Watford FC
90+1'

Doliczone zostały trzy minuty.

90'

Fernandinho do Riyada Mahreza, ale obrońca skutecznie uniemożliwił oddanie dobrego strzału.

87'

Trochę zamieszana w polu karnym gości. Do sytuacji strzeleckiej doszedł Jack Grealish, ale połapał się Ben Foster i skutecznie interweniował.

86'

Joao Cancelo z dalszej odległości, ale mocno niecelnie.

85'

Ołeksandr Zinczenko stanął na drodze Sissoko przy strzale na bramkę.

84'

Moussa Sissoko wywalczył rzut rożny dla Watford FC.

84'

Dośrodkowanie wyłapane przez Fostera.

82'

Bliski szczęścia Joao Pedro, ale jednak strzelił głową obok bramki po tym rzucie wolnym.

75'

Watford FC. Schodzi: Imran Louza. Wchodzi: Edo Kayembe.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Imran Louza #6
75'

Chcieli ruszyć z akcją gospodarze, ale faulował Fernandinho.

72'

Bez zagrożenia ze strony The Citizens po grze z narożnika boiska.

71'

Manchester City. Schodzi: Rodri. Wchodzi: Riyad Mahrez.

69'

Watford FC. Schodzi: Ismaila Sarr. Wchodzi: Joao Pedro.

67'

Gra przerwana. Nie podnosił się z boiska Imran Louza po starciu z Fernandinho.

.

64'

Niewiele brakowało, a Watford mógł stracić kolejnego gola. Nieco pechowa interwencja Christiana Kabasele.

62'

Odgryźli się teraz gracze Watfordu. Z głębi pola piłkę otrzymał Emmanuel Bonaventure Dennis, ale nie przechytrzył Edersona.

61'

Manchester City nie zamierza poprzestawać na pięciu bramkach.

58'

Manchester City ze spokojem rozgrywa piłkę, w pełni kontrolując wydarzenia na boisku.

57'

. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

53'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Kevin De Bruyne.

The Citizens ruszyli z kontrą i nawet mimo problemów dotarli na 16. metr, gdzie piłkę dostał Jesus. Oddał jednak piłkę do De Bruyne, ale ten zaraz ją zwrócił na piąty metr i Jesus trafił po raz czwarty!

2
2
53'

Watford nie składa broni, ale gracze Roya Hodgsona stracili piłkę w środku boiska.

49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus.

Były małe problemy z komunikacją, ale VAR tylko potwierdził decyzję arbitra. Jesus z hat-trickiem!

2
2
46'

Bardzo mocny początek! Ruszyli z atakiem gospodarze i już po 13 sekundach byli w polu karnym. Ben Foster faulował przy tej interwencji i będziemy mieli "jedenastkę"!

46'

Zaczynamy drugą połowę!

komentarz

Zmiany szykują w obu klubach z Manchesteru.

komentarz

W sobotę odbył się już jeden mecz. O starciu Arsenal FC z Manchesterem United więcej przeczytacie w poniższej relacji.

45+2'

Nie było zagrożenia bezpośrednio po stałym fragmencie gry. Strzał z daleka również pozostawiał sporo do życzenia.

45+2'

Będzie rzut rożny dla Watfordu.

45+1'

Sterling stracił równowagę w polu karnym i nie zdołał oddać strzału.

45+1'

Dwie minuty doliczone. Watford dobrze wyszedł spod pressingu.

45'

Manchester City nie forsuje tempa, uspokaja grę. Być może zechcą przyspieszyć w samej końcówce, by jeszcze ukąsić rywala.

43'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Joao Cancelo. Za faul na Tomie Cleverleyu.

41'

Ben Foster musiał ratować sytuację wyjściem poza pole karne. Jeden błąd obrońcy mógł go pozostawić sam na sam z Raheemem Sterlingiem.

41'

Jest druga bramka Joelintona dla Newcastle United!

38'

Zmiana wyniku na Carrow Road w Norwich. Gospodarze od 35. minuty przegrywają 0:1 z Newcastle United po bramce Joelintona.

37'

Mogło być 4:1! Gabriel Jesus spod końcowej linii wycofał do Raheema Sterlinga, lecz ten huknął nad bramką.

34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodri. Asystował mu Gabriel Jesus.

Kevin De Bruyne szukał podaniem kolegi z zespołu. To nie do końca się udało, do tego był faulowany. Akcję jednak kontynuowano i Manchester City odzyskał piłkę. Jesus podał do Rodriego, który był akurat obok leżącego De Bruyne. Potężne uderzenie było nie do obrony!

2
2
32'

Bezpośrednio po rzucie rożnym i dośrodkowaniu Kevina De Bruyne zagrożenia nie było, ale przed polem karnym piłka spadła pod nogi Fernandinho. Ten jednak uderzył wysoko nad bramką.

31'

Jednocześnie trwają dwa inne mecze Premier League: Leicester City vs Aston Villa oraz Norwich City vs Newcastle United. Tam, jak dotąd, bez goli.

30'

Przyjezdni szukają kolejnej szansy. Muszą jednak uważać na kontry.

30'

Watford FC, mimo dwóch szybko wyprowadzonych ciosów, nie zamierza się poddać. Teraz faulował Kevin De Bruyne.

28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Hassane Kamara. Asystował mu Emmanuel Bonaventure Dennis.

Nic jednak z tej statystyki, bo Premier League pokazuje swoje piękno! Nic tego nie zapowiadało, ale Dennis dobrym podaniem otworzył Kamarze drogę w pole karne. Ten to wykorzystał, dopadł do piłki i huknął obok Edersona.

1
27'

Dotychczasowe posiadanie piłki zdecydowanie po stronie Manchesteru City. Ponad 80 procent czasu gry.

26'

Piłka powędrowała w pole karne po tym stałym fragmencie gry, lecz nie doszło do strzału na bramkę.

25'

Jeremy Ngakia faulował Raheema Sterlinga.

23'
GOOOOOOL!!!

Co za podanie De Bruyne! Doskonale wrzucił to w pole karne i znów sporo miejsca miał Jesus, który uderzeniem głową pokonuje bramkarza.

2
2
20'

Indywidualny popis Emmanuela Bonaventure Dennisa, ale dośrodkowanie zatrzymało się na obrońcach.

19'

Kolejny rzut rożny, ale nie udało się zawiązać akcji.

16'

Nie było dośrodkowania. Ostatecznie gracze miejscowych musieli wycofać piłkę do bramkarza po nieudanym, krótkim rozegraniu.

16'

Raheem Sterling wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

13'

Ruben Dias próbował uruchomić prawe skrzydło, ale piłkę przejęli rywale.

12'

Interwencja Ołeksandra Zinczenko uratowała teraz Manchester City.

11'

Fatalny strzał Fernandinho, ale to była sytuacyjna piłka po zamieszaniu i kilku próbach graczy Pepa Guardioli.

10'

Bez zagrożenia po rzucie rożnym.

9'

City naciera. Goście nie mają zbyt wiele do powiedzenia.

4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. Asystował mu Ołeksandr Zinczenko.

Ukrainiec dostał piłkę na lewej stronie pola karnego i podał piłkę dołem na piąty metr, a tam był niepilnowany Jesus!

4'

Próba ataku Manchesteru City, ale przerwana przez obrońców Watford FC. The Citizens po chwili znów przy piłce.

3'

Sarr opatrzony, już truchta na miejsce, z którego będzie mógł wejść z powrotem na boisko.