PKO Ekstraklasa: 32. kolejka
09 maj 2022 18:00
komentarz

Sędzia gwizdnął na zakończenie meczu, ale to jeszcze nie finał. Sebastian Jarzębak sprawdza kolejne zagranie ręką Kryspina Szcześniaka.

5
10
5
2
1
90+6'

I jeszcze, żeby nie było za krótko, sędziowie analizowali możliwość przyznania rzutu karnego za zagranie ręką Kryspina Szcześniaka.

2
4
4
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Janusz Gol za niesportowe zachowanie.

Górnik Łęczna
6
2
4
4
5
90+2'

Robinsonada Macieja Gostomskiego po trudnym uderzeniu Adama Radwańskiego.

5
3
3
3
3
90'

Doliczone cztery minuty.

4
5
4
2
2
88'

Ostatnie ataki w meczu.

6
6
6
5
5
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Kryspin Szcześniak za faul na Piotrze Wlaźle.

2
1
1
1
1
85'

Tymczasem zaledwie pięć minut podstawowego czasu na rozstrzygniecie tego meczu. Górnik Łęczna próbował strzelić gola po wrzutce z rzutu wolnego, ale Gersonowi nie udało się pozbierać w polu karnym przeciwnika. Z kolei niecieczanie koncertowo zmarnowali kontratak.

5
4
3
3
3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Stefanik za próbę wymuszenia rzutu karnego.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
1
1
1
3
3
82'

Przewinienie na skrzydle Janusza Gola. Po chwili walka kogutów.

1
1
2
1
1
77'

2345 kibiców na trybunach.

2
1
1
1
75'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Gąska za zachowanie na ławce rezerwowych.

2
2
1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu.

1
1
73'

Beznadziejne wybicie piłki przez Tomasza Loskę, ale prezent, sprawiony przez bramkarza Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, nie został wykorzystany przez Jeisona Lokilo!

1
1
1
70'

Ciekawe uderzenie z rzutu wolnego, ale zostało powstrzymane przez Macieja Gostomskiego. Pomarańczowi pozostali na połowie przeciwnika, ale całe zamieszanie zostało podsumowane uderzeniem z dystansu ponad poprzeczką w bramce Górnika Łęczna.

1
1
67'

Domagał się również Radoslav Latal i jego awanturowanie się zostało wycenione na żółty kartonik.

1
1
2
66'

Łęcznianie nie zaproponowali dotychczas wiele interesującego w drugiej połowie spotkania. Gospodarze koncentrują się na odpieraniu ataków przeciwnika. Przed momentem Tomas Poznar domagał się odgwizdania rzutu karnego, ale Sebastian Jarzębak nie zdecydował się na wskazanie "na wapno".

1
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Bonecki za niesportowe zachowanie.

1
1
62'

Żółtą kartkę otrzymał Marcel Wędrychowski za ratowanie się faulem po stracie.

2
1
2
60'
59'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Gol za ostre przewinienie.

2
1
56'

Kontuzja mięśniowa Artema Putiwcewa.

1
1
54'

Goście ponownie mieli ochotę na wpakowanie piłki do bramki przeciwnika. Tym razem uderzenie z dystansu nie było skuteczne, ale Maciej Gostomski nie kryje rozżalenia wobec swoich defensorów.

1
1
1
53'

Piotr Wlazło autorem gola na 1:1!

3
2
1
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Piotr Wlazło. Asystował mu Samuel Stefanik.

Jest wyrównanie! Piotr Wlazło z uderzeniem do bramki krótko po pojawieniu się z ławki rezerwowych na boisku. Ponownie gol zza pola karnego. Kapitan Bruk-Betu Termaliki Nieciecza dostał podanie od Samuela Stefanika, przedarł się przez gąszcz zawodników Górnika Łęczna i zaskoczył Macieja Gostomskiego. 1:1!

6
3
2
5
5
48'

Przyjezdni musieli zorganizować się w przerwie do odrabiania strat. Pierwsze ataki po przerwie zostały zahamowane przez odpowiednio rozstawionych obrońców Górnika Łęczna.