Brutalne wejście Rzeźniczaka. Sędzia jednak kartki nie pokazał.

4
4
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Frank Castaneda. Tragiczne rozegranie piłki przez gospodarzy. Przejął ją Castaneda i w sytuacji sam na sam trafił na 0:3!

16
9
3
2
2
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Kupczak. Z rzutu wolnego uderzył Kupczak. Piłka odbiła się jeszcze od muru i myląc bramkarza znalazła się w siatce. 0:2!

17
8
4
2
2
82'
82'

Żółtą kartkę otrzymał Filip Lesniak.

Wisła Płock
3
2
1
81'

Lewą nogą uderzał Frank Castaneda, piłka przeleciała obok bramki.

3
2
80'
78'

Akcja Wisły, Sekulski z okolic środka boiska starał się przelobować Grobelnego. Bez powodzenia.

3
4
2
2
77'

Warta oddaliła grę od własnego pola karnego. Minuty płyną na korzyść gości.

5
3
2
2
2
74'

Wściekają się miejscowi fani na drobiazgowość sędziego. Ten jednak pozostaje nieugięty.

3
3
2
71'

Jayson Papeau zdecydował się uderzenie. Mocno, ale bardzo niecelnie.

1
2
2
1
68'

Warta ustawiona na własnej połowie. Atak pozycyjny płocczan, z którego niewiele wynika.

2
2
2
3
65'

Wisła zaczyna coraz więcej ryzykować. Gospodarze większe siły przesunęli do przodu.

2
1
1
2
63'

Mocny strzał Wolskiego, piłka poszybowała pół metra obok bramki.

1
2
1
2
2
61'
61'
60'

Dwa kwadranse do końca. Wisła robi coraz mniej, aby doprowadzić do remisu. Warta coraz bliżej utrzymania.

4
4
2
1
2
komentarz

58'

Vallo dośrodkował piłkę w pole karne. Grobelny pewnie interweniował na przedpolu.

1
2
56'
56'
52'

Wisła Płock po przerwie stara się grać szybciej. Warta ma problemy, ale póki co goście w tyłach błędów nie popełniają.

2
1
1
1
3
49'

Vallo przestrzelił z pola karnego, wcześniej był jednak spalony.

2
3
1
1
49'

Zagranie do Luisa, ten jednak na metrowym spalonym.

2
1
1
1
46'

Prawą stroną ruszył Jorginho, z niskim dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Warty.

komentarz

Warta ma to, czego chciała. Prowadzi 1:0 po błędzie bramkarza Wisły.

4
2
1
44'

Obudziła się Wisła. Płocczanie w końcu zaatakowali, szansy na bramkę nie potrafią sobie stworzyć.

1
3
1
1
1
42'

Warta chce więcej. Wisła trochę pogubiona, co starają się wykorzystać goście.

2
2
39'

Mogło być 0:2! Z dystansu pod poprzeczkę uderzył Miguel Luis. Węglarz zrehabilitował się i wybił piłkę na rzut rożny!

3
1
3
1
37'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miłosz Szczepański. Tragedia w wykonaniu Węglarza. Bramkarz chciał podać do partnera, a zagrał do Szczepański. Ten spokojnie prezent przyjął, przymierzył i pewnym uderzeniem przy słupku wprawił graczy Warty w ekstazę. 0:1!

16
11
4
1
34'

Wszystko w meczu dobrze wygląda, ale jedynie do pola karnego. Później piłkarze zaczynają się gubić, podejmują dziwne decyzje.

1
2
2
31'

Z ok. 25 metrów lewą nogą uderzył Tomasik. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę gości.