(2:1)
Zakończony
ES Troyes AC
90+1'

Ależ okazja Lionela Messiego! Reprezentant Argentyny bardzo mocno uderzył zza pola karnego, piłka odbiła się jednak od poprzeczki.

1
90'

Arbiter doliczył jeszcze cztery minuty.

89'

ES Troyes AC. Schodzi: Rominigue Kouame. Wchodzi: Tristan Dingome.

wchodzi Wchodzi
Tristan Dingome #5
schodzi Schodzi
Rominigue Kouame #6
88'

Zawodnicy ES Troyes AC robią wszystko, by przeszkodzić rywalom. Goście próbują opóźniać grę.

Xavier Chavalerin #24
86'

Kylian Mbappe walczy do samego końca. Tym razem utalentowany napastnik przymierzył z ostrego kąta, a Jessy Moulin odbił piłkę przed siebie.

84'

Marquinhos mógł zapewnić komplet punktów PSG. Brazylijski obrońca najwyżej wyskoczył do piłki, po tym uderzeniu piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

82'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rominigue Kouame.

80'

Było niewielkie zamieszanie pod bramką gospodarzy. Sytuację wyjaśnił Keylor Navas, który przerzucił piłkę na lewą stronę boiska.

78'
77'

ES Troyes AC. Schodzi: Ike Ugbo. Wchodzi: Mama Balde.

Mama Balde #25
Ike Ugbo #13
77'

ES Troyes AC. Schodzi: Yasser Larouci. Wchodzi: Yoann Salmier.

Yasser Larouci #22
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu. Uderzenie z dystansu Neymara i pewna interwencja bramkarza gości.

74'

Posiadanie piłki:

Paris Saint-Germain - 62 proc.

ES Troyes AC - 38 proc.

72'

Zawodnicy Paris Saint-Germain chcą uniknąć kolejnej wpadki. Problem w tym, że Neymar jest osamotniony w polu karnym.

70'

Trwa oblężenie pola karnego ES Troyes AC. Neymar przegrał pojedynek na lewej stronie boiska, goście nie mogą wydostać się z własnej połowy.

1
68'

Mamy przerwę w grze. Marco Verratti nie oszczędzał Floriana Tardieu, kapitan ES Troyes AC złapał się za lewą nogę.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Renaud Ripart.

Renaud Ripart #20
66'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

64'

Ike Ugbo chciał zabawić się z Marquinhosem. Napastnik przekombinował i tuż przed polem karnym poślizgnął się na piłce.

62'

Trzecia bramka Paris Saint-Germain wisi w powietrzu. Angel Di Maria był sam na sam z bramkarzem, lecz został złapany na spalonym.

60'

Piłkarze Paris Saint-Germain są wściekli. Lionel Messi przeprowadził indywidualną akcję i strzelił obok lewego słupka.

59'

Kibice czekali na ostateczną decyzję sędziego. Przed uderzeniem Neymara Kylian Mbappe sfaulował Erika Palmera-Browna. Nie ma gola!

57'

Gospodarze odzyskują prowadzenie. Piłka odbiła się od Kyliana Mbappe, a następnie trafiła do Neymara. Dynamiczne wejście Brazylijczyka, precyzyjny strzał i piłka w siatce.

56'

Nietęga mina Mauricio Pochettino. Jego Paris Saint-Germain może zremisować w trzecim meczu ligowym z rzędu.

54'

To już pewne, nie będzie rzutu karnego dla PSG. Gwizdy kibiców na Parc des Princes.

53'

Paryżanie domagają się kolejnej "jedenastki". Achraf Hakimi upadł w polu karnym, ale arbiter pozostaje niewzruszony.

51'

Wyrównana rywalizacja w Paryżu. Coraz więcej wskazuje na to, że Paris Saint-Germain straci punkty w starciu z niżej notowanym rywalem.

49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Florian Tardieu.

Wyrównanie na Parc des Princes. Florian Tardieu stanął oko w oko z Keylorem Navasem i popisał się piękną podcinką.

Florian Tardieu #10
1
47'

Przyjezdni zwietrzyli szansę. Renaud Ripart wywalczył rzut karny, nierozważne zachowanie Presnela Kimpembe.

czas Druga połowa
45+1'

Kylian Mbappe chciał wpisać się na listę strzelców przed zejściem do szatni. Jego strzał nie zaskoczył bramkarza gości.

45'

Sędzia dorzucił minutę do pierwszej części gry.

43'

Paryżanie oddali pole rywalom po niezłym początku spotkania. ES Troyes AC walczy o bramkę wyrównującą.

41'

Strzały:

Paris Saint-Germain - 6

ES Troyes AC - 6

39'

Następna próba Lionela Messiego. Zawodnik Paris Saint-Germain zdecydował się na strzał z dużej odległości, Jessy Moulin odprowadził piłkę wzrokiem.

37'

Po uderzeniu Lionela Messiego piłka odbiła się od słupka i trafiła pod nogi Neymara. Napastnik wbił ją do bramki, sędzia zasygnalizował jednak spalonego.

36'

Kolejne już ostre wejście Marco Verrattiego. Wygląda na to, że sędzia główny nie zabrał ze sobą kartek.

34'

Erik Palmer-Brown zamykał akcję po dośrodkowaniu Floriana Tardieu. Keylor Navas przegrał pojedynek z rywalem, jednak piłka wylądowała na tyrbunach.

32'

Mogło być już 3:1. Kapitalnie zagranie Angela Di Marii do Lionela Messiego, utytułowany piłkarz dopadł do piłki i trafił w boczną siatkę.

30'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ike Ugbo.

Błąd Nuno Mendesa był katastrofalny w skutkach. Defensor Paris Saint-Germain idealnie obsłużył Ike Ugbo, który mocnym uderzeniem pokonał Keylora Navasa.

1
1
27'

Gromkie brawa dla Kyliana Mbappe na Parc des Princes. Reprezentant Francji wrócił na boisko z grymasem bólu.

1
1
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Neymar.

Neymar tylko dopełnił formalności. Brazylijski napastnik uderzył w lewy dolny róg, a Jessy Moulin nawet nie drgnął.

2
1
24'

Neymar już ustawił sobie piłkę, tymczasem Kylian Mbappe jest opatrywany przez klubowych lekarzy. To wyglądało niebezpiecznie.

1
1
23'

Będzie rzut karny dla Paris Saint-Germain. Erik Palmer-Brown ratował się faulem, Kylian Mbappe zwija się z bólu.

22'

Wydaje się, że Paris Saint-Germain chce wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Miejscowi nie forsują tempa w pierwszej odsłonie.

20'

Na początku meczu Lionel Messi był odcięty od podań kolegów i teraz sam zabrał się za rozegranie. Walka w środku boiska.

18'

Piłkarze ES Troyes AC coraz odważniej atakują. Goście mają mnóstwo miejsca przed polem karnym Paris Saint-Germain.

16'

Renaud Ripart został brutalnie potraktowany przez Marco Verrattiego. Sędzia główny nawet nie dopatrzył się faulu, Włoch miał sporo szczęścia.

14'

Zawodnicy ES Troyes AC szukali szczęścia po rzucie rożnym. Keylor Navas dwukrotnie interweniował i oddalił grę od własnej bramki.

12'

Strzał z dystansu Renauda Riparta. Po rykoszecie piłka przeleciała obok słupka, przyjezdni wywalczyli stały fragment gry.

10'

Podopieczni Mauricio Pochettino udokumentowali swoją przewagę i szukają drugiego gola. PSG ma przewagę w posiadaniu piłki.

8'

Środkowy obrońca Paris Saint-Germain śrubuje swoje statystyki. Marquinhos zapisał na swoim koncie piąte trafienie w tym sezonie Ligue 1.

1
1
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marquinhos. Asystował mu Angel Di Maria.

Nie trzeba było długo czekać na pierwszą bramkę w Paryżu. Z prawej strony idealnie dośrodkował Angel Di Maria i Marquinhos tylko dopełnił formalności, pakując piłę do siatki.

1
1
6'

I jest pierwsza akcja paryżan. Angel Di Maria uderzył z krawędzi pola karnego, a Jessy Moulin popisał się efektowną interwencją.

4'

Goście mogli otworzyć wynik. Giulian Biancone źle trafił w piłkę po dograniu z rzutu wolnego i przeniósł ją nad poprzeczką.

2'

Tego można było się spodziewać. Paris Saint-Germain utrzymuje się przy piłce, Marco Verratti rozdziela podania w środku pola.

czas Start meczu
20:40

Sędzią dzisiejszego meczu będzie Jerome Brisard.

20:37

Poniżej wyjściowy skład gości.

20:34

Maurcio Pochettino nie daje odpocząć kluczowym piłkarzom.

1
20:31

Paris Saint-Germain ma mistrzostwo w kieszeni, zaś ES Troyes AC może dzisiaj zapewnić sobie utrzymanie na poziomie Ligue 1. Rywalizacja tych drużyn rozpocznie się o godz. 20:45.