Zakończony
Bayern Monachium
90'

A jednak - nie ma gola!

Sędziowie VAR podpowiedzieli głównemu, że Sane pomagał sobie ręką przy przyjęciu piłki.

12
8
18
17
35
89'

Gol! Strzelił Leroy Sane.

1:5! Sane trochę przypadkowo utrzymał się przy piłce przed polem karnym, a po chwili... oddał fantastyczny strzał z dwudziestu metrów. Trafił idealnie, w samo okienko!

70
30
18
13
21
88'

Jak podaje oficjalna strona Bundesligi, 65 bramek zdobytych przez Bayern po dwudziestu kolejkach jest nowym rekordem. Jeśli Bawarczycy utrzymają aktualną średnią, zakończą sezon ze 111 trafieniami.

18
5
4
6
8
86'

Z dystansu strzelał Sane... i Schwolow pewnie łapie piłkę.

23
8
9
11
26
86'

Nieudana próba dryblingu Lewandowskiego na skraju pola karnego. Poślizgnął się Polak i łatwo stracił piłkę.

14
5
9
16
37
84'

Na swojego gola wciąż poluje Robert Lewandowski, który nie miał zbyt wielu klarownych szans w tym meczu.

13
6
8
11
21
83'

Bayern wcale nie przejął się straconym golem. Goście grają jakby zupełnie nic się nie stało. W dalszym ciągu ich przewaga nie podlega żadnej dyskusji.

14
5
4
4
11
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jurgen Ekkelenkamp.

I mają honorowego gola gospodarze! Jego autorem Ekkelenkamp, który przelobował Neuera.

Jurgen Ekkelenkamp #10
18
9
16
10
29
80'
22
7
14
6
10
80'
18
5
12
2
8
80'

Hertha Berlin. Schodzi: Ishak Belfodil. Wchodzi: Jurgen Ekkelenkamp.

7
79'
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern złapał swojego rywala za gardło i nie zamierza wypuścić! Gnabry nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Strzelił lekko, tuż przy słupku.

47
19
9
5
7
77'

Okazja na 4:0! Mueller zagrał prostopadle do Gnabry'ego, ten przerzucił piłkę nad Schwolowem, ale z linii bramkowej wybił ją Gechter!

16
9
23
15
20
75'
GOOOOOOL!!!

Tak dobrze broniący w tym meczu Schwolow popełnił katastrofalny błąd! Podawał zbyt lekko w kierunku ustawionego na linii bocznej pola karnego Gechtera, wykorzystał to Sane, który uprzedził rywala i wpakował piłkę do pustej bramki!

78
29
12
6
17
74'

Wymieniają kolejne podania goście. Hertha nie potrafi odebrać piłki. Bayern ma to spotkanie pod całkowitą kontrolą.

12
10
8
5
11
71'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez Herthę. Belfodil zagrał w tempo w pole karne do Serdara, ale jego strzał w ostatniej chwili zablokował Kimmich.

14
8
9
5
12
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Suat Serdar. Spóźniony wślizg w nogi Kimmicha.

19
6
5
7
6
69'
69'
13
3
7
4
8
69'

Hertha Berlin. Schodzi: Myziane Maolida. Wchodzi: Stevan Jovetić.

Myziane Maolida #11
2
7
6
4
68'

Wrzutka z prawej strony, strzał Muellera i ponownie broni Schwolow.

3
7
11
9
6
67'

Ciekawa sytuacja przed polem karnym Bayernu. Doszło do przypadkowego zderzenia Lucasa Hernandeza z Neuerem. Na szczęście dla gości piłka została wcześniej dość daleko wybita i nie było większego zagrożenia.

7
6
9
4
9
66'

Okazja dla Bayernu! Mueller świetnie skleił piłkę na piątym metrze po zagraniu Gnabry'ego, miał czystą pozycję, ale znakomicie broni Schwolow!

9
3
9
11
25
65'

Bayern spokojnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

13
4
5
4
9
63'

Kimmich z rzutu rożnego, strzelał głową Lewandowski i ponownie pewnie broni Schwolow.

13
8
9
28
15
62'

Raz jeszcze Gnabry! Efektownie, przyjęciem piłki minął rywala w narożniku pola karnego, ale po chwili strzelił tylko w boczną siatkę.

5
4
4
7
11
61'

Gnabry przed kolejną okazją po świetnym długim podaniu Tolisso, ale uderzenie było minimalnie niecelne. Piłka przeleciała obok bramki.

4
3
6
6
12
58'

Hertha Berlin. Schodzi: Marton Dardai. Wchodzi: Fredrik Andre Bjorkan.

10
58'
57'

Nieco bardziej odważnie starają się atakować gospodarze. To coś, czego nie widzieliśmy wcześniej. Oczywiście ma to swoje konsekwencje, bo Bayern ma sporo okazji do kontrataków.

9
6
5
7
4
54'

Fatalne zachowanie Comana. Rewelacyjna kontra Bayernu, ale Coman nie oddał strzału, ani też nie podał do lepiej ustawionych kolegów. Zmarnowana szansa na trzeciego gola.

3
3
11
6
24
53'

Dla odmiany walczył o piłkę w polu karnym Herthy Lewandowski. Polak upadł, jednak sędzia nie dopatrzył się żadnego przewinienia.

2
5
9
7
17
52'

Ależ szansa dla Herthy! Jak to nie wpadło?! Kapitalne płaskie dośrodkowanie Mittelstaedta z lewej strony, ale wbiegający w pole karne Serdar strzelił obok słupka!