Ligue 1: 35. kolejka
29 kwi 2022 21:00
komentarz

Kapitalny mecz Strasbourga z PSG! Wydawało się, że paryżanie mają w garści trzy punkty, ale szaleńcza pogoń gospodarzy sprawiła, że spotkanie kończy się remisem 3:3!

1
90+6'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma.

Paris Saint-Germain
4
90+5'

Jeszcze jedna szansa dla gospodarzy! Diallo miał na nodze piłkę meczową, ale fatalnie skiksował z pięciu metrów!

1
2
1
90+4'

Bramka zaliczona!

2
90+3'

Trwa analiza VAR

90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe. Za protesty.

90+3'

Sprawdzana jest jeszcze sprawa ewentualnego faulu na Kimpembe.

90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Caci. Asystował mu Dimitri Lienard.

Nie poddali się gospodarze i zostali za to wynagrodzeni! Dośrodkowanie z lewej strony i rezerwowy Caci z kilku metrów pakuje piłkę do bramki!

RC Strasbourg Alsace
1
90+1'

Strzelał zza pola karnego Mbappe, jednak tym razem się pomylił.

90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut!

90'

Diallo miał swoją sytuację, ale źle przyjął sobie piłkę i uderzył z jedenastu metrów obok słupka.

89'

Mocny strzał Messiego przy bliższym słupku, ale świetnie broni Sels.

89'

PSG utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika.

87'
84'

Verratti chciał podciąć piłkę nad obrońcami, ale zagrał zdecydowanie za mocno. Messi nawet nie wystartował.

78'

Jeszcze jedna szansa gospodarzy! Stracił Verratti, a dosłownie po chwili doskonałą szansę w polu karnym miał Gameiro, jednak strzelił tylko w boczną siatkę!

1
1
1
78'

Ależ przycisnęli zawodnicy Strasbourga! Bellegarde na prawą stronę pola karnego, spróbował strzału bez przyjęcia Guilbert, ale  dość mocno się pomylił.

77'

RC Strasbourg Alsace. Schodzi: Sanjin Prcić. Wchodzi: Jean-Eudes Aholou.

wchodzi Wchodzi
Jean-Eudes Aholou #6
schodzi Schodzi
75'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marco Verratti.

Dośrodkowanie Guilberta z rzutu rożnego, strzelał głową świeżo wprowadzony Diallo, potem tor lotu piłki zmienił jeszcze Verratti, co kompletnie zaskoczyło Donnarummę. Gospodarze łapią kontakt!

72'

Już widać duże rozluźnienie w szeregach PSG. Zagrania piętką Mbappe, podania na jeden, dwa kontakty. Pełna kontrola tego meczu.

69'

RC Strasbourg Alsace. Schodzi: Ludovic Ajorque. Wchodzi: Habib Diallo.

Habib Diallo #20
1
69'

RC Strasbourg Alsace. Schodzi: Adrien Thomasson. Wchodzi: Ibrahima Sissoko.

Ibrahima Sissoko #27
69'

RC Strasbourg Alsace. Schodzi: Lucas Perrin. Wchodzi: Maxime Le Marchand.

Lucas Perrin #5
68'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe.

I chyba jest już po wszystkim! Koszmarne podanie Djiku w stronę własnej bramki. Przewidział to Mbappe, ruszył na pełnym gazie i w sytuacji sam na sam pokonał Selsa.

67'

Po strzelonym drugim golu PSG kontroluje wydarzenia na boisku.

66'

Kolejna centra z prawej strony, ale Marquinhos był czujny i wybił piłkę.

64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Achraf Hakimi. Asystował mu Kylian Mbappe.

Co za akcja PSG! W iście mistrzowskim stylu. Fantastyczne prostopadłe podanie Neymara, Mbappe na szybkości wbiegł w pole karne, wycofał piłkę na piąty metr do Hakimiego, a ten dopełnił formalności.

62'

Ajorque znalazł się w dobrej sytuacji, ale źle przyjął piłkę i mocno sobie utrudnił. Z bardzo ostrego kąta strzelił w aut. Po chwili sędziowie wrócili do spalonego.

62'

Prcić zagrywał w pole karne z prawej strony, ale nie popełnił błędu na przedpolu Donnarumma.

61'

Była jeszcze jedna kartka za jakieś protesty.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Lienard. Faulowany przy linii bocznej Hakimi.

58'

Messi centrował z rzutu wolnego, ale Ramos nie trafił w piłkę, a popchnął Perrina, który zderzył się z kolegą z drużyny. Gra przerwana.

56'

Aż podskoczyli kibice z bramką! Kapitalny strzał z trzydziestu metrów oddał Prcić i piłka przeleciała tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

55'

Lienard huknął z woleja z dwudziestu metrów, ale trafił w stojącego parę metrów przed nim rywala.

1
54'

W coraz prostszych sytuacjach tracą piłkę gospodarze. Jest nerwowo, a przypomnijmy, że Strasbourg walczy o europejskie puchary.

52'

Szansa dla Strasbourga, ale Gameiro z tylko sobie znanego powodu nie decydował się na strzał lewą nogą z pola karnego. Przekombinował.

51'

Ramos chciał zaskoczyć Selsa strzałem z własnej połowy. Niewiele zabrakło!

50'

Mbappe stracił równowagę, a następnie został przypadkowo trafiony w twarz przez rywala.

50'

Gra przerwana, gwizdy kibiców. Mbappe wciąż leży.

50'

Mbappe przewrócił się w polu karnym i złapał się za twarz. Sędzia nie użył gwizdka.