Arbiter doliczył trzy minuty.

1
2
88'

Dołożyć trafienie chciał także Ziyech. Marokańczyk zszedł na lewą nogę, ale jego strzał został zablokowany.

86'

Dobrze podłączył się na prawej stronie Kai Havertz. Lukaku podał do Niemca, a ten przegrał pojedynek z Leno.

83'

. Schodzi: Hakim Ziyech. Wchodzi: Mason Mount.

79'

Teraz to Martinelli leży na murawie.

78'

Lukaku blisko drugiego trafienia! Mount świetnie dograł na głowę Belga, ale Leno popisał się świetnym refleksem i sparował piłkę na poprzeczkę.

77'

Ruediger mocno centrował w kierunku Lukaku. Leno dobrze interweniuje i łapie piłkę.

76'

Ostatni kwadrans przed nami.

75'

Dobrze zgrywał piłkę głową Aubameyang. Nikt do niej jednak nie dotarł.

1
2
73'

Groźna sytuacja! Upadł na murawę Reece James. Na szczęście wahadłowy Chelsea jest przytomny i o własnych siłach idzie w kierunku linii bocznej.

2
72'

. Schodzi: Mateo Kovacić. Wchodzi: N'Golo Kante.

70'

Szansa Reece'a Jamesa na drugiego gola. Anglik dostał podanie przed polem karnym rywali, jednak jego strzał został zablokowany.

69'

Dobre podanie dostał znajdujący się w polu karnym Smith Rowe. Świetna interwencja Azpilicuety i nadal 0:2.

67'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Sambi Lokonga.

1
67'

Lukaku faulowany przez Lokongę.

1
66'

. Schodzi: Kieran Tierney. Wchodzi: Nuno Tavares.

65'

Tierney leży na murawie. Jest aktualnie opatrywany przez lekarzy. Wygląda na to, że potrzebna będzie zmiana.

1
1
64'

Piłka szuka Lukaku w polu karnym rywali. Napastnik utrzymywał się przy piłce przez moment, ale dobrze interweniował Holding.

63'

Kontra Arsenalu i pierwszy strzał Aubameyanga w tym meczu. Uderzenie Gabończyka nie sprawiło problemów golkiperowi gości.

60'

Najlepsza okazja Arsenalu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Mari zgrywał piłkę do Holdinga, a ten miał świetną sytuację, aby strzelić gola kontaktowego. Futbolówka po jego strzale głową przeleciała obok bramki.

1
58'

Ładnie pograli piłkarze Chelsea. Lukaku zgrał futbolówkę do Mounta. Reprezentant Anglii uderzył jednak bardzo niecelnie.

1
57'

Jorginho podawał w kierunku Lukaku, ale niedokładnie. Łapie piłkę Leno.

1
55'

Dośrodkowanie Azpilicuety w kierunku Lukaku. Belg zdołał jeszcze uderzyć z woleja, ale jego strzał został zablokowany.

54'

Sporo walki przy linii bocznej. Od autu rozpocznie Chelsea.

52'

Nieprzyjemne uderzenie Saki. Po drodze był jeszcze rykoszet. Broni jednak Mendy.

50'

Ładnie zastawiał się Romelu Lukaku, który zszedł na lewą nogę. Jego strzał został zablokowany.

1
49'

Spokojny początek drugiej połowy.

47'

Obaj trenerzy nie zdecydowali się na zmiany w przerwie.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45+1'

Wybijają piłkę defensorzy Chelsea.

1
1
45+1'

Rzut rożny dla Arsenalu.

1
45+1'

Sędzia doliczył dwie minuty.

1
1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding.

Arsenal FC
1
44'

Brzydki faul Holdinga na Alonso przy linii bocznej.

1
1
43'

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Arsenalu.

41'

I mamy sporo kontrowersji. Wydawało się, że James faulował w polu karnym Sakę, ale sędziowie zadecydowali, że nie ma jedenastki.

2
3
39'

Mason Mount ładnie zabawił się na lewej stronie. Anglik centrował w kierunku Romelu Lukaku, ale po drodze piłkę podbił jeszcze Kai Havertz i ta wyleciała za linię końcową.

1
38'

Zamieszanie w polu karnym Chelsea. Smith Rowe miał okazję, by strzelić gola kontaktowego ale nie dopadł do piłki. Zresztą gdyby tak się stało, sędzia odgwizdałby spalonego.

3
1
37'

Niewątpliwie to Chelsea jest lepszym zespołem w pierwszej połowie.

3
5
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Reece James. Asystował mu Mason Mount. Świetnie przy piłce utrzymali się zawodnicy Chelsea na lewej stronie. Mason Mount dojrzał Reece'a Jamesa, który znów był niepilnowany. Młody Anglik uderzył po długim rogu nie do obrony.

9
14
2
2
3
34'

Żółtą kartkę otrzymał Pablo Mari.

Arsenal FC
2
34'

Pablo Mari faulował od tyłu Romelu Lukaku. Dziwna decyzja Hiszpana, bo piłka była daleko od bramki.

4
31'

Wydawało się, że po błędzie Ruedigera to Arsenal będzie mógł wyprowadzić groźną akcję. Jednak z nic tego. Chelsea wyszło z kontrą, ale podanie Jamesa było niedokładne i nie w tempo.

1
29'

Niecelny strzał Lokongi z okolic 23. metra.

2
2
27'

Lukaku jest głodny bramek! Belg uderzył na bramkę Leno z szesnastego metra, ale jego strzał został zablokowany.

1
1
26'

Tierney przebiegł z piłką kilkanaście metrów, jednak podał niedokładnie. Znów przy piłce "The Blues".

1
23'

To powinno być 2:0 dla Chelsea! Dobrze z kontrą wyszli goście. Reece James wbiegł w pole karne rywala i za późno podał do Masona Mounta. Chwilę wcześniej dobrze wystawiał się Romelu Lukaku.

1
2
21'

Chelsea od kilku minut dominuje. Teraz dośrodkowywał Reece James z lewej strony. Do piłki doskoczył Romelu Lukaku, który uderzył głową ponad bramką. Belg był jednak na spalonym.

1
18'

Nieprzemyślane zagranie Tierneya. Futbolówkę z łatwością łapie Mendy.

1
15'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Romelu Lukaku. Asystował mu Reece James. Świetna akcja Chelsea. Kovacić zagrał do Jamesa, a ten podał do Lukaku. Belg z bliskiej odległości wpakował piłkę do pustej bramki. Pierwszy gol napastnika po powrocie do "The Blues".

27
15
5
7
8
13'

Alonso wyprzedził Pepe w środku pola. Zawodnik Kanonierów faulował Hiszpana. Rzut wolny dla Chelsea.

12'

Dobry moment Arsenalu. Chelsea niespodziewanie zepchnięta do defensywy.

10'

Podłączył się do akcji Tierney, ale jego zagranie z lewej strony wzdłuż pola karnego nie znalazło adresata.

1
8'

Dośrodkowywał w pole karne Reece James, ale dobrze interweniują defensorzy Kanonierów.

6'

Dobrze wychodził Arsenal z kontrą, ale Smith Rowe został faulowany.

5'

Lukaku utrzymał się przy piłce przed polem karnym rywali. Ta trafiła do Havertza. Strzał Niemca został zablokowany.

1
1
3'

Leży na murawie Granit Xhaka. Kapitan Arsenalu dostał piłką w głowę.

1
2'

I mamy pierwszy celny strzał. Dobrze piłkę zgrał Saka, a bez zastanowienia mocno po ziemi uderzył Smith Rowe. Pewnie interweniuje Mendy.