Kolejne dogranie Bruno Fernandesa. Harry Maguire wbiegł w pole karne i źle trafił w piłkę. Kapitan "Czerwonych Diabłów" minimalnie spudłował.

3
1
1
90+3'

Bruno Fernandes zdecydował się na strzał z dystansu i trafił prosto w Bena Mee. Akcja pod polem karnym Burnley FC.

1
1
1
90+2'

Zawodnicy Seana Dyche'a nie spieszą się ze wznowieniem gry. Manchester United próbuje zagrozić bramce Nicka Pope'a.

1
2
2
90'

Mike Dean doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry!

1
1
1
88'
87'

Rozpaczliwe ataki Manchesteru United nie przynoszą skutków. Drużyna przyjezdnych ma już bardzo mało czasu.

1
2
84'

Piłkarze Burnley FC doskonale radzą sobie pod presją. Wout Weghorst utrzymuje się przy piłce na połowie Manchesteru United.

2
1
82'

Na prawym skrzydle odnalazł się Diogo Dalot. Portugalczyk nie porozumiał się z kolegami i posłał piłkę w aut.

1
79'

Kolejna szansa "Czerwonych Diabłów". Po dośrodkowaniu z narożnika Cristiano Ronaldo przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
1
4
78'

Co za akcja! Marcus Rashford ograł dwóch obrońców, a następnie dośrodkował do Raphaela Varane'a. Francuz uderzył piętką, lecz został zablokowany.

1
5
1
77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Josh Brownhill.

Josh Brownhill #8
Burnley FC
1
76'

Piłkarze Manchesteru United nie mają pomysłu w ofensywie. Ralf Rangnick przygotowuje kolejne zmiany w składzie.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Pieters.

1
73'

Miejscowi zaczynają grę na czas. James Tarkowski zgłosił kontuzję i jest opatrywany przez klubowych lekarzy.

71'

Podopieczni Seana Dyche'a oddalają grę od własnej bramki. Szykuje się spora niespodzianka na Turf Moor.

69'
67'

Obiecująca akcja Burnley FC. Connor Roberts mocno uderzył, jednak nie trafił w światło bramki.

65'

Od kilku minut Cristiano Ronaldo jest gotowy przy linii bocznej. Menadżer gości czeka ze zmianą.

63'

Dwight McNeil sprawdził czujność hiszpańskiego bramkarza. Piłka trafiła do koszyczka Davida de Gei.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Maguire.

1
61'

I kolejna próba Wouta Weghorsta. Snajper bardzo mocno uderzył i trafił w boczną siatkę.

60'

Godzina gry za nami. Cristiano Ronaldo już przygotowuje się do wejścia na boisko.

1
2
59'

Wout Weghorst uprzykrza życie piłkarzom Manchesteru United. Scott McTominay utyka po starciu z Holendrem, sędzia nie odgwizdał faulu.

57'

Posiadanie piłki:

Burnley FC - 39 proc.

Manchester United - 61 proc.

1
1
55'

Jadon Sancho dwa razy upokorzył Connora Robertsa. Po chwili Marcus Rashford wywalczył rzut rożny dla gości.

1
54'

Wygląda na to, że Manchester United opadł z sił. Gospodarze przejęli inicjatywę po zmianie stron.

1
1
52'

Wout Weghorst stwarza zagrożenie pod bramką rywali. Tym razem Holender mocno uderzył zza pola karnego i David de Gea wybił piłkę na rzut rożny.

51'

Groźne dośrodkowanie Bruno Fernandesa. Raphael Varane walczył z Woutem Weghorstem, jednak nie sięgnął piłki.

1
1
1
49'

To był pierwszy celny strzał Burnley FC. Po konsultacjach z asystentami Mike Dean uznał bramkę Rodrigueza.

1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jay Rodriguez. Asystował mu Wout Weghorst.

Fantastyczny początek w wykonaniu gospodarzy! Wout Weghorst uruchomił podaniem Jaya Rodrigueza, a ten miał przed sobą tylko Davida de Geę i skierował piłkę do siatki.

2
2
2
1
46'

Arbiter rozpoczął drugą połowę!

1
1
1
45+1'

Trwa walka w środku boiska. Erik Pieters nierozważnie sfaulował Bruno Fernandesa, ale nie obejrzy żółtej kartki.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej części gry.

1
43'

Erik Pieters poradził sobie ze Scottem McTominayem i ruszył środkiem boiska. Lewy obrońca zanotował stratę tuż przed polem karnym Manchesteru United.

42'

Edinson Cavani opanował piłkę i uderzył z woleja. James Tarkowski stanął na drodze napastnika przyjezdnych.

40'

Strzał Jadona Sancho został zablokowany. Do piłki dopadł Marcus Rashford, który kolejny raz przetestował Nicka Pope'a. Skuteczna interwencja bramkarza Burnley FC.

1
39'

Sytuacje bramkowe:

Burnley FC - 0

Manchester United - 7

1
37'

Bruno Fernandes wbiegł w pole karne i zabawił się z defensorami. Portugalczyk nie potrafił jednak zaskoczyć Nicka Pope'a.

35'

Wyróżniającą się postacią jest Luke Shaw. Obrońca gości jest bardzo aktywny na lewej stronie boiska.

33'

Luke Shaw zagrał w pole karne i po rykoszecie piłka trafiła do Edinsona Cavaniego. Snajper oddał strzał głową, ale kapitalną paradą popisał się Nick Pope.

32'

Odważna próba Scotta McTominaya. Po uderzeniu Szkota piłka wylądowała na trybunach Turf Moor.

1
31'

Kombinacyjna akcja Manchesteru United. Fatalnie zachował się Raphael Varane, który chciał dograć Marcusa Rashforda i nieczysto trafił w piłkę.

29'

Obraz gry się nie zmienia. Akcja cały czas toczy się na połowie Burnley FC.

27'

Paul Pogba nie zmarnował swojej szansy. To było jego premierowe trafienie w tym sezonie. Francuz ma na koncie też siedem asyst.

25'

"Czerwone Diabły" mają wszystko pod kontrolą.

1
23'

Mamy krótką przerwę w grze. Josh Brownhill ucierpiał w starciu z Paulem Pogbą.

21'

Marcus Rashford zagrał w pole karne, a następnie Ben Mee wbił piłkę do własnej bramki! Gol jednak nie został uznany, wcześniej Paul Pogba sfaulował rywala.

1
20'

Manchester United udokumentował swoją przewagę. Gospodarze do tej pory nie oddali celnego strzału na bramkę Davida de Gei.

18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Paul Pogba. Asystował mu Luke Shaw.

Nick Pope znowu musi wyciągać piłkę z siatki. Luke Shaw idealnie obsłużył Paula Pogbę, a ten uderzył nie do obrony. Bramkarz nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

5
1
3
1
1
17'

Ashley Westwood wrzucił piłkę z prawej strony i Wouth Weghorst przegrał pojedynek powietrzny. Goście ruszyli do kontrataku.

1
15'

Sędzia główny anulował bramkę! Harry Maguire został złapany w pułapkę ofsajdową.

1
1
1
14'

Jest kontrowersja. Mike Dean biegnie do monitora i przyjrzy się tej sytuacji.

1
12'

Szybko poszło. Bruno Fernandes znakomicie wykonał stały fragment gry. Piłka trafiła na głowę Raphaela Varane'a, który znalazł drogę do siatki. To jego pierwszy gol w barwach "Czerwonych Diabłów".

3
10'

Manchester United nie dopuszcza rywali do głosu i buduje kolejną akcję. Piłkarze Burnley FC czekają na kontrataki.

1
8'

Marcus Rashford zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Nick Pope nie popełnił błędu i wybił piłkę na rzut rożny.

1
7'

Maxwel Cornet płasko dośrodkował w pole karne, lecz nikt nie przeciął toru lotu piłki. David de Gea wznowi grę od własnej bramki.

1
5'

Pod bramką gospodarzy odnalazł się Edinson Cavani. Urugwajczyk przegrał pojedynek, ale i tak był na pozycji spalonej.

1
1
4'

Paul Pogba dostrzegł wychodzącego na pozycję Marcusa Rashforda. James Tarkowski wyczuł intencje Francuza i zażegnał niebezpieczeństwo.

1
2'

Od pierwszego gwizdka arbitra Manchester United naciska rywali. Goście próbują przedostać się w pole karne Burnley FC.

1
Jakim wynikiem zakończy się dzisiejszy mecz?
Wygra Burnley FC
Będzie remis
Wygra Manchester United
20:52

Mike Dean będzie głównym rozjemcą w dzisiejszym spotkaniu.

20:48

Duża niespodzianka. Cristiano Ronaldo rozpocznie mecz na ławce.

1
20:46

Tak wygląda wyjściowa "jedenastka" Burnley FC.

1
20:44

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Manchester United zagra na terenie Burnley FC. Zespół Ralfa Rangnicka zajmuje czwarte miejsce, natomiast gospodarze zamykają ligową tabelę. Początek rywalizacji o godz. 21:00. Zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia!