06 mar 2022 17:30
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riyad Mahrez.

Jednak gol! Została stopa Tellesa i Mahrez nie był jednak na spalonym! Piłka po uderzeniu Mahreza jeszcze odbiła się od głowy de Gei i wpadła do siatki.

Manchester City
2
3
2
1
4
90+2'

Mamy sprawdzenie VAR!

1
2
1
1
90+1'

Wycofana piłka do Davida de Gei, która po wybiciu wróciła do strefy obronnej. Czerwone Diabły uratował spalony. Dwie minuty doliczone.

90'

Okazja Manchesteru City, ale skończyło się niecelnym strzałem.

85'

Zero pomysłu, właściwe żadnej inicjatywy i zmiany, które nie wprowadziły niczego. Do tego odrobina frustracji. To smutny obraz Manchesteru United.

82'

Bruno Fernandes faulował przy linii końcowej. Od rzutu wolnego gospodarze.

1
81'

Joao Cancelo próbował nożycami, ale znakomicie obronił David de Gea!

80'

Manchester City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Ilkay Gundogan.

De Bruyne żegnany brawami.

77'

Manchester City wydaje się kontrolować sytuację. Czerwone Diabły bez argumentów.

1
2
1
1
74'

Bez zagrożenia.

1
73'

David de Gea broni strzał Riyada Mahreza. Będzie rzut rożny.

1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Kevin De Bruyne.

Co za podanie z narożnika! Dalekie, przed pole karne, a tam był Mahrez, który uderzył już z linii 16 metrów!

7
3
2
68'

Nieudane ataki Manchesteru United.

1
1
66'

Piłkarze Manchesteru City nie utrzymali piłki w boisku przy linii bocznej na połowie rywala.

64'
63'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

Spóźniony wślizg kapitana Manchesteru United.

Manchester United
1
1
1
63'

Mahrez powstrzymał atak United.

1
62'

Znalazł lukę w murze Kevin De Bruyne, ale obronił David de Gea.

1
62'
61'

Fred faulował przeciwnika tuż przed własnym polem karnym.

1
61'

Nic z tego nie wynikło. Piłka wróciła nawet do Davida de Gei.

60'

Było dość blisko gola samobójczego, ale tylko rzut rożny dla Czerwonych Diabłów.

58'

The Citizens wywalczyli sobie kolejne rzut rożny. Wrzutka De Bruyne nie doprowadziła jednak do strzału. Faulowany Maguire.

1
57'

Zaczął się rozgrzewać Ołeksandr Zinczenko. Ukrainiec natychmiast dostał ogromną porcję braw.

1
57'

Podanie z lewej strony boiska tuż przed pole karne, gdzie wbiegał Riyad Mahrez. Piłka poszybowała wysoko nad bramką po jego strzale.

1
56'
1
55'

Żadne z dwóch dośrodkowań nie przyniosło okazji dla miejscowych. Odzyskali jednak piłkę w okolicy pola karnego, lecz podanie Fodena nie znalazło adresata.

55'

Bez zagrożenia w pierwszym podejściu, ale będzie druga szansa.

1
54'

Jack Grealish wpadł w pole karne i oddał piłkę na prawą stronę do Riyada Mahreza, ale jego strzał został zablokowany.

52'

Bruno Fernandes dośrodkowywał, ale wyłapał to Ederson.

1
52'

Atak gospodarzy przerwany w środku boiska, ale nie udało się Manchesterowi United wyjść z kontrą.

1
50'

Phil Foden lewą stroną po odebraniu piłki Aaronowi Wan-Bissace, ale ani nie można tego nazwać dobrym dośrodkowaniem ani tym bardziej strzałem.

49'

Foden mocno w pole karne, ale głową nikomu nie udało się skierować tego do bramki. Nogą próbował kolejny gracz, ale został zablokowany.

1
48'

Kevin De Bruyne zablokowany przez obrońców.

47'

Faulowany Elanga na własnej połowie. Nie był to udany atak gospodarzy.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45+4'

Scott McTominay strzelił, ale obronił Ederson.

1
45+3'

Ederson do spółki z obrońcą wybili piłkę, która chwilę później wróciła jeszcze w pole karne Manchesteru City. Będzie kolejny korner.

45+3'

Aktywnie teraz Scott McTominay. Będzie rzut rożny dla Manchesteru United.

45+2'

Harry Maguire powstrzymał rajd Kevina De Bruyne.

45+2'

Sancho szukany długim podaniem, ale przecięli to defensorzy miejscowych.

45+1'

Trzy minuty doliczone. Faulowany obrońca Manchesteru United we własnej strefie obronnej.

1
45+1'

Bez zagrożenia po zagraniu z narożnika gospodarzy.

1
1
41'

Niezła okazja, ale fatalne wykończenie Jadona Sancho.

1
40'

De Bruyne do Fodena, ale ten z nieprzygotowanej pozycji strzela bardzo niecelnie.

1
1
39'

Atak pozycyjny Manchesteru United, ale nie mogą znaleźć podopieczni Ralfa Rangnicka luki w defensywie The Citizens.

1
1
37'

Manchester City rozpoczyna od rzutu sędziowskiego z własnej połowy.

2
36'

Przerwa spowodowana wezwaniem służb medycznych do jednego z kibiców.

1
35'

Przerwa na uzupełnienie płynów.

33'

Dośrodkowanie De Bruyne, ale piłka w locie przekroczyła linię końcową boiska.

1
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne.

Ależ zamieszanie w polu karnym! Najpierw uderzał Foden i obronił David de Gea. Kolejny strzał został zablokowany, ale finalnie piłka trafiła pod nogi De Bruyne i na jego uderzenie bramkarz nie zdążył zareagować.

2
2
2
4
26'

Dwa strzały gospodarzy zablokowane przez obrońców.

2
1
25'

Podrażniony Manchester City atakuje raz po raz bramkę rywali, ale są problemy z wykończeniem.

2
24'

Bernardo Silva nie opanował piłki przy linii końcowej i od bramki David de Gea.

1
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jadon Sancho. Asystował mu Paul Pogba.

Francuski pomocnik doskonale wyprowadza piłkę z własnej połowy, przerzucając ją na lewą stronę do Sancho. Ten wymanewrował obrońców i precyzyjnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza!

9
7
2
1
21'

Faul Scotta McTominaya na własnej połowie, ale daleko od pola karnego. Rywale nie stworzyli z tego bezpośredniego zagrożenia bramki.

1
20'

Goście nie mogą się przebić przez defensywę The Citizens.

2
18'

Zamieszanie w polu karnym. Phil Foden domaga się rzutu karnego, ale to on sam kładł się na Maguire'a.

1
16'

Harry Maguire dobrze wybija piłkę po tym, jak rywale zgarnęli ją po główce Alexa Tellesa.

15'

Faulowany Bruno Fernandes w środku boiska.

12'

Niezła akcja Czerwonych Diabłów, prowadzona przez Paula Pogbę i Anthony Elangę, lecz znów zabrakło decyzji o strzale i Francuz stracił piłkę przed polem karnym.

8'

Dobra wymiana piłki i głęboko w pole karne weszli gracze Manchesteru United. Prosiło się jednak o wcześniejszy strzał Freda.

6'

Bruno Fernandes na spalonym.

1
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Bernardo Silva.

Pierwsza właściwie akcja z wejściem w pole karne Davida de Gei i mamy bramkę. Nie zdążył doskoczyć Alex Telles do De Bruyne, który świetnie wykorzystał podanie Silvy spod linii końcowej.