8
5
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristian Gamboa. Asystował mu Patrick Osterhage. Założył siatkę Comanowi (!), koronka z Osterhage (!!), z ostrego kąta przymierzył w okienko!!! CO ZA GOOOOOL! CO TU SIĘ WYPRAWIA?!

52
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juergen Locadia. Wyczuł go Ulreich, ale nie dał rady! Sensacja!

32
19
16
21
51
36'

RZUT KARNY DLA BOCHUM! Upamecano zagrał ręką, blokując wysokie podanie!

11
10
13
9
27
35'

Ładnie się rozpędza Holtmann, ale ofiarnie powstrzymuje go Suele.

4
2
4
2
5
32'

Gnabry na Lewandowskiego i.. nie ma gola! Nie ma bramki pięknej jak bajki Disneya! Chciał Polak uderzać "nożycami", ale jeden z obrońców zablokował to tuż przed linią bramkową!

18
9
18
17
11
29'

Kimmich z ok. 30 metrów, ale nad poprzeczką.

8
6
6
7
7
26'

Coman z dystansu, ale nie dokręcił dobrze tej piłki... Od bramki wznowi Esser.

2
2
4
7
7
24'

Antwi-Adjei kontra Ulreich przed polem karnym! Pojedynek wygrywa bramkarz, a sędziowie i tak gwiżdżą pozycję spaloną. No, gorący jest ten mecz!

4
3
5
3
23'

Błąd Bochum w obronie, Lewandowski przejmuje piłkę, by po chwili stracił ją Sane. To mogło się zemścić!

5
1
9
6
7
21'

Bochum stara się szarpać, grać na kontry. Dość często dochodzi do piłki, ten wysoki doskok wciąż procentuje.

2
2
2
5
17'

Bayern chce się wziąć do roboty i szybko znowu mieć prowadzenie. Miał teraz okazję Lewandowski, ale jego strzał został zablokowany.

9
5
12
4
12
14'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Cristopher Antwi-Adjei. Asystował mu Gerrit Holtmann. Niespodziewana kontra Bochum! Locadia dopadł do piłki w środku pola, wypuścił Holtmanna. Ten przeciągnął grę z lewej na prawą stronę. Tam Antwi Adjei wykiwał Niklasa Suele i technicznym strzałem pokonał Ulreicha! Kiedy wydawało się, że... Dalej Państwo znają. Sensacyjny remis!

VfL Bochum
17
9
11
10
50
13'

Bayern już zaczyna kontrolować boisko. Szybki odbiór, spokojna wymiana podań. Mistrz łapie swój rytm.

15
7
3
1
9
11'

Długo trwała analiza VAR pod kątem spalonego w akcji, ale jest uznany! "Lewy" ma trafienie numer 25!

48
23
9
2
6
9'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Kingsley Coman. Ładnie i mądrze rozciągnięta obrona Bochum. Mueller gra na głowę Comana, ten radzi sobie z trudną piłką i zgrywa Lewandowskiemu, a Polak przyjął, przepchał się i z bliska pokonał bramkarza. Bayern ot tak zabił jakikolwiek optymizm, jaki pojawił się w Bochum!

210
101
10
10
20
6'

Wysoki pressing Bochum pozwala w miarę łatwo i sprawnie przejąć piłkę. Na razie Bayern wydaje się nieco zaskoczony takim zachowaniem gospodarzy.

2
2
10
8
9
5'

Odważnie gra Bochum, szybko. Teraz Antwi-Adjei gra płasko w pole karne, Ulreich ma jednak sytuację pod kontrolą.

2
2
7
1
4
3'

Zaskakujący strzał Holtmana, ale łapie to jednak Ulreich!

9
2
4
2
1
1'

Bayern gra na swojej połowie, a wciąż nie świecą się bandy reklamowe. To efekt awarii prądu. Na szczęście jest słonecznie, bezchmurnie, przez większość czasu nie powinno być problemów z grą za dnia.