(0:0)
Zakończony
Paris Saint-Germain
90+6'

Po konsultacji VAR arbiter odgwizdał jednak rzut wolny. Mauro Icardi miał sporo szczęścia.

90+4'

Ostatnia minuta i rzut karny dla OGC Nice! Mauro Icardi nieprzepisowo powstrzymywał Jordana Lotombę.

1
90+2'

Rozpaczliwe ataki Paris Saint-Germain. Mauro Icardi domagał się rzutu karnego, ale nic nie wskórał. Kibice OGC Nice są pewni swego.

90'

Arbiter doliczył cztery minuty!

88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andy Delort. Asystował mu Calvin Stengs.

Ogromna niespodzianka na Allianz Riviera! Calvin Stengs ruszył lewym skrzydłem i przerzucił piłkę do Andy'ego Delorta. Algierczyk odnalazł się w polu karnym, a następnie uderzył nie do obrony.

3
86'

OGC Nice. Schodzi: Justin Kluivert. Wchodzi: Hicham Boudaoui.

wchodzi Wchodzi
Hicham Boudaoui #28
schodzi Schodzi
84'

Justin Kluivert nie będzie miał lepszej sytuacji. Młody Holender dostał podanie od Amine'a Gouiriego i miał przed sobą tylko bramkarza. Keylor Navas uratował swoją drużynę.

82'

Mauro Icardi stanął przed szansą. Argentyński napastnik odnalazł się w polu karnym, oddał strzał i został zablokowany. Tylko rzut rożny.

81'

Neymar dał próbkę swoich umiejętności technicznych. Brazylijczyk zwiódł rywala, jednak po chwili stracił piłkę. Kontratak OGC Nice.

79'

OGC Nice. Schodzi: Khepren Thuram. Wchodzi: Calvin Stengs.

Khepren Thuram #19
78'

Zamieszanie w polu karnym po zagraniu Angela Di Marii. Georginio Wijnaldum walczył o piłkę z Walterem Benitezem i sfaulował doświadczonego bramkarza.

1
76'

Paryżanie nie potrafią zagrozić bramce Waltera Beniteza. Akcja cały czas toczy się na połowie OGC Nice.

74'

Angel Di Maria wychodził na wolne pole i zmarnował niezłą szansę. Argentyński pomocnik stracił piłkę tuż pod bramką gospodarzy.

72'

Posiadanie piłki:

OGC Nice - 43 proc.

Paris Saint-Germain - 57 proc.

70'
70'

OGC Nice. Schodzi: Kasper Dolberg. Wchodzi: Andy Delort.

1
1
1
1
1
68'

Khepren Thuram wbiegł w pole karne PSG i próbował wymusić "jedenastkę". Sędzia Willy Delajod nie dał się na brać.

66'

Lionel Messi zostawił piłkę Neymarowi. Wrzutka na głowę Thilo Kehrera, bramkarz OGC Nice nie miał żadnych problemów ze strzałem defensora.

64'

Walka przed polem karnym OGC Nice. Marco Verratti został ewidentnie sfaulowany przez Mario Leminę, rzut wolny dla paryżan.

62'

Flavius Daniliuc doznał kontuzji po zderzeniu z Neymarem. Napastnik PSG zachował się fair play i przeprosił rywala.

61'

Dobry drybling Neymara. Brazylijczyk poradził sobie z Flaviusem Daniliucem, ale Walter Benitez złapał piłkę po dośrodkowaniu w pole karne.

1
59'

Mauricio Pochettino zaczyna się niecierpliwić. Trener Paris Saint-Germain wysłał na rozgrzewkę trzech zawodników, w tym Mauro Icardiego.

57'

Problemy Paris Saint-Germain. Marco Verratti złapał się za lewą nogę i od kilkudziesięciu sekund nie podnosi się z murawy.

1
55'

Groźny atak OGC Nice. Amine Gouiri celnie podał do Kaspera Dolberga, napastnik uderzył w kierunku bramki i Keylor Navas pewnie złapał piłkę.

53'

Kolejne spięcie na linii Lionel Messi - Mario Lemina. Tym razem filar PSG sfaulował przeciwnika i Willy Delajod przerwał grę.

52'

Celne strzały:

OGC Nice - 3

Paris Saint-Germain - 1

50'

Fantastyczne podanie Marco Verrattiego do Lionela Messiego. Doświadczony Argentyńczyk został złapany w pułapkę ofsajdową.

48'

Justin Kluivert wykonał stały fragment gry. Do piłki najwyżej wyskoczył Dante, który trafił prosto w golkipera Paris Saint-Germain.

46'

Rozpoczęła się druga część gry.

Czy w drugiej połowie padnie przynajmniej jeden gol?
3
45'

Dobra wrzutka Angela Di Marii i strzał głową Abdou Diallo. Defensor przeniósł piłkę nad poprzeczką.

1
44'

Podopieczni Mauricio Pochettino nie mają sposobu na defensywę rywali. Lionel Messi wycofał się do rozegrania.

3
42'

W ostatnich minutach drużyna gospodarzy częściej utrzymywała się przy piłce. Paryżanie nieco obniżyli loty.

2
40'

Amine Gouiri miał trzecią szansę. Piłkarz OGC Nice zdołał oddać strzał i piłka trafiła prosto do koszyczka Keylora Navasa.

1
1
1
38'

Kasper Dolberg zdecydował się na strzał, ale trochę się przeliczył. Piłka wylądowała na trybunach Allianz Riviera.

2
1
1
37'

Justin Kluivert dostrzegł w polu karnym Kaspera Dolberga. Duńczyk walczył o piłkę z Marquinhosem i ostatecznie przegrał ten pojedynek.

1
2
1
35'

Neymar szukał sobie pozycji do strzału. Kapitalnie zachował się jednak Mario Lemina, który zatrzymał Brazylijczyka i napędził kontratak.

1
33'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Mario Lemina.

32'

Miejscowi w ataku pozycyjnym. Gracze OGC Nice wymieniają podania i czekają na ruch przeciwników.

30'

Justin Kluivert zabawił się z obrońcami przed polem karnym. Neymar wrócił na własną połowę i przechwycił piłkę.

1
2
1
1
1
28'

Nierozważny faul Danilo Periery. Amine Gouiri ucierpiał, a Portugalczyk został napomniany przez sędziego głównego.

26'

Piłkarze Christophe'a Galtiea szukają sobie miejsca na połowie Paris Saint-Germain. Goście dyktują tempo gry.

24'

Melvin Bard idealnie dogrywał na głowę Pablo Rosario, który nieczysto trafił w piłkę. Holender był zaskoczony zagraniem kolegi.

23'

Zawodnicy OGC Nice stawiają twarde warunki paryżanom. Duet Lionel Messi - Neymar nie radzi sobie z defensorami rywali.

1
1
1
2
2
21'

Lionel Messi odebrał piłkę Mario Leminie i ruszył w kierunku bramki gospodarzy. Po chwili zawodnik OGC Nice naprawił swój błąd.

1
1
1
1
2
19'

Mario Lemina dokładnie przerzucił piłkę do Pablo Rosario. Środkowy pomocnik pojawił się w polu karnym rywali i zanotował stratę.

17'

Neymar za linią boczną. Reprezentant Brazylii potrzebował przerwy w grze i zmienia obuwie.

3
15'

Kwadrans za nami. Po stronie gospodarzy aktywny jest Kasper Dolberg. Napastnik OGC Nice naciska obrońców PSG.

1
13'

Podopieczni Mauricio Pochettino próbują przejąć inicjatywę po niezłym początku OGC Nice. Danilo Pereira rozdziela piłki w środku pola.

1
11'

Lionel Messi oddał piłkę Neymarowi, a ten spróbował swoich sił zza pola karnego. Uderzenie Brazylijczyka zostało zablokowane.

4
9'

Wyborną okazję miał Angel Di Maria. Argentyńczyk otrzymał podanie od Neymara i przegrał pojedynek z Walterem Benitezem. Rzut rożny dla PSG.

1
1
1
4
2
8'

31 stycznia OGC Nice wyeliminowało Paris Saint-Germain z Pucharu Francji. Do rozstrzygnięcia rywalizacji potrzebny był konkurs rzutów karnych, a bohaterem okazał się Marcin Bułka.

1
4
6'

I znowu Amine Gouiri. Napastnik gospodarzy oddał strzał, piłka była poza zasięgiem Keylora Navasa i przeleciała obok prawego słupka.

2
5'

OGC Nice próbuje zaskoczyć lidera Ligue 1 w pierwszych minutach meczu. Podopieczni Christophe'a Galtiera stosują wysoki pressing.

3
3'

Odpowiedź Paris Saint-Germain. Neymar szukał sobie miejsca w polu karnym rywali i nie zdołał opanować piłki.

5
1'

Gospodarze ruszyli do ofensywy! Amine Gouiri strzelał z niewielkiej odległości, ale na posterunku był Keylor Navas. Golkiper odbił piłkę do boku.

1
4
20:57

Głównym rozjemcą będzie Willy Delajod.

20:54

Kylian Mbappe przekroczył limit żółtych kartek i nie zagra w dzisiejszym meczu.

20:51

Marcin Bułka na ławce rezerwowych gospodarzy.

20:49

Tak wygląda tabela Ligue 1:

1. Paris Saint-Germain - 62 pkt

2. Olympique Marsylia - 47 pkt

3. OGC Nice - 46 pkt

20:48

W najciekawiej zapowiadającym się meczu 27. kolejki Ligue 1 OGC Nice zmierzy się z Paris Saint-Germain. To szczególny dzień dla Marcina Bułki, który jest wypożyczony z PSG do "Les Aiglons". Zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia. Początek o godz. 21:00.