Martinez rzucił się w dobry róg, ale uderzenie było na tyle precyzyjne, że piłka trafiła do siatki!

Żółtą kartkę otrzymał Ezri Konsa.

Aston Villa
1
90+2'

Rzut karny dla Chelsea! Kapitalny rajd przeprowadził Lukaku, nie potrafił go zatrzymać Targett, wreszcie uczynił to Konsa, ale faulował Belga!

2
1
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum cztery minuty dłużej.

1
1
90'

Chukwuemeka miał trochę miejsca na osiemnastym metrze, ale jego uderzenie zostało zablokowane.

88'

Powinno być pozamiatane! Kovacić zagrał do niepilnowanego w polu karnym Hudsona-Odoi, ale ten uderzył czytelnie, lekko i dobrze broni Martinez!

3
2
2
2
1
86'

Dobra indywidualna akcja Mounta, trochę przypadkowo wszedł mu w paradę Alonso i to on postanowił uderzać z jedenastu metrów, ale został zablokowany.

85'

Dośrodkowanie Mounta z rzutu rożnego, ale wybili piłkę gospodarze. Było jeszcze niezbyt dobrej jakości uderzenie Alonso zza pola karnego. Bez zagrożenia.

84'

Dobre dośrodkowanie Alonso z lewej strony, fatalny błąd popełnił Targett, który nie dostrzegł za plecami Pulisicia. Ten był bliski oddania strzału, jednak nie udało mu się trafić do siatki.

83'

Ruszył z szybką akcją Kovacić, miał lepiej ustawionego w polu karnym Lukaku, jednak nie potrafił celnie dograć mu piłki.

82'

Chelsea stara się oddalić zagrożenie od własnej bramki. To moment, w którym goście potrafią utrzymać się przy piłce na połowie przeciwnika.

79'

I wreszcie, jest celne uderzenie! Spróbował z dwudziestu metrów El Ghazi, jednak Mendy bez problemu złapał piłkę.

2
1
1
1
1
79'

Aston Villa podkręciła tempo w ostatnich kilku minutach. Gospodarze szukają gola wyrównującego, ale w dalszym ciągu nie potrafili oddać celnego strzału.

1
1
2
1
1
76'
74'

Traore zagrał w tempo do Casha, ten pokusił się o płaskie dośrodkowanie spod linii końcowej, ale nie doszedł do strzału żaden z partnerów.

1
1
1
1
1
73'
71'

Próbują dojść do głosu gospodarze, ale nie za bardzo mają ku temu argumenty. Chelsea jest dobrze zorganizowana w defensywie.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Alonso. Faulowany Cash. Taktyczne przewinienie Hiszpana.

66'

Nieprawdopodobne. Mount minął Martineza, miał przed sobą w zasadzie pustą bramkę, lecz fatalnie przestrzelił!

1
1
2
3
3
65'

James z rzutu wolnego, ale uderzył wyraźnie nad bramką.

1
1
1
2
2
64'

1
64'

Lukaku faulowany przez Mingsa tuż przed polem karnym Aston Villi. Doskonała okazja dla Chelsea.

63'
62'

Mendy uchronił swój zespół przed stratą gola. Dobrze czytał grę i interweniował daleko poza własnym polem karnym.

60'

Gospodarze wciąż pozostają bez choćby jednego celnego strzału!

59'

Bezradni są zawodnicy Aston Villi na początku drugiej połowy. Chelsea zabrała im piłkę i rozgrywa jakby swój własny mecz.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Callum Hudson-Odoi.

Chelsea już na prowadzeniu! Precyzyjne dośrodkowanie Hudsona-Odoi, Lukaku dostawił głowę i wpakował piłkę do siatki!

5
4
1
1
4
54'

Posiadanie piłki w drugiej połowie wygląda imponująco. 81 proc. po stronie Chelsea, 19 Aston Villa.

53'

Świetne dośrodkowanie Mounta z prawej strony, Lukaku nie trafił w piłkę, a bliski gola samobójczego był Cash! Ostatecznie Martinez zaimponował refleksem i jakimś cudem odbił futbolówkę!

2
1
52'

Alonso wypracował niezłą pozycję strzelecką, ale Hudson-Odoi nie trafił czysto w piłkę na jedenastym metrze.

50'

Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Chelsea. Od razu rzucili się do ataku i próbują zepchnąć gospodarzy do defensywy.