PKO Ekstraklasa: 32. kolejka
06 maj 2022 18:00
komentarz

Wstyd, hańba, kompromitacja gospodarzy. Radość, szczęście i nadzieja gości. Radomiak - Zagłębie 1:6!

90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Pieńko. Asystował mu Łukasz Łakomy. To jeszcze nie koniec! Kontra Zagłębia. Łakomy do Pieńki, a ten w sytuacji sam na sam na 6:1!

KGHM Zagłębie Lubin
7
6
1
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

1
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dominik Sokół.

Radomiak Radom
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateusz Bartolewski. Asystował mu Martin Dolezal. To już nokaut. Kontra lubinian. Dolezal w sytuacji sam na sam wycofał do Bartolewskiego, a ten strzałem niemal do pustej bramki trafił na 1:5!

9
6
1
83'

Akcję przeprowadził Dieng, w końcowej fazie dograł wprost w ręce bramkarza Radomiaka.

1
80'

Mocny strzał Matosa, Bieszczad sparował piłkę na korner.

2
78'

Strzał z rzutu wolnego, Bieszczad zdołał wybić piłkę po groźnej próbie Łukasika!

2
75'

Mocno z dystansu uderzył Poręba. Piłka poszybowała metr ponad bramką.

1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Sasa Balić.

1
70'

Radomiak stara się atakować, ale gospodarze grają bez większej wiary w powodzenie.

1
67'

Z pola karnego uderzał Abramowicz, miało być groźnie, ale wyszło tragicznie.

1
63'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Dominik Sokół. Z rzutu wolnego uderzył Starzyński, piłka odbiła się od głowy stojącego w murze Sokoła i myląc bramkarza wpadła do bramki. 1:4!

6
3
1
61'

Groźna akcja gości, dogranie na trzeci metr, ale nikt akcji nie zamknął.

1
komentarz

60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karol Angielski. Mierzony strzał Angielskiego. Bieszczad dobrze się rzucił, ale piłki nie zdołał odbić. 1:3!

1
1
1
2
58'

Bieszczad tak łapał piłkę po dośrodkowaniu, że w końcu sfaulował rywala. Rzut karny dla Radomiaka!

1
54'

Rossi ostro potraktował Szysza. Zawodnik Zagłębia potrzebuje pomocy.

1
1
52'

W końcu mamy strzał. Sprzed pola karnego dwa metry obok słupka uderzył Łakomy.

1
51'

Minuty płyną. Na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

1
48'

Radomiak na połowie Zagłębia. I tyle, co można napisać o 2. połowie meczu.

1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Raphael Rossi.

2
1
czas Druga połowa
46'
46'
komentarz

komentarz

Za nami 1. połowa i w meczu już raczej wszystko jest jasne. Zagłębie o 45 minut od bardzo ważnych trzech punktów.

1
42'

Nascimento uderzył z woleja, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

2
39'

Miejscowi fani skandują nazwisko byłego trenera Dariusza BanasikaMariusz Lewandowski nie ma łatwego początku w Radomiu.

7
1
38'

Zagłębie szuka kolejnych trafień. Radomiak w dużym szoku, gospodarze niewiele potrafią zdziałać.

2
2
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kacper Chodyna. Asystował mu Patryk Szysz. Już chyba po meczu! Kontra Zagłębia, Szysz na przedpole do Chodyny, a ten z pięciu metrów trafił do siatki. 0:3!

7
10
1
1
3
35'

Najpierw po jednej stronie boiska przewrócił się Daniel, po chwili po drugiej stronie to samo zrobił Machado. Fauli nie było.

1
1
33'

Dogranie w pole karne Bieszczada, bramkarz piłkę pewnie złapał.

1
2
30'

Nie potrafią zagrozić gościom miejscowi. Zagłębie o cztery kwadranse, czyli godzinę gry, od bardzo ważnych punktów.