(0:0)
Zakończony
FC Metz
90+9'

Złota szansa dla gospodarzy, ale strzał Undera z dwudziestu metrów został zablokowany.

1
1
90+8'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Alexandre Oukidja.

90+8'

Zapalniczki i inne przedmioty lecą z trybun w kierunku Oukidjy.

1
90+6'

Wściekają się kibice Marsylii, bo praktycznie co chwilę leżą na boisku zawodnicy Metz.

1
1
90+4'

Długie podanie w kierunku Milika, jednak ten nie zdołał dojść do piłki w polu karnym.

1
3
1
90+2'

Ależ beznadziejnie zachował się teraz Nguette! Goście wyszli we dwóch na bramkarza, ale Nguette nie podał do lepiej ustawionego kolegi, tylko zaplątał się w drybling.

2
1
90'

Spotkanie potrwa o minimum dziewięć minut dłużej.

2
90'

FC Metz. Schodzi: Vincent Pajot. Wchodzi: Lamine Gueye.

wchodzi Wchodzi
Lamine Gueye #20
schodzi Schodzi
2
90'

Olympique Marsylia. Schodzi: Duje Caleta-Car. Wchodzi: Bamba Dieng.

Bamba Dieng #12
Duje Caleta-Car #15
2
87'

Ależ teraz huknął zza pola karnego De La Fuente! Końcówkami palców broni Oukidja!

2
1
3
3
86'

Coraz więcej zdenerwowania wśród kibiców OM. Przekłada się to na postawę piłkarzy na boisku.

1
3
1
85'

Kolejne ataki gospodarzy, jednak efekt jest podobny, jak do tej pory.

1
2
83'

Gwizdy miejscowych kibiców, bo kolejny piłkarz Metz usiadł na murawę. Tym razem na jakieś problemy narzeka Centonze.

1
1
3
81'

Under z ostrego kąta uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

1
2
1
80'

Kolejny raz myli się Milik! Ależ to była okazja, piłka spadła mu idealnie na głowę w polu karnym, jednak Polak strzelił prosto w bramkarza!

2
4
4
3
10
79'

FC Metz. Schodzi: Matthieu Udol. Wchodzi: Vincent Pajot.

Matthieu Udol #3
1
79'

FC Metz. Schodzi: Nicolas de Preville. Wchodzi: Opa Nguette.

Opa Nguette #11
Nicolas de Preville #9
1
77'

Kolejne bardzo dobre podanie Saliby w pole karne, Milik był w zasadzie nieatakowany przed bramką, ale nie trafił czysto w piłkę!

1
8
3
6
3
77'

Saliba zagrywał mocno w pole karne, jednak zabrakło tam ataku na piłkę.

1
1
76'

Kwadrans do końca podstawowego czasu gry. Nic się nie zmienia. Marsylia ma optyczną przewagę, Metz jest dobrze zorganizowane i czeka na kontry, choć grając w osłabieniu tych okazji jest niewiele.

1
73'

Kolejna przerwa w grze. Tym razem na problemy zdrowotne narzeka bramkarz gości.

1
2
72'

De La Fuente upadł w polu karnym. Ładna akcja z Milikiem, ale rezerwowemu zawodnikowi OM zabrakło centymetrów, by trącić piłkę.

1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Duje Caleta-Car.

1
2
1
1
69'

Leży na murawie Udol. Jest opatrywany przez lekarzy.

1
1
2
68'

Miał swoją okazję Milik! Dostał dobre podanie w polu karnym, przyjęciem wypracował sobie sytuację strzelecką, jednak uderzył tuż obok słupka!

6
6
7
7
5
66'

Metz gra w osłabieniu, a w ostatnich minutach jest zespołem lepszym od Marsylii.

1
2
1
65'

Olympique Marsylia. Schodzi: Luis Henrique. Wchodzi: Konrad De La Fuente.

Luis Henrique #11
3
65'

Olympique Marsylia. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Amine Harit.

Gerson #8
63'

FC Metz. Schodzi: Ibrahima Niane. Wchodzi: Matthieu Udol.

Ibrahima Niane #7
62'

FC Metz. Schodzi: Farid Boulaya. Wchodzi: Pape Sarr.

Pape Sarr #15
Farid Boulaya #10
1
61'

Kolejna bardzo groźna kontra Metz! Dostał podanie na wolne pole de Preville, oszukał obrońcę w polu karnym i oddał groźny strzał na bramkę, jednak nie popełnił błędu Mandanda.

1
1
1
58'

Piłka w siatce Metz, jednak arbiter chwilę wcześniej przerwał grę, dopatrując się faulu.

2
2
58'

Milik strzelał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

2
1
2
57'

Jemerson powoli opuszcza boisko, z kolei Payet w dalszym ciągu cierpi i nie wiadomo czy będzie mógł kontynuować grę.

2
1
2
56'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Jemerson.

2
4
55'

Payet został kopnięty w okolice piszczela.

1
3
1
55'

Sędzia idzie ocenić to wejście Jemersona na monitorze. Możliwe, że będzie czerwona kartka.

2
54'

Sytuacja jest jeszcze sprawdzana przez VAR.

2
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Jemerson. Ależ ostry faul. Kopnięty Payet, który teraz leży na murawie.

3
3
1
51'

Bardzo nieudany strzał de Preville z trzydziestu metrów. Odważna próba z woleja, wykonanie dużo gorsze.

1
1
48'

Luis Henrique był sam w polu karnym po znakomitym odegraniu Payeta, ale zachował się po prostu fatalnie i uderzył prosto w bramkarza!

1
2
1
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania.

12:39

Przerwa powoli dobiega końca. Zawodnicy wracają na płytę boiska.

1
1
2
45'

Minimum jedną minutę doliczył sędzia.

45'

Korner dla Marsylii. Dośrodkowanie Payeta, trącił piłkę głową Milik, ale na tym koniec. Trudno to nawet nazwać strzałem.

1
5
4
43'

Dobra centra w wykonaniu Boulayi, kolejny raz zaatakował bliższy słupek Niane, jednak nie trafił czysto w piłkę i oddał niecelny strzał.

41'

Guendouzi do Gersona, ten oddaje... i tak w kółko. Nie pokazują się do gry zawodnicy z pierwszej linii. Marsylia jest dziś bezzębna z przodu.

2
1
39'

Spotkanie cały czas wygląda tak samo. Marsylia stara się powoli budować swoje akcje, z kolei Metz czeka na jakiś przechwyt i szybko stara się uruchomić kontrę.

1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Boubacar Kouyate. Przesadził z doskokiem do Payeta zawodnik Metz.

Boubacar Kouyate #23
FC Metz
34'

Ależ pecha ma dziś Delaine! Kolejna znakomita kontra Metz i po raz drugi zawodnik gości strzela w słupek!

1
4
33'

Bez pomysłu Marsylia, jak do tej pory. Nie klei się im gra ofensywna. Metz jest dobrze zorganizowane w defensywie i nie pozwala rywalom na zbyt wiele.

30'

Tym razem Milik przed szansą na gola! Wycofanie piłki na jedenasty metr przez Luisa Henrique, ale Polak nie zdołał oddać czystego strzału. Powinien to lepiej zakończyć.

2
1
29'

Payet popisał się świetnym prostopadłym podaniem, urwał się z lewej strony Luis Henrique, lecz nie zdołał odegrać do lepiej ustawionego Milika.

1
2
1
28'

Niane urwał się na bliższym słupku i oddał dobry strzał głową. Mandanda był zaskoczony, nawet nie ruszył do piłki. Brakowało kilkudziesięciu centymetrów, a Metz cieszyłoby się z gola.

1
27'

Próba dwójkowej akcji Milika z Payetem, odegranie na jeden kontakt, ale Francuz nie opanował piłki.

1
1
26'

Bardzo źle rozegrali ten korner przyjezdni i praktycznie za darmo oddali piłkę rywalom.

1
26'

Maiga dostał podanie w polu karnym, ale nie potrafił opanować piłki i nie wypracował sobie sytuacji strzeleckiej. Goście mają jednak jeszcze rzut rożny.

23'

Payet strzelił w poprzeczkę z dwudziestu metrów! Ależ to mogła być odpowiedź Marsylii!

1
1
1
1
22'

Sytuacja była dość klarowna, a mimo to sędziowie bardzo długo oglądali powtórki na wozie VAR.

1
21'

Niesamowite. Ogromne zamieszanie w polu karnym Marsylii... strzelał Jemerson, ale trafił w stojącego na linii bramkowej kolegę z drużyny, który był na spalonym! Gdyby nie on, goście wyszliby na prowadzenie.

2
1
20'

Kontra Metz i Delaine wywalczył rzut rożny. Można było ugrać z tego trochę więcej.

19'

Czekamy na jakieś konkrety. Na razie Marsylia gra do bólu przewidywalnie. Brakuje elementu zaskoczenia, ich akcje są ślamazarne.

1
1
16'

Kolejna akcja Marsylii, ale nie popisał się przy dośrodkowaniu Lirola. Byli w polu karnym zarówno Milik, jak i Gerson, jednak żaden z nich nie miał szans dojść do piłki.

1
15'

Z narożnika centrował Under, ale pewnie na przedpolu złapał piłkę Oukidja.

15'

Milik wywalczył rzut rożny dla OM.

3
13'

Żółtą kartkę otrzymał Habib Maiga. Zbyt agresywnie atakowany był Guendouzi.

12'

Milik na razie niewidoczny. Trudno powiedzieć czy zaliczył choć jeden kontakt z piłką.

1
2
11'

Marsylia dostała już ostrzeżenie. Choć Metz jest na końcu tabeli, to potrafi się odgryźć. Zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki mają gospodarze, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

8'

Ciekawie rozegrany rzut wolny przez gospodarzy. Luan Peres strzelał z ponad czterdziestu metrów, jednak zabrakło mu precyzji.

6'

Metz mogło prowadzić! Delaine oddał płaski strzał z narożnika pola karnego i słupek uratował Marsylię!

1
5'

A tymczasem po błędzie Marsylii z kontrą wyszli goście. Ładna akcja. Płaskie dośrodkowanie Centonze, ale Mandanda uprzedził napastnika Metz i przechwycił piłkę na piątym metrze.

1
1
3'

Na razie tempo jest dość spokojne. Gospodarze powoli rozgrywają piłkę w środku pola.

1
1
czas Start meczu
12:39

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Jerome Brisard.

2
1
12:39

Ten mecz ma zdecydowanego faworyta i są nim gospodarze, którzy zajmują czwarte miejsce w tabeli. Ich rywale z Metz są na szarym końcu stawki - z siedmioma punktami plasują się na przedostatniej lokacie.